İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

odemenet toplu sorular ve cevaplar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Loi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
44
Aman angelo u cagirmayin arkadasda(odemenet) kalici sorunlara neden olur felan mazallah :)

iq2000

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
odemenet, Dünya'nın en güvenilir kişisi dahi olsan, foruma bu yazdıklarından sonra senden toplu iğne bile almam !

geyik bölümüne açılmış bir konu gibi geldi bana,, hala yazdıklarınıza gülüyorum :D

djkickass

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
belki çok dürüst ve sizi kurcalıyan insanlardan cok daha doğru düzgün birisi olabilirsiniz fakat bu kadar amatör olduğunuz sürece sizle daha çok dalga geçerler bizede malzeme çıkar hayırlı olsun

ByRON

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
Evet Beyler merhabalar yine ben ByRON
anlamış değilim halen konu üzerinde gırgır yapmaktasınız belki istediğiniz cvp ları tam vermiş olmaya bilir ama geçtiğiniz dalgayı anlamış değilim.

Çok mu geyik yapmak istiyorsunuz aynı konuyu sizde geyiğe acın oralı olmasın üstelik bölüme üye de değil.
whmdestek halen bir kart vezası almadığına acıkcası sasırdım bir insanla bu kadar dalga geçilir ama yinede bu kadar cezasız kalınır. Burada bir çoğunun yazacağı yazılardan önce ben olsam sana kart cezası veya uzaklastırma verirdim. Konuyu tamamiyla geyiğe dalgaya ceken kişi sensin.

Arkadaşın size söylediği gibi ya soru sorun cvp alın yada konuyu bir daha acılmamak üzere kapatılsın en sağlıklısıda bu olacaktır. O halde sonucta kişi ve kişilerin reklama ihtiyacı olmadıklarını belirtmişlerdi.

Başka Sözünüz var mı? Ciddi olarak

tiva

0
İyinet Üyesi
Reaction score
4
CR Bilişim kurulması planlanan bir firmamı yoksa mevcut mu ?

https://www.odemenet.com/agreement.php
1.2. Bu Anlaşmanın Tarafları ve herbir işlemin katılımcıları; şahıs veya hükmi şahıs (‘Müşteri’) ve CR Bilişim Hizmetleri ile tescil edilen, kayıtlı ofisi Bağcılar/İstanbul adresinde bulunan ve Türkiye'deki yasalar gereğince elektronik para hizmeti sunan Ödemenet.com Ltd. ('Şirket' veya 'Ödemenet.com') Şirketidir.

http://www.turkiyempazar.com/custompage.php?id=1

BANKA ADI ŞUBE HESAP NUMARASI
AKBANK (46) BAKIRKÖY(150) 0180602
DENİZBANK(134) BAKIRKÖY/ÇARŞI.ŞB(2040) 2326049
ÖNEMLİ NOT: Havleniz cem araz adına görülcektir Kendisi '' CR BİLİŞİM HİZMETLERİ'NİN'' sahibidir.Havaleniz açıklama bölümüne lütfen üye adını yazınız.Bizde havaleyi sizin yaptığınızı bilip hesabınızı aktif edelim.

O

odemenet

Misafir
hayır mevcut bir firma arkadaslar cr bilisim hizmetleri dün adres bilgisini telefon numaralarını canlı destek hattını bildirdik arkadaslar sizlere

Mywedding

1
İyinet Üyesi
Reaction score
96
destek hattını sormuyoruz, cr bilişim firmasının ticaret sicil kaydı varmı , tam ünvanı, asıl bunlar soruluyor.

varsa basitçe yazarsınız, yoksada , önemli değil , ama var yada yok, belirtin lütfen..

O

odemenet

Misafir
arkadaslar sormanıza gerek varmı anlamıyorum yazarsınız girersiniz http://www.ticaretsicil.gov.tr/ nbu adrese sorgulatırsınız CR Bilisim Hizmetleri diye cıkar kime ait oldugu bunuda bizmi öretelim size ALLAH aşkına

O

odemenet

Misafir
odeme.com.tr ile aynı değiliz sadece ücretlerimiz bile farklı ne alaka onlar zararla kapattılar bu işi suan hic bir ankada pos vermemekde bildiğim kadarı ile

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5