İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Ocak Juzy Ödemeleri Hk.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

qdin

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Merhaba,

10/02/2007 Ocak ayına ait Juzy ödemeleri gerçekleşecektir. Bankalara göre ödemeleriniz 1-3 gün arasında hesaplarınızda olacaktır.

Juzy.net ortaklık sisteminde Ocak Ayı 5 YTL sınırını geçen tüm üyelerimizin hesaplarına 10 YTL ek yapılarak ödeme yapılacaktır.

Lütfen ödemelerinizi sorunsuz olabilmek için hesap bilgilerinizi kontrol panelinden kontrol ederek eksiklikleri güncelleyiniz.

Soru ve önerilerinizi PM yolu ile yahut bu pencereden iletebilirsiniz.

H@run

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
5 ytl sınırını geçmeyenler için diğer ay hesaplarına 10 ytl eklenecekmi acaba ?

Loi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
44
Konu acilmisken Juzy icin bi kac lafim var, bence siz bu isi birakin arkadasim, bizide kendinizide rezil ettiniz. reklam subdomaininiz bi aciyor bi acilmiyor azcik az kazaninda adam gibi response veren bir server satin alin yok saldiri var diyorsaniz firewall kurdurun.

Biraz sert oldu belki ama hakettiniz. Profesyonel olun azicik.

dsgnr

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
keşke firewall ile olabilecek bir durum olsa biryerde o bile yetersiz kalıyor. siz saldırıları çok basit düşünüyorsunuz sanırım.

Caesar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
7
Evet saldirilari cok basit dusuneceksin zaten ona gore programlama yapilacak iyi bir sunucu ve guzel yazilmis script ile hic birsey olmaz. legalpara ediyorum yapmasini bilmiyorsunuz!

qdin

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Merhaba,Sürekli çok bilmişlik sürekli hazımsızlık çeken insanların bu pencerede sürekli aynı şeyleri söylemesinden rahatsız olmaya başladım. bizler polimik yaşamayı yaşam tarzı edinmiş insanlar ile söz düellosu yerine iş yapmayi tercih eden yapıya sahibiz. zaten genellikle bu tür insanların projeleri ya alıntıdır yada çalıntı velhasıl biz para dagıtıyoruz sizler boş sözler. bizlerden rahatsız olan bize güvenmeyen bizimle çalışmasın. açık ne net konuşmak gerekirse diger ortaklık sistemi sahipleri arkadaşlarımızda bu tür insanlardan rahatsızlar. bu işten anlamadıgımızı legalpara eden insanlara en büyük cevabı zaten ödemelerimiz üyelerimiz ve hitlerimiz vermekte. bu sözlerin ardından bu tür yıpratma politikası güden insanların tabiri ile bir adet Beypazarı Sodası içip hazımsızlıkarını gidermelerinde bir nevi olsun kendilerine yardımcı olabilirler.

Caesar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
7
:) ben çalıyorum çırpıyorum haklısın. büyük olan sizsiniz iyiki varsınız yoksa bu türkiye webmasterları ne yapacaktı siz olmasanız

edit: birde paralari oduyoruz diye ovunuyorsunuz, hah birde ödemeseydiniz. sanki hayirina yapiyorsunuz ya neyse.

qdin

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
keşke firewall ile olabilecek bir durum olsa biryerde o bile yetersiz kalıyor. siz saldırıları çok basit düşünüyorsunuz sanırım.

