İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Olay evlenme teklifi sitesi SATILIK - acildigi ilk 5saatte +2200 hit aldi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
T

themaniac

Misafir
Şimdi indexlenmiş baya

eyvallah kardesim. sayyac kodunu da koydum sirf millet laf etmesin diye. burayada arama motorlarda yuzdelik oran ve aranan kelime kismini aldim buraya koyuyorum. ekte resim olarka ekledim.

SADECE ALICILAR YAZSIN LUTFEN. baltalama icin falan yada iyi niyetli olanlarda yeterince yazdi. artik sadece alicilar yazsin.

SargeT

0
Yasakli Uye
Reaction score
10
eyvallah kardesim. sayyac kodunu da koydum sirf millet laf etmesin diye. burayada arama motorlarda yuzdelik oran ve aranan kelime kismini aldim buraya koyuyorum. ekte resim olarka ekledim.

SADECE ALICILAR YAZSIN LUTFEN. baltalama icin falan yada iyi niyetli olanlarda yeterince yazdi. artik sadece alicilar yazsin.

Arkadaşım müdahil olmayayım, olmayayım diyorum ama nereye kadar.

Bu nasıl iştir ya, söylenen bu kadar söze yapılan onca iyi niyetli uyarıya rağmen bu kadar pişkinlik nedir böyle arkadaşım.

Sen karşındaki insanları ne olarak görüyorsun ? Bir tek uyanık senmisin ? Sen oraya bu sayaç resmini koydun herkes yedi sen haklı oldun bizler haksız.

İnsanları bu kadar açık açık keriz yerine koyma her daim karşında beni bulursun.

Sitenin ne hiti var nede başka birşeyi.

Sen çık burda 50 dolara domaini satıyorum de kimse sana gıkını çıkartmaz ve seni destekler. Ama aldatıcılı bilgilerle satış yapmaya kalkarsan şayet her daim beni ve benim gibileri karşında bulursun.

Gittiğin yol doğru bir yol değil, bugün küçük bir işte bu olur ilerleyen günlerde bu niyetini daha da büyük işler için kullanırsın.

Senin açık yüreklilikle burada söyleyeceğin söz, arkadaşlar site yenidir hiç hiti yoktur varsada ya 50 dir yada 100 dür.

Bunu dediğin zaman kimse gelip yuhalamaz veya yadırgamaz feyz almış der yoluna devam eder. Ama bu şekilde yaptıkça insanları keriz yerine koymaya devam ettikçe sonunu pek hayırlı görmüyorum.

Gönderilen rapora rağmen konuya sessiz kalan yöneticileri de ayrıca tebrik etmek lazım.

T

themaniac

Misafir
sen ver 50$'i ver siteyi al. ondan sonra girersin webalizer'e bakarsin nerden ne kadar kisi girmis nolmus diye. mudahil olmayayim demissin ama kac seferdir yaziyorsun.

SargeT

0
Yasakli Uye
Reaction score
10
sen ver 50$'i ver siteyi al. ondan sonra girersin webalizer'e bakarsin nerden ne kadar kisi girmis nolmus diye. mudahil olmayayim demissin ama kac seferdir yaziyorsun.

İnsanları kandırmaya yönelik girişimlerde bulunursan illaki yazıcam. Kusura bakma burası iyinet burada boş meydan bulamazsın.

T

themaniac

Misafir
bak madem oylesin, al siteyi bak. sana guvencim olsa sifrelerimi verir gir bak derdim. varsa admin gelsin veririm adminlerden birine sifrelerimi girsin webalizere baksin

SargeT

0
Yasakli Uye
Reaction score
10
bak madem oylesin, al siteyi bak. sana guvencim olsa sifrelerimi verir gir bak derdim. varsa admin gelsin veririm adminlerden birine sifrelerimi girsin webalizere baksin

Ya arkadaşım webalizere ne ?

Bu zamana kadar kim panelden girmişte istatistiğe bakmış, kim ordaki verileri çözebilmiş. Millet sana güzelce diyor buraya ekran görüntüsü koyacağına iki dakika sayyac.com, onlinewebstats.com a kayıt ol koy kodları on dakika dursun deki girin bakın 10 dakikada şu kadar kişi girmiş diye, olay da kapansın.

