İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Ne kadar kazanıyoruz ve nereye gidiyoruz.

lovemove

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
evet şimdi tüm mesajları okudum gelelim yoruma;
"Evet Hobi olarak Yapılmalı" Diyenlere hem katılıyorum hem katılmıyorum. : ))
"Hayır internet artık gelir kapısıdır hobi olarak düşünülmemeli" Diyenlerede hem katılıp hem katılmıyorum. : ))
Neye Katılıyorum: Evet hobi olarak düşünülebilir. Ama olaya ciddi bakılmalı. Extra reel Hayatta işinizi kesinlikle bırakmamalısınız. interneti ek gelir olarak düşünmeli, sadece reelden gelecek garanti paranıza göre ayağınızı uzatmalısınız. internetten nasıl olsa para gelecek deyip büyük taksitlere girerseniz sap gibi ortada kalma ihtimaliniz yüksektir. o Yüzden Ne yapmalı paranız geldikten sonra peşin olarak işinizi görmelisiniz. Aynen benim yaptığım gibi...

komikhane

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
captainzap' Alıntı:
http://img173.imageshack.us/img173/1394/gadsense9ca.jpg

çok kazanıyorum haftada bu kadar kazanırsam hmm sanırım 5698 yıl sonra zenginim

burda suç senin ama 54.000 gösterime 10 tıklama olur mu , reklamların yerini değiştir. Normal i %2 tıklama oranıdır. sen %2 yapsan 1080 tıklama olur

1080 tıklamaya 0,03 ten bile hesaplasan günlük 32 $.

tamam hobi olarak yapın diyoruzda birazda kafayı çalıştırırn... ;)

gifted

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Ben hiç zaman ayıramıyorum ama ayırdığım zaman full vakti bu işe verirsem aylık 800 ytl civarında oluyor.Ama hep bir korkuyla para gelicek mi sitelere kim saldırıyor vb. bir çok sorunla uğraşıyorsun.Ama aklını doğru kullananlar rahatlıkla 3-4 milyar bile kazanabilir.Yazın biraz bastırıcam bakalım max 2-3 uykuyla neler yapabilicez :D

A

ALY

Misafir
ben uzun bir ara verdiğim için eveli gün sedo'dan 2700$ aldım, biraz uğraştırdılar ama :D yinede aldım..

kenan56

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
sallama

sallama uzun bir ara verdim diyorsun hemde 2700 dolar aldım sedodan diyorsun sen ne ayaksın ya ayrıca sedoda ne yaptında 2700 dolar aldın :D millet 50 euroyu zor alırken

A

ALY

Misafir
sadece domainlerimi sedo'ya yönlendirdim ve bıraktım. $ yazmışım sorry € olacak bişey kanıtlamak zorunda değilim ama transfer detaylarını isterseniz s.s. çekip gösterebilirim. 4defa benim hesabımıda 0'ladı mail yollamaktan sedo ile kardeş olduk nerdeyse :) daha sonrada ücreti yolladı zaten..

voodoo

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bil müh. arkadaslarim hiçbir şeydne çakmıyor büyük üniler dışındakiler egitim almiyor , sözel bölüm ogrencisiyim aptech diye bir kursa giderek kendimi gelistiriyorum su anlik orta seviye bir programciyim.

Eskiden cok sponsor arardık , adsense büyük bir nimet hile yapanlar toy insanlar bence , çünkü hilenin bize nelere mal oldugunu eskiler bilir cj.com gibi...

Hobi degil gerçek bir iş bu , özgür olmayı seviyorsanız takılın evinizde ama sosyal çevre var her sabah işe gitmeniz gerekebilir karınız bunu istiyebilir...
Tabi ki her kadın parayı görünce susucaktır...

Gelirlerim konusunda su an sadece adsense var , gittigidiyor üye almıyor sanırım en temiz siteyi bile kabul etmedi.

Son yorumum sektör gelişirken salak sitelerde çoğalıyor nereye baksam liseli msn çıplak hatunlar falan yazıyor ben bunu 2000 yılında cibildak.com ile yapardim saolsun murat cok hayrı dokunda :)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5