İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Olay evlenme teklifi sitesi SATILIK - acildigi ilk 5saatte +2200 hit aldi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
T

themaniac

Misafir
Merhaba arkadaslar bildiginiz uzre yeni bir evlenme teklifi videosu aldi yurudu. youtube'da falan gunde 400bin uzeri kez izleniyor videosu.

hepsiniseninicinyaptim adiyla unlendi bu video. suanda voleyi vurmanin tam vakti diyen varsa. hepsiniseninicinyaptim.net site satiliktir.

Ayrica bunun yaninda aliciya facebook sayfasi ve youtube aboneligi de verilecektir.

Fiyata domain+host dahildir.

50$
video: http://www.youtube.com/watch?v=CPYD-nvOg1I

kuzgun

İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
254
o adam senmisin yahu:D gezmişsin baya bi

T

themaniac

Misafir
PM yollandi.

Sitemin istatistikleri ektedir. 5saat once actim domaini. ve suanda 2000uzeri hit var. artik gerisini siz dusunun

hitmans58

0
İyinet Üyesi
Reaction score
17
2200 tekili 15 günde alamayan siteler var alacak arkadasa hayırlı olsun güzel bir site olacak bence

T

themaniac

Misafir
2800 hit oldu

site daha yeni, zaten bu videoda yeni yeni dustu internet alemine ve youtube'da falan 400bin civari hergun izlenme rekorlari kiriyo.
Benim 6saat once actigim siteninde hitleri ekli zaten. hersey ortada.
50$'a SATIYORUM ilk odeme yapana vericem.

2800 hit oldu hit gosterimi ektedir

SargeT

0
Yasakli Uye
Reaction score
10
Birşey sormak istiyorum.

Bu videoyu arayan kişiler hepsini senin için yaptım anahtar kelimesi veya hepsini senin için yaptım evlenme teklifi vs gibi aramalardan geliyor.

Şimdi sizin sitenizi google da sorguladığım vakit henüz index dahi almadığını görüyorum.

http://www.google.com.tr/webhp?hl=t...tim.net&aq=&aqi=&aql=&oq=&fp=217c44f5f0b39d16

Hepsiniseninicinyaptim.net diye aradığımızda dahi ilk önce iyinet sayfası çıkıyor.

http://www.google.com.tr/webhp?hl=t...im.net&aq=f&aqi=&aql=&oq=&fp=217c44f5f0b39d16

Domaini satarsınız istediğiniz fiyatı yazarsınız ama bu şekilde hitli vs demeniz oldukça yanlış.

Normal bir sayyac veya onlinewebstats sayacı koyun herkes görsün ona göre karar versin. Aldıktan sonra bunun hiti nerde arkadaşım demesin gelip burda şikayet konusu açmasın seninde başın ağrımasın bizimde bu açılacak şikayet konularını okuyup zamanımız kaybolmasın.

wiplast

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Domain regfree, site desen iki gün sonra hiti falan kalmaz.şimdi video yeni yayılmaya başladı insanlar ordan geliyor, google' dan 6 saat önce açılmış bir siteye organik 2 k hit gelmesi imkansız.

T

themaniac

Misafir
hocam bilmeden konusmakta ayri guzel tabi :) ben bir suru facebook sayfasina reklam verdim. ayrica kendimde bir sayfa actim bir kac saat once.
http://www.facebook.com/HepsiniSeninIcinYaptim.Net
bu sayfanin uyeleride surekli artiyor. ben bu yaziya baslarken 35ti suanda 41 oldu. az ama bir kac gune cok daha fazla artar.

Ayrica, kimseye zorla satmiyorum. begenen isteyen deger veren varsa alir.

SargeT

0
Yasakli Uye
Reaction score
10
hocam bilmeden konusmakta ayri guzel tabi :) ben bir suru facebook sayfasina reklam verdim. ayrica kendimde bir sayfa actim bir kac saat once.
http://www.facebook.com/HepsiniSeninIcinYaptim.Net
bu sayfanin uyeleride surekli artiyor. ben bu yaziya baslarken 35ti suanda 41 oldu. az ama bir kac gune cok daha fazla artar.

