İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Oktay SİNANOĞLU'na Destek.

Teqin

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Kendi Gorusumu Soylıyım : Siyasetten Anlamayan Adamın Cumhur Baskanı Secilmesine Sıcak Bakmıyorum :) Kendi Gorusum Yanlıs ANlasılmasın.

Hostmaster

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bir kişi cumhurbaşkanı olduktan sonra siyasi hayatına devam edebiliyor mu ki?

Angelo

0
İyinet Üyesi
Reaction score
111
Mehmet, insani ilişkiler derken lobi faaliyetleri, sermayeyi arkaya alma veya belli bir grubun/camianın adamı olma anlamında söyledin heralde. Çünkü insani ilişkiler konusunda da fahri konsoloslukları ve bir çok ülkede bilim elçisi ünvanları vardır.

Şu anda siyaset yapanların % kaçı siyasal bilgiler veya mülkiye mezunu ki, bu kadar insan birden siyasetin erbabları tarafından yapılabileceğini savunmaya başladı.

Mehmet

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Hayır, biliyorum şahsına verilmiş sayısız ünvan vardır. Kastettiğim, lider vasfı olmaması ve konuşmalarının kitleleri etkileyecek tonda olmamasıdır, söylediklerinin içeriğinden ziyade. Bu tabi benim görüşüm beni bağlar, herkes hangi kritere göre destekleyip desteklemeyeceğine karar verebilir, karşı çıktığım nokta tanımadan olmasın denmesidir.

Angelo

0
İyinet Üyesi
Reaction score
111
Anladım, ben de o sebepten Cem Uzan'ı seviyorum, kitle adamı o :)

Neyse biz seçmeyeceğiz zaten boşuna yeriz birbirimizi. Adam da aday olmadı.

visitistanbul

0
İyinet Üyesi
Reaction score
9
Beyefendinin görüşü bellidir hangi kesime hitap ettiği bellidir.. C kesiminin reklamını yapmayalım... Lütfen hangi kesim diye sormayın beyefendi hakkında araştırma yapınız (Kariyeri dışında düşünce anlamında) zaten kendiniz bulacaksınız...

visitistanbul

0
İyinet Üyesi
Reaction score
9
Anladım, ben de o sebepten Cem Uzan'ı seviyorum, kitle adamı o :)

Neyse biz seçmeyeceğiz zaten boşuna yeriz birbirimizi. Adam da aday olmadı.

Reklama acaip para harcar oldu :) İnandırıcı kişilik reklamlar varken "acaba" dedirtiriyor ama reklamlar bittikten sonra dünyanıza dönüyorsunuz :D

webyazilim

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Ceasar'a özel :

Mesaj atamıyormuşum sana. Kelalaka olacak ama adamın kemikleri sızlamasın diye yazayım.

"İkinci Dünya Savaşı sırasında, Manhattan Projesi adıyla, ilk çalışmalar başladı. 1942 yılında ABD'nin New Mexico eyaletindeki Los Alamos bölgesinde gizlice bir grup ünlü bilimadamı toplandı. Robert J. Oppenheimer öncülüğünde 3 yıl çalıştıktan sonra ilk bombayı yapmaya başardılar. " ( wikipedia )

Atom bombasının sorumlusu Albert amcam değil yani.

Angelo

0
İyinet Üyesi
Reaction score
111
Ben 3 kitabını okudum C dediğin şeyi bilmiyorum? Hayır çok umurumda değil de, hitap ettiği kesim belli deyince, bana da hitap ediyor hangi gruba aidim bileyim.

MoD

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
Oktay hocada aday olursa sevinirim. Ne kadar cok alternatif o kadar cok demokrasi. Onemli olan katilmak :)

Teqin

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Yok Yani Belki Bende Adaylıgımı Bırakayım Dedim Ondan Sey Ettim
Oyunuz Yabancıya Gitmesin Yanii :):):)

tiva

0
İyinet Üyesi
Reaction score
4
Fethullah Gülen i tanıyıp, Oktay Sinanoğlu nu tanımamak olmaz diye düşünüyorum.

Oktay Sinanoğlu ne aday olur ne de böyle birşeye sıcak bakar.

visitistanbul

0
İyinet Üyesi
Reaction score
9
Eski Kuzey Deniz Saha Komutanı Sayın E. Koramiral Atilla KIYAT paşamız çok yakından tanıdığım bir şahsiyet Saygıdeğer Eşi de çok süper bir insan bence Cumhurbaşkanı olacak birisidir...

Caesar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
7
Ceasar'a özel :

Mesaj atamıyormuşum sana. Kelalaka olacak ama adamın kemikleri sızlamasın diye yazayım.

"İkinci Dünya Savaşı sırasında, Manhattan Projesi adıyla, ilk çalışmalar başladı. 1942 yılında ABD'nin New Mexico eyaletindeki Los Alamos bölgesinde gizlice bir grup ünlü bilimadamı toplandı. Robert J. Oppenheimer öncülüğünde 3 yıl çalıştıktan sonra ilk bombayı yapmaya başardılar. " ( wikipedia )

Atom bombasının sorumlusu Albert amcam değil yani.

İlk atom bomasını yaptı demedim ki:) soğuk fizyon projesini ve doğurduğu sonuçları inceleyin.

webyazilim

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Eski bir askerinde cumhurbaşkanı olmasını istemem. Yapabilir, yapamaz o ayrı ama hukuk insanları daha iyidir emin olun.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5