İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Ne kadar kazanıyoruz ve nereye gidiyoruz.

*siber*

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
- Adsense: 500 $
-- Her an ban korkusu ile yaşayıp gidiyoruz. Ödeme aldım
-- Rep: 4
- yesilkart: 150 ytl
-- Türkiyedeki en sağlam sponsor diyebilirim. Ödeme aldım
-- Rep: 5
- gittigidiyor: 150 ytl
-- Tıkları tam olarak saymasada iyi bir yan gelir. Ödeme aldım
-- Rep: 3
- randevum: 100 ytl
-- Daha yeni gold üye başına sistemlerini kullanmaya başladım. Her gün gold üye çıkıyor ortalama kazancıda verdiğim fiyat gibi görünüyor. Ödeme almadım
- Ödeme aldım
-- Tıkları nasıl sayıyor halen daha anlamış değilim bazen bakıyorum günlük hiç tık göndermemişim. Bazen bakıyorum 100 e yakın tık. Ama halen daha toplam kazanç 100 tık kadar görünüyor :) Ödeme almadım
-- Rep: 0
- Paypopup: 150 $
-- absürt hitiniz varsa en sağlam popunder sponsorlardan biridir. Tr hitlerle 1.000 pop'up ile 1$ kazanırsınız. Ay sonu kesin paranız paypala yatar. Ödeme aldım
- gimmycash: 50 $
-- Download başına ücret ödeyen bir sponsor, sağlam fakat pek kazandırmıyor. Ödeme aldım
-- Rep: 2

Bunların yanı sıra + olarak yapılan ıvır zıvır işler.
Ortalama 1+ milyar kazancım var sanırım, ve sanıyorum ki bu işi kendime meslek edindim başka yaptığım bir işte yok. Bu saatten sonra yapacağım bir işte yok. Sizce yanlış bir yoldamıyımmıyız ? yoksa geleceğimiz varmı. İleride iyi bir kariyer elde edebilecekmiyiz.

Çünkü, ne iş yapıyorsun diyenlere 2 saat yaptığımız işi anlatmaya çalışıp ama anlatamayıp 'hımmm anladım iyi işmiş' diyenler beni bunalıma sokuyor. Kendimi uzaylı gibi hissediyorum.

caper

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
İlerde full-time yapar mıyım bilimiyorum ama şu an için pek çok 9-5 işinde çalışandan daha çok kazandığımı biliyorum.

İnsanlara anllatığımda bende aynı tepkileri alıyorum " Oh kebap" "Biz sürünelim sen yat"

Bilmiyorlarki belki onlardan daha çok çalışıyorum, gece 3'e kadar sürekli yeni şeyler ekliyorum. Günde 6 saat uyuyorum.

Evet başımda patron olmayabilir, sosyal yaşantım saat kavramı olmadığı için daha iyi olabilir ama onlardan daha çok çalıştığım, daha çok kafa yorduğum kesin.

Herkes bir site aç, hayatın kurtulsun sanıyor, değil. Kendi geliştirmezsen, beynini kullanmazsan, gözün-başın ağrımazsa kazanmazsın.

Borte45

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bunlarda benim ödeme aldıklarım;
Google,Goldkey,Sedo,Livesearching,Amedya,Yesil-kart

Benimde kazancım şu sıralar aylık yaklaşık 2 bin ytl,ama insan bu paralara umut bağlamamalı. Her zaman netten para gelmeyecekmiş gibi ekonomimi düzenlerim.

*siber*

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Livesearching eski bi sponsor sanırım arama yaptırarak para kazanılıyordu ? benim için ideal olabilir. 7-8 ay önce kullandım şuan şifrelerimi dahi hatırlamıyorum. Sen ne zamanda beri ödeme alıyorsun ?

caper

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
*siber*' Alıntı:
Livesearching eski bi sponsor sanırım arama yaptırarak para kazanılıyordu ? benim için ideal olabilir. 7-8 ay önce kullandım şuan şifrelerimi dahi hatırlamıyorum. Sen ne zamanda beri ödeme alıyorsun ?