Ayrica, kimseye zorla satmiyorum. begenen isteyen deger veren varsa alir.

Arkadaşım güzellikle izah ettim yaptığın yanlışı, yöneticilere rapor etme gereği dahi duymadım. Ama görüyorum ki yazdıklarımı olumlu şekilde algılamak yerine bizleri art niyetli olarak görmüşsün.

Ben gidip milyonluk facebook sayfalarından reklam yaptıktan sonra ve sattıktan sora bu reklamlarında etkisi geçtikten sonra ne olacak ?

Ben domaini alayım beş dakika sonra gidip facebookta sayfalarımdan reklam yapayım on bin kişi çağırayım ve diyeyim ki 10 bin hitli site. Yakıştı mı ?

Bu yanlış tutumunuzdan vazgeçin lütfen, yanıltıcı başlık ve içerik sebebi ile yöneticilere rapor ediyorum gereğini yapacaklardır.

E

Erturk

Misafir
:) Bu domaini gecen gun regliyordum. Son anda vazgeçtiydim :) Hayırlı satışlar.

T

themaniac

Misafir
:) Bu domaini gecen gun regliyordum. Son anda vazgeçtiydim :) Hayırlı satışlar.
eyvallah kardesim. bazi arkadaslar boyle firsatlari kaciriyorlar. sonrada laf ediyorlar.

Diger arkadas:
Allah razi olsun sagolunda, ben yeni domain oldugunu zaten soyledim. ayrica ilk 6saatte aldigi hiti de belgeli belirttim. olmayan yalan yanlis birseyde soylemedim.
millet giriyor. facesayfasini da girenler begeniyor. benimde herkes gibi satma hakkim var bu siteyi.
ben zaten vole vurmaktan bahsettim. bu domain uzun yillar surecek degil ki. kisa zamanda akilli olan kullanabilen parasini kazancak bu siteden. olay bu

SargeT

0
Yasakli Uye
Reaction score
10
eyvallah kardesim. bazi arkadaslar boyle firsatlari kaciriyorlar. sonrada laf ediyorlar.

Diger arkadas:
Allah razi olsun sagolunda, ben yeni domain oldugunu zaten soyledim. ayrica ilk 6saatte aldigi hiti de belgeli belirttim. olmayan yalan yanlis birseyde soylemedim.
millet giriyor. facesayfasini da girenler begeniyor. benimde herkes gibi satma hakkim var bu siteyi.
ben zaten vole vurmaktan bahsettim. bu domain uzun yillar surecek degil ki. kisa zamanda akilli olan kullanabilen parasini kazancak bu siteden. olay bu

Göz göre göre halen aynı şekilde ilk 6 saatteki hitten söz ediyorsunuz. Ne hiti kimden gelmiş nasıl gelmiş kaç para verdiniz ve satın alan arkadaşa her daim bu hiti garanti ediyormusunuz ?

Hatanızı kabullenip tamam yanlış yaptım böle böle domainin hiti yok reklam aldım reklamdan ziyaretçi geliyor diyeceğinize yine gelmiş burda diyorsunuz 6 saatte şu kadar hit aldı diye. Bu insanları kandırmaya yönelik bir davranıştır. Yönetime bildirdim gereğini yapacaklardır, yapmıyorlarsada onların takdiridir.

cutter

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
hocam bak 3 defa okudum yazını bişey yazmayacaktım sonra yaptığın bu emek hırsızlığından dolayı yazıyorum bu yorumu 1 o sitede sana ait hiçbipşey yok .com uzantılı sitenin aynısını kopyalamışsın ki bu yaptığın ayıp 2 sayyacın ne olduğu belli değil 3 senin kendine ait bir hit siten var ve ilk 5 saatte bu kadar hitin nereden geldiğine sanırım biraz yardımcı olur

T

themaniac

Misafir
:D cok guzel dusunmussun hocam da. 1.si o .com olan sitede orjinal degil :D
2.si ben webalizer sonuclarini koydum buraya.
3.su de benim hit sitemde otosorf'te bu siteyi goren varsa buyursun gelsin. ben uydurma hitle sisirmiyorum.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi