İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

önereceğiniz firmalar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

symbiantech

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Msn'den yada toplu iletişim araçlarından konferans odalarından hatta chat odalarından haberi olan varmı? msn muhabbetine benzemeye başladı artık yazılanlar. Herkes yaşına göre hareket etsin artık. Forum kurallarınıda bir ara okumanızı tavsiye ederim özellikle 2 maddeyi...

1. Bir konuya cevap yazarken bazı kullanıcılar sadece gönderilen son mesajı dikkate alıyorlar. Son mesaj aslında konu ile ilgisiz bir mesaj olduğunda bu İLGİSİZLİK durumu yeni mesaj göndericisi tarafından da sürdürülmüş oluyor. Lütfen, mesaj yazarken konunun açılış nedenini de dikkate alın. Bir kişinin açtığı konunun saptırılmasından daha kötü bir şey konunun bu saptırılmış eksen üzerinden devam etmesi oluyor.

2. Forumda 1 yıldan eski konular bile uzun süre kimse tarafından dikkat çekmemesi ve anlamını yitirmesine rağmen tekrar canlandırılıyor. Bu işi genelde arkadaşlar sırf cevap vermek ve mesaj sayılıarını artırmak için yapıyor. Gereksiz attığınız her mesaj birilerinin zamanının boşa gitmesine neden oluyor. Lütfen mesajınızı okumanın birilerinin zamanını aldığını unutmayın ve gereksiz mesaj göndermeyin.

3. Burada belirtilen Kurallara gerektikçe eklemeler yapılacaktır. Forum Kullanıcılarının, zaman zaman değişiklik yapılıp yapılmadığını kontrol etmeleri gerekmektedir.

Lutfen varsa imzalarinizi asagidaki sekilde duzenleyiniz.

1. Kullanici imzalari 2 satir ile sinirlidir.
2. imza icinde en fazla kendinize ait 2 site linki bulunabilir.
3. Linklerin yaninda siteler ile ilgili aciklama bulunmamalidir.
4. imzalar da font degisikligi yapilamaz, buyutulemez renk verilemez, ortaya yada saga kaydirilamaz.

Bu kurallara uymayanlarin imzalari gosterilmeyecektir.

Saygılar...

D

debraallentompson

Misafir
Merhaba hayalet77;

Kim kime hak vermiş anlayamadım. Sizin arkadaşınız, tanıdığınız ( artık kimse ) "Delikanlım" dışında konuyu uzatan yok, sizin yerinize yazarak Labina'ya cevap hakkı doğuracak sözcükler sarf ediyor. Sizde burada Labina hakkında iyi yorum yapanları yalakalıkla suçluyorsunuz. Kim kimin arkadaşı belli oluyor.
Siz bu şartlar altında istediğiniz hosting firmasına gidin, yine fazla cpu kullanımından kapanırsınız. Hosting konusunda az, çok bilgisi olan herkes Labina'nın ne demek istediğini anlayacak, hak vereceklerdir. Kaç firmanın cpu sınırlaması yaptığını hosting şirketlerini gezerken öğrenirsiniz. Paranız varsa kendinize makine alın ve cpu nasıl kullanılır, nedir, ne değildir görün. Herşey belgeleri ile açıklanmış, siz hala bıdı bıdı yapıyorsunuz, kirlilik yaratmayın.

L

LabinaHosting

Misafir
Merhaba,

"3.15 Web alanında ve veritabanı sunucusunda barındırılan herhangi bir site sunucunun tüm kaynaklarını kullanacak veya diğer müşterilerin performansını düşürecek şekilde kodlama yapılmış kodlar kullanamaz. Gerekli gördüğü takdirde Labina Hosting ve Bilgisayar sunucu kaynaklarını ihlal eden siteleri durdurabilir."

Umarım okuduğunuzu anlayabiliyorsunuzdur.

Saygılarımla - Zeynep Zengin - Müşteri Temsilcisi
http://www.labina.net

L

LabinaHosting

Misafir
Merhaba,

Biz tüm iddialarımızı belgeleri ile kanıtlamış bulunuyoruz. Hakkımızda yalan iddiada bulunan ve bunu kanıtlayamayan arkadaşların takdirini forum kullanıcılarına bırakıyoruz.

Saygılarımla - Zeynep Zengin - Müşteri Temsilsi
http://www.labina.net

{{DELIKANLIM}}

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Anca gülerim ya neyse modlara haber verdimde kapatsin yazsam yarina kadar biter sonrada sen onun avukatimisin derler :) su arkadasa yaptiniz sey komik geliyor ayni duruma bende dustum ama alman sirket sizin yaptinizi yapmadigi icin böyle savunuyorum yoksa banane.....

D

debraallentompson

Misafir
Merhaba Nihat;
Burada tartışılan trafik kullanımı değil ki cpu kullanımı. Önceki mesajlarında zaten belirtmişsin alman şirketi çok trafik yiyorsun dedi diye.

{{DELIKANLIM}}' Alıntı:
....Böyle bisey bikere basimada geldi alman sirkete cok trafic yiyor dediler size baska paket suncaz dediler oke dedim anlastik ayrica o an oke demedim 2 gun sonra demeki turklerde degisikmis hemen kapatiyorlarmis. ....

CPU ve trafik birbirinden ayrı kavramlar.
"İşlemci (CPU): Bilgisayar içindeki tüm aritmetiksel ve mantıksal işlemlerinin yapıldığı ve tüm işlemlerin kontrol edildiği bölümdür. Bilgisayarın asıl yükünü çeken beyin olarak düşünülebilir. Bilgisayarın hızını etkileyen en önemli parçadır. İşlemci hızı MHZ (Mega herz) olarak ölçülür. 1 Mhz= 1.000.000 İşlem/Saniye’dir. Yani 1 Mhz hızındaki bir işlemci saniyede 1 milyon işlem yapar. Örneğin 1997’li yıllara ait Pentium 100 işlemci saniyede 100x1.000.000 işlem yapar. (Tarihten bu güne işlemciler: 8088,8086, 80286, 80386, 80486, Pentium 100,133,166, 200.., Pentium II, Pentium III, Pentium 4)"
"Trafik ise; Internet kullanarak diğer kullanıcılar ile paylaştığı her türlü dosya, web sayfası ve elektronik postanın, iki kullanıcı arasında akışı internet trafiği olarak adlandırılmaktadır."
hayalet77 ile senin durumun farklı, ortada senin başına gelen olaya dayanarak savunulacak birşey yok.

iyinet

Root
Admin
Hosting Firması
Reaction score
65
iyiyiz' Alıntı:
turkticaret.net opsss :) ben en güvenilir olmayani,insani yari yolda birakani,teknik destegi anca telefon ile oda sira gelirse ahhh hat koptu baglanti kesildi denilmedigi takdirde olan,domainleri calinan cok zengin en taninmis webmaster düsmani firmalari söylermisin sandim pardon.

Bundan boyle bu tur negatif mesaj postalayanlar forumdan uyarilmaksizin banlanacaklardir. Paylasim yapmak icin mesaj yaziniz, eger bir kisi yada sirketi karalam yonunde mesaj atiyorsaniz belgesinide ekleyiniz.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5