İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

öss açıklandı sonuçlar nasıl?

biqq

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
arkadaşlar öss açıklandı sonuçlar nasıl? benimki baya kötü geldi ya anlayamadım gitti

ploop

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
hey gidi zamanında biz de öss'ye girdik. dün gibi daha.. şimdi üniversite diplomasını bile aldık.. vay anasını..

F

fatihhk

Misafir
ploop' Alıntı:
hey gidi zamanında biz de öss'ye girdik. dün gibi daha.. şimdi üniversite diplomasını bile aldık.. vay anasını..

valla bazen özlüyorum o günleri:)
denemeler testler falan.ama şimdide daha bi başka:D

yanlız arkadaş öss ye girenlerin sonuçlarını sormak için açmış başlığı bizim yazdığımız şeylere bak işmi yani : )

uyuz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
-45 net yapmak için kasan elemanın sonucu yokmuş internette :)

SargeT

0
Yasakli Uye
Reaction score
10
valla ben bugün 5-6 kişiye baktım hepsi berbat diyebilirim.. birbirlerine ben sana taktım ben sana taktım diye atıp tutuyorlar... aldıkları puanda 130-180 arası :D

ploop

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
SargeT' Alıntı:
valla ben bugün 5-6 kişiye baktım hepsi berbat diyebilirim.. birbirlerine ben sana taktım ben sana taktım diye atıp tutuyorlar... aldıkları puanda 130-180 arası :D
öss bence çok kolay bir sınav. hiç çalışmadan girdim 45'te 42 matematik yapmıştım. biyoloji'de hepsi yanlış yapınca yamulduk o ayrı :p

xfatihx

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Peki kıbrısta falan okuyan varmı aranizda orda okumak isteyenlere önerileri nedir ? :)

biqq

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bence de sakın gitme kıbrısa bi arkadaşım var üniversite ucuz ama hayat çok pahalı diyo aklın varsa gelme diyo:)mümkünse yanından bile geçme diyo:)

gshalil

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
yahu 346 geldi sayısal 1 puanım, 12.300'üncü olmuşum ama çok feci aklım karışık. Geçen sene 27bininciyi alan bir bölüm bu sene beni alacak mı acaba? yoksa sayısal 1e kayma olup puanlar fırlayacak mı? of of kafam patladı acaba önümde kaç eşit ağırlıkçı vardır, önümdekilerin kaçın sayısal 2den tercih yapar diye:) en iyisi kafa yormayıp sadece tercih yapmak galiba..

uyuz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
18 mi 21 mi bayağı tercih hakkın var yaz gitsin :p

Varista

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Ana utandım valla.Puanı söylemiyom :p ilk defa girmemdi inşallah bir dahakine.ploop çok haklısın gerçekten çok basit tabi alışana.Benim gibi çalışmadan girersen barajı zor geçersin.

gshalil sende iyi almışsın şimdide tercih işi var.Bence dershaneye felan git sor birilerine.Allah gönlüne göre versin.

gshalil

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
valla sormadığım danışmadığım kimse kalmadı, ben ne kadar biliyor tahmin edebiliyorsam onlar da aynı. bilgi kırıntısına bile muhtacım:p

biqq

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
kimse bişey bilmiyor ya ne yapsak bilmiyorum

Varista

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Arkadaşlar haberturk kanalı şuan açıklamalar yapıyor.Adam anlatıyor.Güzel bilgiler veriyor.

SonSahne

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Ne anlatıyordu? kaçırdım sanırım:) Önceleri 300'e toz attırırdım sollardım bu sene sayısal da barajı geçemedim sanırım. alt kısımda Sayısal puanını ve sırasını yazmamışlar yazmamışlar ama orta öğretim puanını bölüp birleştirince yetmesi lâzım birşey anlamadım bu hesaplama sisteminden..

beceriksiz_acemi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
16
SonSahne' Alıntı:
Ne anlatıyordu? kaçırdım sanırım:) Önceleri 300'e toz attırırdım sollardım bu sene sayısal da barajı geçemedim sanırım. alt kısımda Sayısal puanını ve sırasını yazmamışlar yazmamışlar ama orta öğretim puanını bölüp birleştirince yetmesi lâzım birşey anlamadım bu hesaplama sisteminden..
hiç üzülme, o sistemi yapanda birşey anlamıyor zaten.Hala sınavlı dönemlerdeyiz inanmıyorum ya.. AB diyip diyip duruyorlar.AB uyum yasalarına en çok ihtiyaç olan konuda, tık yok... Bu kadar genç nüfus olmasına rağmen..

culpable

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
gshalil' Alıntı:
yahu 346 geldi sayısal 1 puanım, 12.300'üncü olmuşum ama çok feci aklım karışık. Geçen sene 27bininciyi alan bir bölüm bu sene beni alacak mı acaba? yoksa sayısal 1e kayma olup puanlar fırlayacak mı? of of kafam patladı acaba önümde kaç eşit ağırlıkçı vardır, önümdekilerin kaçın sayısal 2den tercih yapar diye:) en iyisi kafa yormayıp sadece tercih yapmak galiba..
sonuc belgende siralamayi belli eden bir % Var
tercih yaparkende yapmak istedigin yerlerin % oranlari ile karsilastir kendi %e uygun bolumleri tercih e3debilirsin Puanlarda cok asiri oynama olabilir ama % lerde fazla bir oynama olmaz ve daha saglikli tercih yapmani saglar
yaklasik 12 seneden fazla oldu aklimda kalanlardan bizim zamanimizda tercih yaparken puan siralamasinin yani sira % olayinida dusunerek tercih yapiyorduk

ploop' Alıntı:
öss bence çok kolay bir sınav. hiç çalışmadan girdim 45'te 42 matematik yapmıştım. biyoloji'de hepsi yanlış yapınca yamulduk o ayrı :p
Beni yamultanda hep Turkce olurdu
ogrencilik hayatimda Agzimla kus tutsam turkce den 10 uzerinden 6dan yukari not alabildigimi hatirlamam

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5