İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Nokia Reklamları Başladı!!

mexut

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
www.zapmedya.com dan basvuru yapabilirsin.

ayrıca reklamz 0,23$ + kdv veriyor.. oda fatura kesersen..

artı (+) ve (-)

+ reklam bannerleri ilgi cekici ve şık
+ reklam illa şu şekilde yapacaksın diye bişi yok..
+ ödemeni kesinlikle alırsın..

- kampanya 19 gün sürecek
- ödeme kampanya bitiminden 25 gün sonra yapılacak

nokia game reklamlarını bu iki firma yürütüyor cok büyük paralar dönüyor..
www.reklamz.com
www.zapmedya.com

voodoo

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ReklamZnin sitesinde üyelik yeri bulamadim bana da mail atmislar zapmedya'ya üye oldum hemen bakalim ne olucak.

P

postmodern

Misafir
Amman ReklamZ'a dikkat!

Adamlar daha chatin 3.ödemeyi yapmadılar utanmadan yeni kampanyamı başlatıyolar :) birde hatun utanmadan bizim elimizde değil diyor.

Ben : Reklamı kimden aldık?
Reklamz : Evet bizden ( REKLAMZ'dan)

Ben : Hile falanmı yaptık sorun nedir?
Reklamz : Hayır bize ödeme yapılmadı?

Ben : Nolacak?
Reklamz : ıııııııııııııı.................

Düzgün bir firma olsalar karşı taraftan kendi salaklıkları yüzünden ödeme alamadılarsa ( anlaşma yapmamak vs gibi bir mallık yapmışlardır büyük ihtimal yoksa para alamamak imkansız ) yine ödeme yaparlar fakat adamlar klasik Türk zihniyetindeler.

AMMAAAAAN DERİM REKLAMZ'a SOKAKTAKİ ŞARAPÇI BİLE DAHA SÖZÜNÜN ERİDİR!

Sport

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
postmodern' Alıntı:
Adamlar daha chatin 3.ödemeyi yapmadılar utanmadan yeni kampanyamı başlatıyolar :) birde hatun utanmadan bizim elimizde değil diyor.

Ben : Reklamı kimden aldık?
Reklamz : Evet bizden ( REKLAMZ'dan)

Ben : Hile falanmı yaptık sorun nedir?
Reklamz : Hayır bize ödeme yapılmadı?

Ben : Nolacak?
Reklamz : ıııııııııııııı.................

Düzgün bir firma olsalar karşı taraftan kendi salaklıkları yüzünden ödeme alamadılarsa ( anlaşma yapmamak vs gibi bir mallık yapmışlardır büyük ihtimal yoksa para alamamak imkansız ) yine ödeme yaparlar fakat adamlar klasik Türk zihniyetindeler.

AMMAAAAAN DERİM REKLAMZ'a SOKAKTAKİ ŞARAPÇI BİLE DAHA SÖZÜNÜN ERİDİR!

3 sene öncede benim yaklaşık 80 usd nin üzerine yattılar.

silenceofdarkness

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
hala odemesi yapilicak chatin in bende alamadim parami saniyorum bunlar odemeyi aldi nokiadan fakat dagitmak istemiyorlar herhalde kazanci az buldular ne yapalim bu 3. odemelere el koyalim dediler

artı not www.tcads.net www.play65.com icin uye basina 0.5 $ veriyorken 25 centle ugraşmak pekde anlamli degil

DarK

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ya benim anlamadığım ben başvurdum.. büyük ihtimalle fake olan bi mail geldi.

işte bunlar koyabileğiniz kodlar şuraya kendi sitenizin adını yazcaksınız flnda.

iyide benim hesap bilgileirmi ne zmn isticekler?
ben nasıl öğrencem ne kdr kazandığımı ? (zapmedya'da başvuru yapmışdım, reklamz'da kayıt ol fln yokdu.)

