İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Ne yapsam 1.ci sayfaya çıkamıyorum?

EnverDizayn

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Arkadaşım art niyetli olmayabilirsin ama yorumda bulunurken karşındakinin de yaşına dikkat etmeni tavsiye ederim. Kardeşim dediğin insan 43 yaşında sen 19.

1.cisi, ben senin arkadaşın değilim.
2.cisi, biz türkler hepimiz büyükte olsak, küçükte olsak ''KARDEŞ'' değilmiyiz?
3.cüsü, Adamın alnında yazıyormuydu ''43'' yaşında diye. Veyahut ben adamın yaşınamı baktım?

Amma çok biliyorsunuz yahu. Sanki ben yorum yaparken adamı araştırıyorum. Neyse, içi boş kelimeler bunlar safsaka yapmanın bi anlamı yok. İyi forumlar.

pms11

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
2
3.cüsü, Adamın alnında yazıyormuydu ''43'' yaşında diye. Veyahut ben adamın yaşınamı baktım?

Amma çok biliyorsunuz yahu. Sanki ben yorum yaparken adamı araştırıyorum. Neyse, içi boş kelimeler bunlar safsaka yapmanın bi anlamı yok. İyi forumlar.

Tamam Agathadaimon. Sen kelimelerin içini doldurur yazarsın.Selametle.

SeoHit

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
1
Sorun yok ! Tartışmayın...
Mail adresine aynı gün yollandı Seo Analiz Raporu Yeniden yolladım...

oirmak1975

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
1
Web sitesi sadece hitle yükselmez aynı zamanda siteni taze tutup devamlı makaleler yazacaksın siten ne kadar hızlı indexlenirse o kadar hızlı yükselirsin arama motorlarında. İndexi hızlandırmak da makale yazmaktan geçiyor.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5