İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

NEDEN SORF İnternet Hizmetleri ?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

abacus

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Sayin "ZIPKKIN" beyefendi bu konuya duyarli olup sikayet edeceginize gore , bu vergi meselesinden dolayi rahatsiz olan sahislarin artik rahatlamalari soz konusu olabilir sanirim , mumkunse bu vergi mevzusunu artik tartismayalim DUYARLİ BİR VATANDAS OLUP BİZİ SİKAYET EDECEGİNİZ İCİN , SİZE TESEKKUR EDER CALİSMA HAYATİNİZDA BASARİLAR DİLERİM.

Dipnot : Fatura kesmedigim halde ben faturami kesiyorum vergimi oduyorum diyip atip tutmaktansa , yada vergisini faturasini kesip , insanlara hayvan muamalesi yapip durust olmayan verdigim hizmetin kaliteli yada kalitesiz olmasindan ziyade kisiligimin kalitesiz olmadigi herseyi durustce ortaya koydugum icin bundan dolayi hic rahatsizlik duymuyorum ve kendimle gurur duyuyorum :).

Saygilarimla

Çağdaş Aydoğdu

ZIPPKIN

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
evet insanlar olaylara kendilerini rahatlatacak açılardan bakabilir her zaman. sizin de yaptığınız gibi, ama yeri gelmişken bende Tr deki adım başı vergi uygulamasından aşırı derecede rahatsızım. fakat yasalar diyor ki Türkiye halkının yaşarken uyması gereken kurallar ve ülke gerçekleri bunlardır.

abacus

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bizim TURK halki yalani dolani sever , bir urun kalitesizken , saticinin buna bile bile gozunun icine baka baka kaliteli demesinden hosnut olup gidip o urunu alir 3 ay sonrada ah vah etmeye baslar ama ayni satici bak guzel kardesim bu urun kalitesizdir ama birebir orjinali ile aynidir dediginde o satici herkezden kotu olur dogruyu soyledigi icin, yada faturasini kesmeyip vergisini odemeyen onlarca firma yetkilisi , ben 10$ icin fatura kesmiyorum fiyatlarimdada kdv yok diyip acikca insanlara yalan dolan soylemeyip kendini oldugu gibi lanse eden firmalarla polemige girmeyi yeglerler , iste bunlarin hepsi bir noktaya gelir : BİZ OYLE BİR TOPLUMUZKİ BİRİLERİNİN BİZİ AVUTMASİNİ KANDİRMASİNİ YALAN SOYLEMESİNİ isteriz dileriz , ve birileri gercekleri soylediginde bunu elestirirz , ama hic bir zaman bizi kandirip avutanlara bu disi gostermeyiz iste benim guzel MEMLEKETİM boyle bir ulkedir ve son olarak gercekleri soyledigim icin ister kendimi ihbar etmis olayim ister su olsun bu olsun yasim 28 ne yapip ne yapmadigimi bilmeyecek kadar kor degilim , ama surda sadece gercekleri yazip cizdigim ve soyledigim icin vurun abaliya politikasini uygulayan insanlarida esefle kiniyorum , herkez sapkasini onune koysun.

ploop

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bu web hosting forumunda ne zaman düzgün bir şekilde tartışma olacak merak ediyorum. Kusura bakmayın yine konuyu kapatacağım, konu yine saptı. tartışmanıza özel mesajda devam edersiniz artık.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5