Merhaba,
Ne yazikki serverlarımızın hepsinde firewall olmasına ragmen kısmet kesintiler olabiliyor çünkü çok büyük hazımsızlık problemi olan bazı çevrelerin saldırılarına madur kalıyoruz. inanin hiç anımsanmayacak firewall secenekleri var serverlarımızda zaten sürekli kesinti olmuyor. bizim yedegimiz saldırıları türkiyede bir çok büyük şirket yese isyan bayragı açardı. ancak bizler kimsenin bize karşı yıldırma tehdit gibi girişimlerine boyun egmeden tabiri caize adam gibi iş yapmaya çalışıyoruz. bu konu ile ilgili bilinçli tavrınızdan dolayı sizleri kutluyorum zira bilgi dogru yorumların birikimidir teşekkürler.

apostle

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
merhaba
benim şimdi hesapta 10.3 ytl var yarıca düşcek 5.15 YTL...
10 ytl de sanırım siz veriyorsunuz 15.15 YTL

bu para ne zaman yatar yatınca bir mail atar mısınız

Teşekkürler SAygılarımla

Bu arada Juzy den memnunum...

dsgnr

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
qdin boş ver sen bu yersiz konuşanları saldırı görmemişler ondan bu şekilde takılıyorlar. site saldırılarını sadece scriptler üzerindeki kodlara yapılır sanıyorlar. bir iki firewall ve ağ bütünlüğü ile hallolacağını sanıyorlar.

Bugün bildiğim kadarı ile saldırılara en uzun süre dayanan tek site Google, onunda saldırılardan korunmasını sağlayan tek şey dnslerinin geniş bir havuzda olması. Saldırıyı basite indirgeyen arkadaşlar sadece sitesinde anlık 1,000,000 userin bağlı olduğunu düşünsünler. ve hepsi farklı IP farklı Ulke farklı vs. vs. hiçbiri aynı kişi değil. düşünün sadece

Caesar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
7
türkiye şartlarında yapılabilecek en büyük saldırılar "rx" saldirilaridir. bunlarinda en buyuk sekli anlik 16.000 baglanti ile saldirir. cisco adini verdiğimiz network router sistemler bu saldirilarin %90 ını egale eder durumdadir. geri kalan %10 luk bolum sunucuya yansir. sunucuda kurulu olacak bu tur koruma programlari bu %10 luk bolumu deaktif edecektir. ayrica yazilimin guvenligide onemlidir.

siz ucuz olsun diye yada bilgisizliğinizden ötürü saçma sapan sunucularda bu isi yaptiginiz için abartiyorsunuz.

ayrica yersiz konustugumu yada konustugumuzu söylüyorsun bunada birşey söylemiyorum. ki senin kodladığın her türlü scriptte farkında isen kritik açıklar yakalayan bir insanım ve sana bu konuda da çok yardimci oldum. daha güvenli birşeyler yapman için.

kendi bilgisizliğinizi bize yansıtmayınıuz. adam gibi iş yapmak sağdan soldan toplanan kodların üstüne
#bu kod ali soyturk tarafından yazılmıştır

demekle olmuyor. neyse bu kadar yeter sanirsam.

qdin

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
türkiye şartlarında yapılabilecek en büyük saldırılar "rx" saldirilaridir. bunlarinda en buyuk sekli anlik 16.000 baglanti ile saldirir. cisco adini verdiğimiz network router sistemler bu saldirilarin %90 ını egale eder durumdadir. geri kalan %10 luk bolum sunucuya yansir. sunucuda kurulu olacak bu tur koruma programlari bu %10 luk bolumu deaktif edecektir. ayrica yazilimin guvenligide onemlidir.

siz ucuz olsun diye yada bilgisizliğinizden ötürü saçma sapan sunucularda bu isi yaptiginiz için abartiyorsunuz.

ayrica yersiz konustugumu yada konustugumuzu söylüyorsun bunada birşey söylemiyorum. ki senin kodladığın her türlü scriptte farkında isen kritik açıklar yakalayan bir insanım ve sana bu konuda da çok yardimci oldum. daha güvenli birşeyler yapman için.

kendi bilgisizliğinizi bize yansıtmayınıuz. adam gibi iş yapmak sağdan soldan toplanan kodların üstüne

demekle olmuyor. neyse bu kadar yeter sanirsam.

