İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

ÖSS Sonuçları Yarın Saat 10 da Açıklanıyor

biqq

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
yandık sonuçlar yarın açıklanıyor sınava girerken bile bu kadar heyecanlanmamıştım bakalım nolcak karambole girebilcez mi:)

biqq

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
millete bakma iyinettekilere bak ntv son dakika haberi güvenilir kaynak yani

biqq

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bana güvenin yarın saat 10 da açıklanıyor sonuçlar heyecandan öldüm walla bi gezeyim bari

Varista

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Yarın için ne planlar yapmıştım.İnşallah istediğim bir yere giderim.Yoksa morel sıfırken eğlenememde :(

biqq

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bu öss de ne kadar zor bir şey ya çalışması bi dert girmesi bi dert tercihlerin açıklanması bi dert ömrümden 10 sene yedi galiba ya

BiLHost

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Sınava hazırlanırken heyecan yoktu,sınavdan çıktım heyecan yoktu,sonuçlar açıklandı heyecan yoktu..Tercihlerimi gönderdim heyecan başladı.

Şimdi heyecandan ölmek üzereyim..Nefes almakta zorlanıyorum.Bu sene de yerleşemezsem ÖSYM G. Ye şarkısını yapan gruba sponsor olacam :p

Varista

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bu öss de ne kadar zor bir şey ya çalışması bi dert girmesi bi dert tercihlerin açıklanması bi dert ömrümden 10 sene yedi galiba ya
+Kazanında okuması ayrı dert.Görüyorumda adamlarda saç kalmıyor.
Tüm hayatımız buna bağlı.11 sene çalışıyoruz çabalıyoruz kazanamasak gitti 11 sene.Seneye bir daha giriyoruz.Tabi her yılda giren çoğalıyor.Girme şansın azalıyor derken bakıyorsun ömür bitmiş.
Eğitim sisteminde çok yanlışlıklar var :(

Edit:Bilhost abi aynı beni anlatıyorsun.Sınava girdim sanki gezmeye gider gibi çok rahattım sınavlar açıklandı tercihlerimi yaptım şimdi düşünmekten başım bile ağrıyor.Nedir bu sınav derdimiz :(

BiLHost

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Benim durumum çok zor.Bu 3. girişim.Kuzenim ise Türkiye birincisi.Ve çocuk ilk girişinde 1. oldu.Ben 3. girişte dereceyi bırak yerleşemezsem yandığımın resmidir.Akrabaların yapacakları yorumları düşünemiyorum bile :)

L

LNWServers

Misafir
Herkes için hayırlı olsun ya umarım istenilen bölüme gireceksiniz tabi bende buna dahil :)

L

LNWServers

Misafir
Benim durumum çok zor.Bu 3. girişim.Kuzenim ise Türkiye birincisi.Ve çocuk ilk girişinde 1. oldu.Ben 3. girişte dereceyi bırak yerleşemezsem yandığımın resmidir.Akrabaların yapacakları yorumları düşünemiyorum bile :)

Ya takma aynı okula gidicez ya :)

BiLHost

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Ya takma aynı okula gidicez ya :)

İnşallah Gökhan..İnşallah..Hocalar git bavulunu topla diyorlar ama ben hala korkuyorum..

İlk sene Kayseri Rus Dili ve Edebiyatı yazdım..Puanı 304 idi..339 ile kapadı..

İkinci sene Urdu Dili Ve Edebiyatı yazdım..Puanı 305 idi..332 ile kapadı..

Bu sene Sinoloji yazdım..Geçen sene 8620 küsürüncü adayı almış.Ben 7179'um..Bakalım bir vurgun daha olmaz inşallah..

BiLHost

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Sorma yaa..Ama Urdu Dili iyiki yükselmiş.Sinirle yazmıştım onu.İyiki de gelmedi..Şimdi Sinoloji okumak daha iyi benim için.Tabi o da gelirse..

Sinoloji'ye gidersem,Çin'den ucuza server getirecem Türkiye'ye :p

heaven

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Önemli Olan Öbür yerdeki Sınav Bu dünya Burda Kalır :D sallayın

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5