İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Özel Paylaşım - Düzenli Yaptığım Backlink Çalışmaları

Zapo

İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
1
Hocam peki anahtar kelimenizde sıralama durumunuz nasıl? İlk 100'den girebildiniz mi? Çalışmalara başladığınızdan itibaren sıralamanızda herhangi bir yükselme var mı?

bbrknt

İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
5
Hocam konunuz gerçekten faydalı olmuş. Ben de sitelerimi sizin düzene göre aralarından seçip ekleyeceğim.

EmreT

İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
48
@Zapo hocam yaptığım farklı çalışmalarda girdim çünkü 9 tane anahtar kelimem var ayrı ayrı yapmak uzun sürüyor. Bir kaç kelimede aynı çalışmaları yaparak listeye 48 den girdikten sonra 23 e kadar düştüm.
@bbrknt hocam işinize yaramasına çok sevindim, iyi çalışmalar dilerim.

pieta

İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
2
tebrik ederim gerçekten sağlam siteler var, bunları nasıl buldun ? bildiğin bir liste varsa paylaşırsan çok sevinirim

EmreT

İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
48
tebrik ederim gerçekten sağlam siteler var, bunları nasıl buldun ? bildiğin bir liste varsa paylaşırsan çok sevinirim
Özel bir taktiğim yok hocam bu siteleri internetten araştırarak farklı farklı 10 15 kaynaktan buldum saygılarımla.

Roxender

İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
3
Emeğine teşekkür etmek isterim ilk dört günlük çalışmanı bende uyguladım 4-5 gündür de ara vermiş durumdayım hemen etkisi olurmu/oldumu bilemem ama olumlu yönde gelişme var...

Kişisel analizim şu şekilde; İndex aldığında yazdığım konular anahtar kelimelerde ilk 15 de yer alıyordu fakat işlediğim konular genel medya konuları olduğundan ötürü diğer sitelerde benzer içerikler girdiğinde beni geriye atıyordu buradaki adreslere verdiğim linklerden ötürü kalıcı olmaya başladığını hissediyorum.

kuzgun

İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
253
sıralaman geriliyor.

EmreT

İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
48
sıralaman geriliyor.
farkettim hocam link çalışması yapmayı bıraktığımda oldu fakat
da pa konusunda güzel yerlere geldim ; da 12 pa 15 alexa 1.6 m
20 günde güzel başarı olduğunu düşünüyorum

Ek olarak son 7 günde 1200 ziyaretçi sitemi ziyaret etmiş.
Saygılarımla

EmreT

İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
48
Emeğine teşekkür etmek isterim ilk dört günlük çalışmanı bende uyguladım 4-5 gündür de ara vermiş durumdayım hemen etkisi olurmu/oldumu bilemem ama olumlu yönde gelişme var...

Kişisel analizim şu şekilde; İndex aldığında yazdığım konular anahtar kelimelerde ilk 15 de yer alıyordu fakat işlediğim konular genel medya konuları olduğundan ötürü diğer sitelerde benzer içerikler girdiğinde beni geriye atıyordu buradaki adreslere verdiğim linklerden ötürü kalıcı olmaya başladığını hissediyorum.

Bende 10 günlük bir ara verdim. Indexlerin oturması ve sıralamanın oturması adına DA 12 Pa 15 Mozrank 2 ye yükseldi. İnşallah daha iyi yerlere geleceğiz.

troymedia

İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
2
sıralamam gerildi devam edecekmisiniz alexa güzel geldim

EmreT

İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
48
@kuzgun Kelimede 1. sayfadayız saygılarımı sunar, tüm iyi net camiasına backlink çalışmalarında başarılar dilerim :)

kuzgun

İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
253
Sıra bulucu kullanarak baktın mı? Farklı bir tarayıcıyla bakar mısın?

EmreT

İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
48
Adsız.png

çalışan 1 tane sıra bulucu bulabildim ve baktım. Diğerleri hep hata veriyor. @kuzgun

EmreT

İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
48
Adsız.png

explorer,mobil ve chromedan denedim. Sıra bulucuyla da aynı şekilde çıktı. @kuzgun

dentizm

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
Merhaba,

gov.za adresindeki profilinizde link yok. Linki siz kaldırmadıysanız kontrol ediniz.

Kolay gelsin.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5