İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

ÖSS Sonuçları Yarın Saat 10 da Açıklanıyor

dreamz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
Herkese hayırlı olsun. Kazanamayan arkadaşlar canını sıkmasın 2. kez giriyordum ve 3. kezde girsem ne olcak diyordum , yaş genç...Bu arada Okul puanım hiç gelmese daha iyiydi.

Asıl yarın hayallerimi süsleyen meslek için eskişehire gidiyorum. 5-6'ya yakın sınavı atlatıp İnşallah Eskişehirden pilot aday ögrencisi olarak dönücem.

L

LNWServers

Misafir
Arkadaşlar hayırlısı olsun ya benimde erciyes üni. Japon dili ve edebiyatı tuttu.

BiLHost

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Ben de Kayseri Erciyes Üniversitesi Çin Dili ve Edebiyatı'na gidiyorum arkadaşlar. :)

biqq

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
yahu kazanamadım ilk senem ama olsun gelecek seneye bakıcaz artık bi türlü doktor olamıcam mı ben ya:( kazanan arkadaşlara başarılar

L

LNWServers

Misafir
Herkes için hayırlısı olsun ilk sene giremeyen arkadaşlarda üzülmesin, bizimde bakma ilk senemiz değil :) daha iyi yerleri tutturursunuz

dreamz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
Karşılıgında ploop'tan -rep gelmesinde.. Gerçi cümle alem biliyor ploop'un ne kadar zeki,çevik ve ahlaklı oldugunu :D

Bknz: Çevir kazı yanmasın

biqq

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
arkadaşlar daha umudumuz var 23 bin boş kontenjan kalmış ama nereler bilmiyorum hangi bölümler ve bunlardan 8 bin civarı devlet üniversiteleri inş bunalrdan birisi tutar kazanamayanlara duyurulur ben de dahil:)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5