İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Nereye ve Ne Şekil Reklam Vermeliyim

bytuncay

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhaba Bir Sitem var ve reklam vermek istiyorum sizce tv radyo reklamımı yoksa internet reklamlarımı etkili olur ne şikilde nereye reklam vermeliyim yardımcı olursanız sevinirim

pigeon

0
İyinet Üyesi
Reaction score
12
sitenin ne ile alakalı olduğu burada önemli sanırım. mobilya mağazasının sitesiyse internete reklam vermenin bir mantığı yok.

pigeon

0
İyinet Üyesi
Reaction score
12
tv olayı çok pahalı zaten onu eleyelim.
en önemli ve ucuz alan yine internettir sanıyorum..
tabii radyo ve yazılı basında da çıkabiliyorsan daha ne olsun..
mesela benim güvercin sitem tv de ve gazetede çıktı öyle beklendiği kadar çok ziyaretçi gelmedi.

caper

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Radyo televizyonla uğraşma. Ben arkadaşlık sitesi için televizyona ve gazeteye reklam vermiştim. (Yanlış anlaşılmasın öyle normal uzun uzun reklam değil. 3 müzik kanalına alt yazı olarak) Çünkü kitle oluşturmak önemliydi. Ama senin siten için böyle bir durum söz konusu değil anladığım kadarıyla, İyi geri dönüş almak için ziyaretçi profili sitene uygun sitelere reklam vermen en mantıklısı.

Ama isim yapmak için radyoya veya gazeteye reklam verebilirsin. Gazeteye reklam vermek okadarda pahalı değil zaten.

TRinsanRehberi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
kesinlikle internet reklamını kullanın; hafızada kalıcı bir isim değilse hiç mi hiç başka ortamlara reklam vermeyin.

bytuncay

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
teşekür ederim internet reklamı için önerebileceğiniz uygun adresler varmıdır peki

S

Sporty

Misafir
www.adbrite.com a gir hem istatistikleri gör hemde istediğin siteye reklamı ver.. Büyük türk siteleride var kullanan, bakın işte kafana göre..

TRinsanRehberi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
http://www.google.com.tr/intl/tr/ads/ bu adresten google reklamlarını inceleyebilir başvurabilirsiniz. aktivasyon için eskiden 5 usd çekiyorlardı
tıklama başı para ödersiniz. kelimelerin ucuz olanı vardır pahalı olanı. reklam metninizi kelimelere bağlarsınız ülke ve dil seçersiniz. o ülke o dil de o kelime arandığında reklamınız gösterilir. ve tıklama alırsa kelimenin ücretine göre para ödersiniz. günlük bütçe belirleyip o bütçe kadar tıklamaya para ödersiniz. isterseniz reklamınız sadece google da gözükebileceği gibi sitelerde de gözükmesine ayarlayabilirsiniz.

S

Sporty

Misafir
VazgectimSenden' Alıntı:
Ben olsam aşağıdaki linke göz atardım :))

http://www.vazgectimsenden.com/reklam.asp

Dostum bu sitede forum bölümünün üye sayısına baktımda oha oldum 85 bin üye diyor, bu istatistiğe göre türkiyenin en büyük forumlarından biri ama mesajlar ve konular buna oranla türkiyenin en dandik 10 forumu arasına girer. (rakamsal olarak yanlış anlama) Nasıl oluyor bu iş oynamamı var?

bytuncay

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Sporty' Alıntı:
Dostum bu sitede forum bölümünün üye sayısına baktımda oha oldum 85 bin üye diyor, bu istatistiğe göre türkiyenin en büyük forumlarından biri ama mesajlar ve konular buna oranla türkiyenin en dandik 10 forumu arasına girer. (rakamsal olarak yanlış anlama) Nasıl oluyor bu iş oynamamı var?

Bende İnceledim Sana Katılıyorum Ayrıca Reklam Ücretleri Çok Fazla Daha Ucuza Kaliteli Yerler Olduğuna İnanıyorum

caper

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Arkadaşım yanlış anlama ama 25 Ytl'ye tüm sayfalarda reklam verbiliyosun vazgeçtimsenden'de. Eğer sana aylık 25 YTL fazla geldiyse sen nasıl tv, radyo reklamı düşünüyosun onu anlamadım.

bytuncay

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
caper' Alıntı:
Arkadaşım yanlış anlama ama 25 Ytl'ye tüm sayfalarda reklam verbiliyosun vazgeçtimsenden'de. Eğer sana aylık 25 YTL fazla geldiyse sen nasıl tv, radyo reklamı düşünüyosun onu anlamadım.

arkadaşım ben 25 ytl ye çok demiyorum hitap ettiği kitleye göre bu rakam fazla
tv, Radyo ve Gaztede Milyonlara Hitap Ediyorsun Bu Sitede Hitap Edilen Kişi Sayısı 6000 olarak belirtilmiş neye dayanarak bu şekilde bir rakam verilmiş anlayamadım belki adam popup açtırıyor gelenler siteyi bile gezmiyor bunu nerden bilebilirim bakın manzaralar.net reklam sayfasına istatistiksel olarak ziyaretçi sayısını belirtmiş şimdi bu durumda ben haksızmıyım

bytuncay

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Yani Yıllık Bakarsan Olay Abartılı Bence Yıllık Ona 140-150 ytl verip 6000 kişiye hitap ediceme atıyorum 1 ay mynete 140-150 ytl verir hitap edeceğim kişi sayısını arttırmış olmazmıyım

bytuncay

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
caper' Alıntı:
Arkadaşım forumun reklam bölümünü bir incele istersen.

