İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Okey, 101, Tavla, Batak, Pişti Özel Tanıtım Kampanyası

VeLi33

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
logo.gif
Merhaba arkadaşlar,

Shellciyiz ekibi olarak hazırladığımız PHP + Java oyun sistemini tanıtım kampanyasına sokmuş bulunmaktayız, herkezi bu özel kampanyadan yararlanmaya bekleriz.

Oyun sistemimizde 5 ayrı masa oyunu bulunmaktadır Java sistem yüksek performans için Linux işletim sisteminde barındırılmaktadır. Java gzip sıkıştırma methodu mantığı ile çalıştığı için daha hızlı olup donma kitlenme gibi sorun neredeyse 0'dır. Script tamamen shellciyiz bize ait olup lisans, telif hakkı gibi bir sorun kesinlikle yoktur fakat önemli kısımları kodlanmıştır, lafı uzatmadan size eşsiz ürünümüzü başlıklar halinde tanıtayım:

*Tam konrollü profesyonel admin panel
-Üye yönetimi üyelerin şifresine kadar bütün bilgilerine kolayca erişebilir ve isterseniz toplu mail atabilirsiniz,
-Üyeye yetki, puan ekleyebilirsiniz,
-Üyeyi banlaya bilirsiniz,
-Üyeyi pasifleştirebilirsiniz,
-Ücretli üyelik açabilir ücretsiz üyeliği ücretliye çevirebilirsiniz.
*Java server işlemleri
-Oyun serverlerini admin panelinizden SSH veya uzak masa üstü benzeri hiçbir araca gereksinim duymadan rahatça resetleyebilirsiniz* bu Shellciyiz.biz'e özel bir özelliktir.
*Sayfa Özellikleri
-İstediğiniz zaman rahatça admin panelinizden yeni sayfalar ekleyebilirsiniz.
-Template Ayarla scriptimizin en güzel ve alternatifsiz 2. özelliğide budur, admin panelinizden kolayca sitenin Header grafiğini (logosunu), foother grafiğini(alt kısım resmini), üyegirişi logosunu, üye girişi altkısım remini, background (arka plan) resmini, foother header body kısmının renklerini değiştirip yazıların konumunu ve kalınlığını ayarlaya bilirsiniz. Kısacası sitenizin bütün tasarımını değiştirmeniz birtek admin panelinden template ayarlaya girmenize bakıyor.
*Site Ayarları
-Sitenin ismini copyright gibi bilgilerini değiştirebilir ek bir forumunuz varsa URL sini girebilirsiniz.
-Site parabirimi (ücretli üyelik için) seçebilir üyeliği mail veya forum onaylı yapabilirsiniz.
*Yedekleme
-Tüm veri tabanını tek tık ile panelinizden yedekleye bilirsiniz
*Mesaj yönetimi
-Sevgini haykır scripti java apletin altıne eklendi mesaj yönetim paneli ise script'in admin paneline entegre edildi.
*5 ayrı aplet Okey, 101, tavla, batak, pişti
*256 kişilik radyo yayını

RESİMLERLE SHELLCİYİZ V2 OYUN SİSTEMİ
ADMİN PANEL
Admin panel girişi:

panelgirisi.jpg

AdminKP ön izleme:

adminkpanasayfa.jpg

Üye Yönetimi:

uyeyon.jpg

Üye Düzenleme:

uyedetay.jpg

2. RESİM:

uyedetay2.jpg

Java işlemleri:

javaislem.jpg

Template Ayarla:

templateayarla.jpg

DEVAMI AŞŞAĞIDA:

VeLi33

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Site Ayarları:

siteayarlari.jpg

Yedekleme:

yedekleme.jpg

ANASAYFA:

anasayfa01.jpg

Resim2:

anasayfa2.jpg

Okey den görüntüler:

1-1.jpg

2-1.jpg

3-1.jpg

4-1.jpg

Kampanya ve iletişim bilgileri:

Kampanyamız 28 ekim tarihine kadar geçerlidir.
Sistem shellciyiz.biz hostuna kurulup aylık olarak ücretlendirilmektedir, ilk ay kampanyadahilinde 250TL diğer aylar ise 35TL dir.
Kendi Linux sunucusuna kurdurtmak isteyen GSM adresimizden bizimle iletişime geçsin. Kampanya shellciyiz sunucuları için geçerlidir.

İletişim:
GSM: 0535 948 31 45
Sabit: (0324) 323 26 79
MSN: [email protected]

DEMO: Shellciyiz.Biz - hoş geldiniz

Herkez bu kaliteye davetlidir.
İyi çalışmalar dilerim.

KATILSANA

0
İyinet Üyesi
Reaction score
34
Facebook'a entegre edilebilir mi bu(nlar) ?

VeLi33

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Facebook'a entegre edilebilir mi bu(nlar) ?
Öncelikle ilgi için teşekkürler hocam, ama işin aslı faceden hiç anlamadığım için şuan yok ama ileriki güncellemelerde belki olabilir fakat öncelik sitene ekle üzerine teknik arkadaşımız çalışıyor VB SMF WP PHP Fusion scriptleri için sitene ekleyi getirmeyi planlıyoruz, eğer yeni versyonu çıkarırsak site sahiplerine sitelerinden gelen üyeleri yönetmeleri için panel satışı yapılabilecek.

hudey yazilim

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Kendi sunucuma kurmamda mahsur olur mu?Aylık bir fiyat verirsen uygun olarak

kadirli

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
2
Bu arkadaşa nasıl ulaşabilirim verdigi telefonlara arıyorum ulaşamadım Konuyu hortlatacam ama :D okey scripti arıyorm

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5