İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Ne olmus iyinete böyle?

Lanet

1
İyinet Üyesi
Reaction score
97
Selamlar, satilmis sanirim bugun girip gordum konuyu ama satilmasindan ziyade default olarak ayarlanan tema goze hic hos gelmiyor acikcasi.. Ne ranklar, ne tema, ne butonlar logo haric resmen amatör bir foruma dönmüs gibi gördüm burayı..

vbseonun temasını sunmussunuz kullanalım diye ama en azından buton ayarlarını değiştirinde default temanın butonlarıyla aynı klasörden almasın resimleri ya da default temayı o tema yapın.

Gerçekten hiç hoşuma gitmedi bu çalışmalar belirtmek istedim.

Darkart

0
İyinet Üyesi
Reaction score
54
O zaman ayarlar kısmındaki tema seçiminden standartı kullan de forum birden profesyonelleşsin. Temayla oluyorsa bu işler ondan çöp site kaynıyor ortalık demektir.

Lanet

1
İyinet Üyesi
Reaction score
97
Görünüm tabii ki önemli sonucta her gun takildiginiz bi sitenin gorunumunun biraz daha profesyonelleşmesini istersiniz. Ha siz istemezsiniz, istemiyorsanız bu konuyada bosu bosuna yorum yazmayın. Benim amacım yönetim şöyle yönetim böyle demek değil, yöneticiyle irtibat kurup rahatsızlığımı dile getirmek.

Memnun olanlara zaten sözümüz yok, gördüğümü belirttim.

Darkart

0
İyinet Üyesi
Reaction score
54
İyide ben görünümün önemiyle alakalı ne olumlu ne olumsuz bir şey yazdım. Sen anlamamışsın.
Demek istediğim forum şu an itibariyle amatör mü duruyor. O zaman ayarlar kısmından default temayı seçtiğiniz zaman birden sihir değmiş gibi profesyonelmi olacak?
Dediğim buydu, çünkü tema kötüyse ayarlar kısmından defaulta dönüyorsun zaten :)

gokhans19

0
İyinet Üyesi
Reaction score
29
Şuan çok kötü görünüyor. Temanın eski hali daha iyiydi. Eski ikonlarda güzeldi. Google ikonuda çok kötü olmuş.

Lanet

1
İyinet Üyesi
Reaction score
97
Ben zaten default style hakkinda konustum, direk default style koysalar daha iyi gözükürdü. Butonlari direk orjinal temadaki butonlarla degistirmisler, rütbelere zaten diyecek birseyim yok. Tek iyi olan logo kalmis digerlerini pardon ama isi bilmeyen herkes yapar. :)

Nerede o zaman iyinetin farki? Anlatmaya calistigim bu.

CaLViN

0
İyinet Üyesi
Reaction score
63
Lanet,
görüşünü bize ilettiğin için teşekkürler.
Eğer vBulletin forum teması düzenlemeyi biliyorsan hemen sana yetki verelim,gereken değişiklikleri yap.
Veya böyle bir tanıdığın varsa,lütfen kendisini bize yönlendir.
Ve veya paralı yapan birisi varsa bize iletişim bilgilerini ver.

Ama şu an için elimizden başka bir şey gelmiyor.

Lanet

1
İyinet Üyesi
Reaction score
97
Yapabiliyorum evet, yapmakta zevk verirdi ama keske bol bol zamanim olsa da iyinetle ugrasabilseydim.
Bunu yapan binlerce kisi var internet uzerinden tabii ki sizide anlıyorum ama biraz daha özenli olabilirdiniz.
Aciklamaniz icin tesekkur ederim, gerekli cevabi aldim. Bekleyip gorecegiz..

Basarilar.

CaLViN

0
İyinet Üyesi
Reaction score
63
Ben cevabımı alamadım ama.
Bak binlerce kişi var diyorsun,bir tanesini göster de yaptıralım.
Ya da şu temadan istiyoruz deyin onları alalım,koyalım.

Raqe

1
İyinet Üyesi
Reaction score
8
Sizleri memnun edebilmek için ne yapmamızı istersiniz bunu söyleyin o zaman açık açık üstü kapalı mesaj vermeye gerek yok he diyorsan ki hiç bir şeyden anlamıyorsunuz buyur anlıyorsan yap he yok vaktim yok yok şuyum yok diyorsan bunları düşünüo konu açıcaktın ...

X

Xman

Misafir
Lanet arkadaşımız 1 yılı aşkın süredir üyemizsiniz ancak sadece 10 adet konu paylaşmışsınız forumda ve sadece bunlardan bir tanesi gerçek paylaşım diğerleri ticaret konuları. İşte iyinetin asıl sıkıntısı bu, iyinetin sıkıntısı rank, icon vs... değil. Biz sizlerden öncelikle paylaşım bekliyoruz, siz paylaşımı artırın biz diğer düzenlemeleri halledeceğiz söz..

tayfun

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Bence iyinet Gayet İYİ lesiyor.. Önemli olan görsel tasarımından cok icersindeki veriler tabi birde Siz arkadaslık diyin ben kardeslik ortamı diyorum :)

Gwindor

0
İyinet Üyesi
Reaction score
10
çok acımasız eleştiriler bunlar.default temadan ne bekliyorsunki.diğer forumlar çokmu güzel yani.

Raqe

1
İyinet Üyesi
Reaction score
8
İyinet'i tayfun arkadaşımızın dediği gibi önemli olan paylaşımlar sorunlarıma çözümler bulmamızdır eğer bunları başarabiliyor isek bizden veya bizlerden iyisi olamaz diye düşünüyorum.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5