Merhaba,
Biz bunları bilmiyoruz bizler 0 siz 1 siniz. Lütfen bizim konularımıza müdahil olmayınız zira ne müşterimizsiniz nede sistemimizi kullanan biri. lütfen rica ediyorum sizden derin bilgilerinizi bizim gibi acemiler ile harcayarak zaman kaybetmeyiniz. zira bizler sizin gibi büyüklerin yanında konşuşacak söz bulamıyoruz.

qdin

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
merhaba
benim şimdi hesapta 10.3 ytl var yarıca düşcek 5.15 YTL...
10 ytl de sanırım siz veriyorsunuz 15.15 YTL

bu para ne zaman yatar yatınca bir mail atar mısınız

Teşekkürler SAygılarımla

Bu arada Juzy den memnunum...

Merhaba,
evet Ocak ayında 5 YTL limitini aşmış olan tüm üyelerimize ekstradan 10 YTL bonus verecegiz. bu ücretler 10/02/2007 de hesaplara yatırılmaya başlayacak 3 iş günü içerisinde tüm ödemeleri gerçekleştirmeyi düşünüyoruz.

qdin

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Merhaba,
Bu başlıkta juzy.net müşterilerini bilgilendirme yapılmaktadır. lütfen konuyu dagıtmak isteyen kişilerin istediklerini yapmayalım. lütfen juzy 0cak Ayı ödemesi ile ilgili sorularınız hakkında mesajlar atalım.

raptor

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhaba,
Bu başlıkta juzy.net müşterilerini bilgilendirme yapılmaktadır. lütfen konuyu dagıtmak isteyen kişilerin istediklerini yapmayalım. lütfen juzy 0cak Ayı ödemesi ile ilgili sorularınız hakkında mesajlar atalım.

juzy netle ilgili pm atıyorum o zaman.

Crash

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Msn den Can Tekcan isimli arkaşımız şu an buraya cevap yazma imkanı olmadığı için benden rica etti ve aşağıdaki yazıyı gönderdi.Aynen gönderiyorum

Bence bu sponsorluk işini doğru düzgün adamlar yapmalı 600 ytlin üstüne yatacaklar deil. Ben ödememi 2 aydır almıyorum. ve bu ayda hesabım kapatılmış. Geçen aydan bana karşı verilen sözleriniz vardı(geçen ayın ve gelecek ayın kazancını 10 şubatta ödeyeceğiz) ve ben hep anlayışla karşıladım. şimdi hesabımı ödeme zamanı yaklaştığı süre içerisinde kapatmışsınız. Ben paramı istiyorum. Eğer ödeme yapmazsanız hem bana karşı verdiğiniz sözleri yerine getirmemiş olursunuz. hemde dolayısıyla yalan söylemiş olursunuz. birde utanmadan sitede ''--- Ödemesini alamayan hiç bir webmaster bulunmamaktadır. --- die yazı yazıyorsunuz. ve benim gibi ödemesini alamayanda en az 10 kişi biliyorum. Ben size güvendim. bence bu tip yerlerle çalışmanızı pek doğru bulmuyorum arkadaşlar. benden söylemesi.

qdin

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Msn den Can Tekcan isimli arkaşımız şu an buraya cevap yazma imkanı olmadığı için benden rica etti ve aşağıdaki yazıyı gönderdi.Aynen gönderiyorum

Merhaba,
Juzy.net ortaklık sistemi hakedilmiş kazançların ödemelerini gerçekleştirmektedir. Banlanmış hile tespit edilmiş siteler sistemden atılır. 10 20 tane belkide 30 tane hesabı ödenmeyen üye cıkabilir bunun nedenide kural ihlalıdir. ne yazikki forumda hangi ortaklık sistemine bakacak olursanız banlanmalar olmuş akabinde herkez sucsuzum demiştir. biz kural ihlalini tespit ettigimiz hesapları kapatıyoruz. bu pencerede herkez sıkıntılarını yazabilir.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5