Ama sitenin ziyaretçisi yok, site kendi kelimesinde dahi ilk sayfada değil ve sen kalkmışsın bu kadar saatte şu kadar hit aldı bilmem ne yaptı diye yalan yanlış beyanatlar ile insanları kandırmaya çalışıyorsun.

O kadar söyledik sana, insanın hatasını görmesi ve kabul etmeside büyük bir erdemliktir diye.

Bizler sana doğruyu göstermeye seni yanlış yoldan döndürmeye çalışıyoruz. Böyle giderse bugün 50 dolarlık girişim yarın 500 dolarlık girişime döner, çünkü kmise karşı koymaz sende istediğin gibi at koşturursun.

Hiç kusura bakma ya koy sayacı siteye görsün herkes neyin ne olduğunu ona göre karar versin almaya. Yada hatanı kabullen artık.

Ve birde ne senin nede bir başkasının güvencine ihtiyacım yok, bilen bilir beni bilmeyenlerin de ne fikrine nede zikrine ihtiyacım var.

T

themaniac

Misafir
senin turkcen yok galiba kardesim. sayyac kodunu ekledik. verilen toplandi. google da cikmiyor dedi millet. bende arama motorlarinda hangi kelime yuzde kac diye verileri ekledim. oku da oyle konus. bu yaptigin konu baltalamak degil de ne yani simdi. oku bi once konuyu sonra yaz

SargeT

0
Yasakli Uye
Reaction score
10
senin turkcen yok galiba kardesim. sayyac kodunu ekledik. verilen toplandi. google da cikmiyor dedi millet. bende arama motorlarinda hangi kelime yuzde kac diye verileri ekledim. oku da oyle konus. bu yaptigin konu baltalamak degil de ne yani simdi. oku bi once konuyu sonra yaz

Haklısın, gerçekten haklısın hem imzama yazıyorum hemde gelmiş burda sözümü tutmuyorum.

Yazık bana gerçekten yazık.

T

themaniac

Misafir
evet cahil bana diyorsun ama webalizer'deki verileri bile anlamadigini soyluyorsun. gunluk hit yaziyor. anlamiyorsan ne diyeyim. senin yaziyi okudum ve hak verdim. konusurken ben fittirdim yani

daniel1336

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
100
themaniac hakketten salak yerine koymaya başladın sen bizi... Bu sayyac kodu mu şimdi Allah aşkına? Dalga mı geçiyosun?

Fbbasket

0
İyinet Üyesi
Reaction score
45
Konuyu açan arkadaş, sayyac.com veya onlinewebstat.com'a üye olup sayaç bilgilerini gösterirse sorun kalmaz diye düşünüyorum.

maske0072

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
Arkadaşım ver şifreleri weblazirene gireyim.Ben girme işlerinde çok başarılıyım.Şifreleri ver ben sitene gireyim.
Hıı bu arada bu tektonikmanyak adlı üyenin beleş hit sitesi var.Gitmiş sitesine kredi eklemiş kafasına göre sonra hit hit diye bağrınıyor. :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

KursatBey

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Hepsini senin için yaptım kelimesinde siten googlede;

Sorgulanan web adresi 58. pozisyonda bulundu. Toplamda ise 4 sonuç içerisinde yer alıyor.

Ben buranın yalancısıyım:
http://gopof.com/

+ olarak sayyac url ni ver bakalım bu kadar milleti konuşturma bize değil Samed'e ver baksın desin tamam doğru söylüyor bu kadar hit almış.
İnsanları kandırmaya yönelik yollardan uzak duralım kanmayalım kandırmayalım;)

T

trgy

Misafir
İyice işin cılkını çıkardınız. Tartışmanın da bir adabı var.

Konu sahibi insanları tartışmaya sürüklemekten 3 gün, 7373 konuşma tarzından dolayı 1 hafta ceza almıştır.

Üslubumuza dikkat edelim.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5