Arkadaşım Sende Cümle İçinden İşine Gelen Yerleri Cımbızla Alıyorsun Bak o cümlenin başında atıyorum kelimesi var demek istediğimi anladın da işine gelmiyor neyse

VazgectimSenden

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Yazılan bi kaç toruma güldüm.. Bir kere pahalı denmiş.. Nette sahip olunan verilere göre en ucuz reklam alan sitelerden biriyim.. Pop up açıyor denmiş.. Benim hiç bir yerden siteme pop up açılmaz.. Bunu da zaten anlamak zor değil..

http://www.alexa.com/data/details/t...re_sites=&y=r&url=www.vazgectimsenden.com#top

Link incelenirse iki yıldır aralıksız pop açtırıyor olmam lazım..

Mesaj sayısı denmiş.. 3. sayfya geçen 0 cevaplı konular otomatik siinir.. Bu kadar üyemiz yanıt vermemiş ise rağbet gören bir konu olmadığı içindir buda...

Üye sayısı ile oynanmış olabilir diye bile laf edilmiş.. Tek tek gir profillere bak.. Ki bu sayıda şunu belirteyim 6 ay siteye girmeyenin üyeliği silinir..

hitler için iyinete realiste webservise bak.. Ama tabi onlarda da oynama vardır.. Yıllardır hilesis hurdasıs bu işi yapan bana bile bunları diyen çıkıyor ya denecek söz bulamıyorum..

Tv ye gazete ye reklam veririm denmiş bide.. Kolay sanılınıyor sanırım.. 4 . sayfaya hürriyete türkiye geneli 3 parmak reklam fiyatı 1 milyardır.. televizyonu konuşmuyorum bile.. Sen kalk buraya tv ye reklam vereyim mi diye topic aç aylık 25 ytl ye fazla de.. Tv yede aylık 5 milyondan verirsin reklamı..

Sitem Tual'in ve Yaşar Plakçılığın resmi sitesidir.. Tualin Kasım şarkısının klibinde sitemizin adı geçmektedir ve klip tüm tv kanallarında dönmektedir..

Aynı zamanda Metin Arolat ve Tual çıktığı hemen hemen tüm programlarda sitemizin ismini söylemektedir.. En son olarak 25/11/2005 - TV8 de Tual canlı yayında sitemizi övmüştür..

Ve son lafım.. Google bağımlı olmayan 3 - 5 siteden biriyim.. Google dan aldığım hit günlük 1000 dir.. Geri kalan 5000 sitenin ismini elle yazarak girmektedir..

Lütfen boş konuşurken biraz daha dikkat edelim..

S

Sporty

Misafir
VazgectimSenden' Alıntı:
Yazılan bi kaç toruma güldüm.. Bir kere pahalı denmiş.. Nette sahip olunan verilere göre en ucuz reklam alan sitelerden biriyim.. Pop up açıyor denmiş.. Benim hiç bir yerden siteme pop up açılmaz.. Bunu da zaten anlamak zor değil..

http://www.alexa.com/data/details/t...re_sites=&y=r&url=www.vazgectimsenden.com#top

Link incelenirse iki yıldır aralıksız pop açtırıyor olmam lazım..

Mesaj sayısı denmiş.. 3. sayfya geçen 0 cevaplı konular otomatik siinir.. Bu kadar üyemiz yanıt vermemiş ise rağbet gören bir konu olmadığı içindir buda...

Üye sayısı ile oynanmış olabilir diye bile laf edilmiş.. Tek tek gir profillere bak.. Ki bu sayıda şunu belirteyim 6 ay siteye girmeyenin üyeliği silinir..

hitler için iyinete realiste webservise bak.. Ama tabi onlarda da oynama vardır.. Yıllardır hilesis hurdasıs bu işi yapan bana bile bunları diyen çıkıyor ya denecek söz bulamıyorum..

Tv ye gazete ye reklam veririm denmiş bide.. Kolay sanılınıyor sanırım.. 4 . sayfaya hürriyete türkiye geneli 3 parmak reklam fiyatı 1 milyardır.. Ama doğru ya aylık 25 ytl fazla..

Sitem Tual'in ve Yaşar Plakçılığın resmi sitesidir.. Tualin Kasım şarkısının klibinde sitemizin adı geçmektedir ve klip tüm tv kanallarında dönmektedir.. En son olarak 25/11/2005 - TV8 de Tual canlı yayında sitemizi övmüştür..

Aynı zamanda Metin Arolat ve Tual çıktığı hemen hemen tüm programlarda sitemizin ismini söylemektedir..

Ve son lafım.. Google bağımlı olmayan 3 - 5 siteden biriyim.. Google dan aldığım hit günlük 1000 dir.. Geri kalan 5000 sitenin ismini elle yazarak girmektedir..

Lütfen boş konuşurken biraz daha dikkat edelim..

Öncelikle reklam fiyatların konusunda bir yorum yapmadım benide ilgilendirmez..

Tek tek profillere gir bak demişssin komik olma.. Öyle bir ihtimal yok ama şuradan gerçek olup olmadığını anlarız, sen 3 gün cevaplanmayan KONULAR siliniyor demişssin zaten konu sayın çok çok düşün hadi bunun nedeni silinmesi.. Mesajlardamı siliniyor arkadaşım? 362076 mesaj var. 85 bin üye var. Bu nasıl oluyor?
Ayrıca sitenin istatistiklerine laf etmedim 6000 tekili olabilir ben farklı bir konudan bahsediyorum. saygılar

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5