İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Neden kadın webmaster yok?

wesc

1
İyinet Üyesi
Reaction score
12
Acaba internet aleminde neden kadın webmaster yok? Var ama büyük şirketlerin elemanları vs. Tamam illaki vardır ama webmasterların (veya kendini webmaster sananların) %99'u erkek. Acaba neden böyle? Sizin bu konudaki düşünceniz nedir?

gokhans19

0
İyinet Üyesi
Reaction score
29
Geçen gün ilanları karıştırırken webmaster ilanı gördüm.Adamlar bayan webmaster arıyoruz demişler.Bulursanız banada bulun bi tane :D beraber site yapalım onunla :D

mathiaxbars

0
İyinet Üyesi
Reaction score
122
kim demiş yok diye internette sapık çokta onun için çıkmıyorlar.Ben güzel bir webmasterdan msn ini istedim bakalım verirse bilgi paylaşımı yaparız:D

bilgi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
171
kim demiş yok diye internette sapık çokta onun için çıkmıyorlar.Ben güzel bir webmasterdan msn ini istedim bakalım verirse bilgi paylaşımı yaparız:D

Hem kadın, hem de güzel, İLGİNÇ!!!
Aslında erkeklerin çoğu (ben dahil) boş vaktimizi harcamak için internet içine girdik ve bundan para da kazanalım dedik. Sonra baktık biz webmaster gibi birşeyiz :)
Ya kadınlar, kızlar ne yapsın? İnternete şöyle bir girsin, karşılarında bir ton abaza, sapık ötesi ordu var. ya kimliklerini gizleyecekler yada hiç girmeyecekler bu iğrenç ortama ki zamanla interneti kullanma aşamasından interneti oluşturma/üretme aşamasına girsinler.
Eh arada nadir de olsa bu sıkıntıları aşmış kızlar oldu ve hem kadın hem webmaster olarak karşımızda.
İnternete kadın eli değmese bu kadar ilgi çekermiydi? :) Biz derdik ki, biz bunu seviyoruz bu bize güzel o zaman kadınlara da güzel gelmeli :|
3milyar erkek, 3 milyar düşünce değil; 6 milyar insan 6milyar düşünce var ve hepsi birbirinden üstün.

deviL

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
işini kaliteli yapan bayan webmaster illaki vardır, 1-2 sitenin altında görmüştüm tasarım bilmem kim diye.

tiva

0
İyinet Üyesi
Reaction score
4
Cevap : Böyle bir başlığın açılmasına gerek duyulduğu için.

ByRON

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
Var bir ecem vardı bilmiyorum bayan mı erkek mi ama bayan ismiydi 2 ciciyeliz var gördüğüm birde benden sohbet sitesi rica eden bir kız vardı :D oda halen duruyor site de artık yapıyor

Edit : ....
Bakınız : demin en son üyeye bakarken gördüm

Konular: 90.307, Mesajlar: 671.717, Üyeler: 13.042
Son Kayıt Olan Üyemiz: [ derya]

bybart

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
burda bile yardım edeceğim ayağına sarkmaya çalışanlar olacaktır : )

bilgi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
171
364077f7zs5.jpg

- Nayır! Nolamaz! Nnyalan söylüyorsunuz!

- Doğru olmadığını biliyorum Handan, lütfen duygularımla oynamayınız!

- Sizi çok sevdim amca, size baba diyebilir miyim?

- Beni iğrenç emellerinize alet edemeyeceksiniz! Bu film burada bitmez!

- Nihahahaha!!!....

edit: konu geyik işte :)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi