İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Ödeme kanıtlı ptc sitesi

demon280

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
arkadaşlar aslında daha önce ödeme alırdım ama ben referrals kiralayarak daha fazla kazanma yolu tercih ettim. size bu sunduğum site reklam tıklayarak para kazanabileceğiniz bi site 0.01$ reklam başına kazanıyorsunuz. en güzel özelliği hiç yatırım yapmadan referans kiralayabiliyorsunuz.benim şuanda 30 tane referansım var ve günlük yaklaşık 0.7$ civara kazanıyorum. amacım günde 1$ kazanmaktı ve çok yaklaştım size de tavsiye ediyorum.minimum para çekme limiti sadece 2$

ödeme kanıtı

buda referanslarımın günlük tıklamaları diğer sitelerde denedim 10 referans alıyorsun sadece 2 tanesi tıklıyor burda nerdeyse hepsi tıkladı şimdiye kadar ve güncel tıklıyorlar

en güzeli de ne biliyor musunuz 1 referans kiralama 0.2$ ve %95 i kar getiriyor başka hiçbir sitede bu kadar yüksek diil bu oran

Ayrıca 20x28 kareden oluşan bir tablo var günlük 25 tane seçme şansı veriyor size ve doğrudan 2$ kazanma şansı yakalayabiliyorsunuz

Referansımla üye olan herkese yardım ederim inceliklerini gösterebilirim

Referansımla üye olmak için tıklayın

refsiz üyelik

slowblow

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
kaç para verdinde referans kiraladıın ödeme kanıtındaki para günlük kazançmı ? gold üyemisin ?

demon280

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
hayır ben normal üyeyim referans başı 0.2$ veriosun 1 haftada amorti ediyor referanslar ver 2 hafta sana kar kalıyor referans kiralamak için para yatırmana gerek yok burdan tıklamayla kazandığın paradan yapabilirsin hatta daha mantıklı böle yapmak ilk 1 haftada o kadar kazandım şimdi ise günde 1 dolar alıorum ve daha başında sayılırım:D

slowblow

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
refinden üye oluyorum yarıdmlarını bekliyorum

demon280

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
tamam kardeşim yapman gerekeni söliyim bi kaç gün reklamları tıkla microjobları yap hemen yapılabilenleri 1-2 güne 5 tane referans kiralarsın hayırlı olsun şimdiden

slowblow

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
eyvallah sağolasın direk paypalla alsam ne kazandırır mesela diyelimki 50 tane ref kiraladım kazancım ne olucak 50 ref 10$ bana getirisi kaç $ ?

demon280

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
kardeşim uzun zamanlı düşünüosan çok fazl getirisi olur mesela benim 10 günde 0.7$ kazandığımda var 0.2$ kazandığımda olay çok fazla tıklama yapanları takip edip onları doğrudan 3 aylık kiralamak hem daha ucuza geliyor hemde istediğin referansı kiralamış oluyorsun

slowblow

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ben kiralıyım 50 tane site sağlam dimi bide kardeş bana yardımcı olursan avg durumundan falan ben resmi koyayım sen söylersin bunu al diye falan diyelimki 50 tane kiraladım ortalama hergün 35 tanesi tıkladı 35,0,02*30=21$ yapar doğrumu hesapladım ? günlüğü 70 cent yani ?

demir68

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Selam arkadaşım refinle üye oldum ücretsiz nasıl referans kiralarım yardımcı olurmusun.

demon280

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
kardeşim her tık aynı diil sen referanslarını al bana 10 gün yada 1 hafta sonra fotografını yollarsın bende bunları devam ettir yada bunları alma değiştir derim site sağlam ilk ödememi aldım bide ticketlara hemen cevap veriolar ilgileniyorlar yani siteleriyle

Selam arkadaşım refinle üye oldum ücretsiz nasıl referans kiralarım yardımcı olurmusun.

as kardeşim hergün reklamlara tıkla ve 1 hafta boyunca microjobları yapmaya çalışırsan eğğer gerçekten hakkını vererek yaparsan 1 haftasonunda 4-5$ dolar toplarsın hiç yatırım yapmadan

slowblow

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
rent ref bölümü bende kapalı sendede öyle mi?

demon280

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
kardeşim bazen kiralanacak adam olmuo o yüzden bu geçici bi süre yani hatta aynı gün içinde bile açılabiliyor

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5