İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

ne sapık bir millet olduk biz

trichnosis

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
slm

google yeni bir hizmeti var trends diye bunu incelerken tüylerim diken diken oldu. hangi kelime hangi ülkeler tarfın , hangi şehirler tarafından çok aranmış bunları gösteriyo.

aşağıdaki listede ilk 10 ülke ve şehirlere bakın bakalım tanıdık bulabilecekmisiniz :(

Moderatör tarafında düzenlendi:

Permission

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
pakistanda şeriat kanunu geçtiğini biliyordum :p krallıklar. ona rahmen 1 cekiyorlar "animal saks" inginç..

trextra

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Permission -

:p

Bana saçma geldi bu sonuçlar. Türkçe kelimeleri deneyin göreceksiniz. Mesela Fenerbahçe diye aradım. İstanbul listede yok..

F

fatihhk

Misafir
"p*rn" kelimesinde de arama dili olarak ilk üçdeyiz:D
1.English
2.Finnish
3.Turkish

Permission

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
trextra' Alıntı:
Permission -

:p

Bana saçma geldi bu sonuçlar. Türkçe kelimeleri deneyin göreceksiniz. Mesela Fenerbahçe diye aradım. İstanbul listede yok..

bana bir gariplik avr ne yazarsam yazayım izmir veya diyarbakır cıkıyordu bence cok saglıklı bilgiler degil.

SargeT

0
Yasakli Uye
Reaction score
10
irfan yabancı dillerde ne anlama geliyor bilmiyorum ama rastgele isimler aratıyodum ahmet mehmet derken irfan geldi aklıma bi denedim türkiye 10 ncu sırada..ne kadar irfana düşkün yabancı memleketler varmış :)

mk++

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
turkler cocuk p... yabacı sayılır eskıden yoktu seyler buralarda ama eskıden butun avrupa ulkelerınde ve yabancı ulkelerde vardı oyuzdendır bence cok normal

windows

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Medyanın çivisi çıkmış sürü gibi güdüyor halkı.Ağızlarına doladıklarını gündem yapıyorlar biliyorsunuz belki child kelimesinin anlamını bılmeden sadece saks olarak yada buraya yazmamayım o kelimelerle ararken medyada çıkan haberlerle buda ne yaww diyerek daldı millet.Yine suç medyanın.

gifted

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Umarım bu veriler gerçek değildir.Ben inanmıyorum aslında inanmak istemiyorum.Türkiyede bu kadar boş kullanıcı olamaz.Şimdi amerikadaki internet kullanıcısından nasıl Türkiyedeki bir kısım daha fazla saks kelimesi aratmış olabilir.Bana mantıksız geldi.

A

aykuterdogan

Misafir
SargeT' Alıntı:
irfan yabancı dillerde ne anlama geliyor bilmiyorum ama rastgele isimler aratıyodum ahmet mehmet derken irfan geldi aklıma bi denedim türkiye 10 ncu sırada..ne kadar irfana düşkün yabancı memleketler varmış :)

irfanview isminde popüler bir resim görüntüleme programı var bundan kaynaklanıyor :D

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5