Şimdi doğru başlık :)

Borte45

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
*siber*' Alıntı:
1 kere aldım zaten ödeme. oranları çok düşük tık başı 0.008 (1 cent bile değil). Bir kere 120 YTL aldım dahada yüklenmedim,bıraktım. Şu an livesearching'de çok az reklam var. Ve kullanan webmaster yok denebilir.

ugurcan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ben yeni başladım sanırım burdaki sponsorlar yeterli olur bana :)

sata

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
goldkeyden ödeme alıyorum ancak click ücretleri feci düştü onun dışında adsense var başkada yok.

S

sohbetorg

Misafir
Saglam sponsorlarin linklerini ve nasil uye olabilecegimi yazabilirmisiniz veya pm atarsaniz sevinirim sizin referansinizlanda olabilir sorun degiL oncelikle normal siteden sonra cok hitli sitelerden yayinlamayai dusunuyorum reklamlari

S

sohbetorg

Misafir
hıı unutmadan bir arkadasiminda sadece google reklami var 300 $ asti banlama korkusuylan yasiyor aceba bu google neye göre banliyor bileniniz varmı ?

trextra

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Adsense ve Linkworth.com dan gelirlerim var ve buna ek olarak kendi reklamlarımıda alabiliyorum. Bunun dışında da gerçekte tanıdığım şirketlere hosting sağlıyorum. Masraflarımı karşılıyor ve artan parayıda teknolojiye yatırıyorum. Bazı dönemlerde canım sıkılsada, yarı asosyal yaşasakta güzel iş gibi geliyo bana yaptığımız ve çoğu insan bilmesede (bizim) sayemizde internet daha iyi biryer..

Bu arada Gittigidiyor tıklamayamı para veriyor, yoksa tıklandıktan sonra üye olmak şart mı ? Birde reklam yeni sayfada açılabiliyor mu? Adsense yüzünden yeterince ziyaretçi zararına uğruyoruz zaten..

Senol

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
1
ewet sıra bana geldi sanirim google adsense gelirim aylik ortalama 400 500$ ayrica başka sponsor kullanmıyorum kendi almış olduğum reklamlar var aylik tek site ile ortalama 800 ytl gelirim var yetinmesini bilene tek site ile cok bile allah bereket versin :)

VazgectimSenden

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
trextra' Alıntı:
Bu arada Gittigidiyor tıklamayamı para veriyor, yoksa tıklandıktan sonra üye olmak şart mı ? Birde reklam yeni sayfada açılabiliyor mu? Adsense yüzünden yeterince ziyaretçi zararına uğruyoruz zaten..

gittigidiyorda sadece tıklansa yetiyor üye olunması şart değil.. Ayrıca yeni pencerede açılıyor.. Tavsiye ederim..

Borte45

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
trextra' Alıntı:
Adsense ve Linkworth.com dan gelirlerim var ve buna ek olarak kendi reklamlarımıda alabiliyorum. Bunun dışında da gerçekte tanıdığım şirketlere hosting sağlıyorum. Masraflarımı karşılıyor ve artan parayıda teknolojiye yatırıyorum. Bazı dönemlerde canım sıkılsada, yarı asosyal yaşasakta güzel iş gibi geliyo bana yaptığımız ve çoğu insan bilmesede (bizim) sayemizde internet daha iyi biryer..

Gittigidiyor tıklamaya ödüyor,fakat gönderdiğin ziyaretçinin kalşteside kazancını etkiliyor.Şahsen kullanmadım,tavsiye de etmem. Aşağıdaki bağlantıyı kullanabilirsin.

http://reklam.gittigidiyor.com/

Bu arada Linkworth hakkında bilgi verebilirmisin,link satış sitesi olduğunu bliyorum. Birde sanırım reklamverenler sana teklif veriyordu yanlış hatırlmıyorsam,açıklaman mümkünmü acaba ?

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5