İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

ÖSS Sonuçları Yarın Saat 10 da Açıklanıyor

ploop

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
valla ingilizce iktisat okudum şimdi paraya para demiyorum bölümüm sayesinde :p bkz. http://forum.iyinet.com/geyik-mizah-eglence-magazin/34191-mini-one-mini-cooper.html
şimdi de yüksek lisansa başlıyorum aksilik olmazsa. siz hala çabalayın üniversiteye gireceğim diye :D

Karşılıgında ploop'tan -rep gelmesinde.. Gerçi cümle alem biliyor ploop'un ne kadar zeki,çevik ve ahlaklı oldugunu :D

Bknz: Çevir kazı yanmasın
benim tecrübe puanım 0 valla versem nolur ki :D

ismozalp

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
5. girişimde kazandım :D işletme hayırlısı olsun burdur a gidiyom yakında gül reçelleri ile dönerim yanınıza :D

dreamz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
valla ingilizce iktisat okudum şimdi paraya para demiyorum bölümüm sayesinde :p bkz. http://forum.iyinet.com/geyik-mizah-eglence-magazin/34191-mini-one-mini-cooper.html
şimdi de yüksek lisansa başlıyorum aksilik olmazsa. siz hala çabalayın üniversiteye gireceğim diye

benim tecrübe puanım 0 valla versem nolur ki

Ben bu sistemin müptelası oldugum için senelerdir gir çık yapıyordum artık bu sene dur dedim bu gidişe ... Hem o miniyi hangi parayla alcagını ben çok iyi biliyorum murat efendi :p

Caesar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
7
ploop bende odtu bilg. bitirdim asistanlık yapıyorum ama hala bir mini alacak para bulamadım şu işin sırrını ver hele:)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5