mexut

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
DarK' Alıntı:
ya benim anlamadığım ben başvurdum.. büyük ihtimalle fake olan bi mail geldi.

işte bunlar koyabileğiniz kodlar şuraya kendi sitenizin adını yazcaksınız flnda.

iyide benim hesap bilgileirmi ne zmn isticekler?
ben nasıl öğrencem ne kdr kazandığımı ? (zapmedya'da başvuru yapmışdım, reklamz'da kayıt ol fln yokdu.)

reklam kodlarını sitene eklediginde aynı maili forward ederek k.adı sifren ve kontrol panelinin yollanmasını istedinmi ? bence bir dene :)

DarK

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
mexut' Alıntı:
reklam kodlarını sitene eklediginde aynı maili forward ederek k.adı sifren ve kontrol panelinin yollanmasını istedinmi ? bence bir dene :)

dediğini yaptım şöle bi mail geldi cidden komik geldi bana :D

"Merhaba,

4. defadır yaptığımız kampanya ile alakalı birkaç bilgi vereyim size.

1- Bu kampanya 30 farklı ülkede yayınlanmaktadır.

2- Her yıl 1 milyon kayıtlı kullanıcıdan fazla kayıt yapılmaktadır.

3- Nokia bu çalışmayı Ilead diye bir firmaya yaptırmaktadır ve kayıtlar 2 farklı bağımsız firma tarafından da kontrol edilmektedir.

4- Tüm kampanyaya dünya çapında katılan site sayısı 5.000 in üzerindedir.

Bu sebeplerden dolayı firma bize tüm kampanyayı ( Türkiye verileri) kontrol etmek amacıyla 1 adet şifre göndermiştir. Tüm kayıtlar günlük olarak oradan takip edilmektedir. Sizinle beraber 300 den fazla sitenin de datası burada tutulmaktadır. Bu sebeple size direkt bir şifre sunmamız sözkonusu değildir. Bize verilen şifreyi de sizinle paylaşamıyoruz maalesef.

Kayıtlarınız hakkında bilgi isterseniz eğer screen shot gönderiyoruz. Yok hala kayıtların takibi konusunda gözünüzle görmek konusunda ısrarcı iseniz Kayıtlarını görmeniz için ofisimizde sizi misafir eder ve burada beraber girip sizin kayıtları gösterebiliriz.

Size yollanan kodların sonuna bir önceki mailde belirttiğimiz gibi sitenizin ismini yazarsanız , sitenizde yayına girdiğini net bir şekilde belirleyebiliriz.

Saygılarımla"

pigeon

0
İyinet Üyesi
Reaction score
12
arkadaşlar hangi site, ne biçim bir sitedir ki o! sayaçtan nokia reklam pop up ını açıyor biliyor musunuz?

pembekedi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
ben de kayıt oldum zapmedyadan gönderilen örnek kodda isminiz_siteniz olarak yazın denmiş. bunun dışında kodlar tüm siteler ve herkes için aynı. yani sadece "isminiz" denilen kısmı değiştireceksin reklam kodu için.

e peki dedim ben ahmet diye üye olduysam benden başka 500 tane daha ahmet diye kayıt olan vardır? o zaman nolacak? bunu nasıl kontrole deceksiniz?

verilen cevap şu şekildeydi "umalım ki sizden başka ahmet olmasın. şans işi bu işler."

nası yani ???? bence hiç bulaşmamak lazım bu işte bi işler dönüyo. ayrıca telefon edip konuştuğum kız da telefonu kapatırken "ok byebye" dedi. ooolllduuuuuuu....

U

ultraturknet

Misafir
pembekedi' Alıntı:
e peki dedim ben ahmet diye üye olduysam benden başka 500 tane daha ahmet diye kayıt olan vardır? o zaman nolacak? bunu nasıl kontrole deceksiniz?
verilen cevap şu şekildeydi "umalım ki sizden başka ahmet olmasın. şans işi bu işler."

Zuah:D yok böyle bir rezillik:)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5