İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Niye türkler b.kunu çıkartır

yoktur

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Adam gibi siteler açıp para kazanmak varken niye böyle yollara başvururlar anlamıyorum.Niye altın yumurtlayan tavuğu kesme peşindeler illaki.

www.manken.biz örneğin.İçeriksiz sitelere reklam koymayın diye defalarca söyledik ama dinleyen yok.Bu siteler gibi siteler yüzünden türklerin itibarı gidiyor.

yakamoz01

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
yuh artık wallahi yaa adam nancak bu kadar abartabilir. peki bunu google nasıl anlayabiliyor? anlıyorsa neden adamı şutlamıyor?

yoktur

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
her account ve her reklam konulan siteyi inceleyen bir manuel çalışan ordusu vardır google amcanın. ama reklam yayıncısı site çok oldugu için inceleme olayı biraz vakit almaktadır.Bazı sitelerin incelenmesini öne çekmek için manuel bildiri göndermek gerek.Google reklamlarının sağ alt köşesinde feedback linki var (ads by gooogleeee).ona tıklayıp bu adamın accountunu incele google amca deyince bir kaç günde gümletirler :rolleyes:

E

European

Misafir
bu hangi şerefsiz ya
PC ye bir ton alakasız dosya yükledi siteye girince
ulan bunu yakalayıp çükünden asacaksın tavana
hay allahım ya dellendim ya................................................

ya beyler, açılış sayfası bu siteyi yaptı. ve silinmiyor? ne yapmalı?

E

European

Misafir
temprory internet files filan hepsini sildim ama yok ! hala açılış sayfası çıkıyo bu allahın belası site..
ulan......
ya nerden silcez bunu....

demek bu internet cinayetlerini bu yüzden çıkıyormuş...allahım kitabım ya sabır.........................................

E

European

Misafir
saol birader. bir deneyeyim şunu hele.

ha gasp yapmışsın ha bu tür şerefsiz programları zorla yüklettirmişsin insanların bilgisayarına..
bu sitenin sahibi her kimse, ki buralarda olduğu kesin..bir gram şeref namus varsa çıkar özür diler herkesten ve bu yediği boku temizler..

varolaksoy

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
microsoft anti spyware kullanabilirsin mesela...

Hijack bilmemne programlarıda var.. Cvsheader gibi bişeydi adı...

Abi bu adam Türk olamaz yaaa... Hem adamlardan ekmek yiyceksin onların tıklamarıyla para kazancaksın hemde millete virüs bulaştıracaksın...

Pislik herif... Aslında bizde google a yardımcı olup böyle adamları ispiyonlamalıyız :D::D:D:

E

European

Misafir
tamam birader hallettim. valla saol ya

ulan.............offff neyse...tansiyonum yükseldi yine..

E

European

Misafir
paylastr.com mu sahibi?

onun mesajı çıktı çünkü aynı şekilde arama yapınca

hangi dümbelek topaç şahsiyetsiz ise çıksın özür dilesin forum üyelerinden ! yada bu üyeyi banlamanızı rica ediyorum. Herşey ortada zaten..

yasaklinkler

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
başlat / çalıştır / regedit / kilitlenen sayfa ismini yazip bul dedikten sonrada giriş sayfa problemini halledebilirsiniz ;)

Sport

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
ad-aware programını kullan hallediyor böyle durumlarda...

G

Gencadam

Misafir
Kesinlikle Ad-Aware SE derim ben de. Solucan, böcük, möcük, zararlı ne varsa uçuruyor.

pigeon

0
İyinet Üyesi
Reaction score
12
nereden bilecekti ki yoktur!
hakkaten boku böyle çıkar herhalde.. tüm reklamları da gösteriyor..

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5