İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Pagerank Güncellemesi Hakkında!!

AksamGunesi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
Pagerank Güncellemesi Hakkında!! Güncellemeler Yapılmadı!!!!

Merhaba Arkadaslar

en son martın 5 inde başlayıp 9 unda biten pagerank güncellemesi yine 7 agustosta başlayıp 9 agustosta bitti diye biliniyor. Fakat arkadaslar 6-9 agustos arasında güncellemeler olmadı!!!!

Bir rus Webmaster forums sitelerinde okudugum makalelere göre 6-9 arasında güncellemelerin yapılmadı sadece Google nin üst düzeyde bir önlem amaclı kontrol yaptıgını ve sitelerde fake ve spam olan sitelerin pr lerini 0 a düşürdü ve bazılarını sandboxa almış bulunmaktadır...

Bilindigi Gibi Sandboxta Google taviz vermemektedir..

Rus Forum sitelerine göre gercek pagerank güncellemesini google 25 agustostan itibaren güncellemeye başlayacaktır...

Pagerankı düşen arkadaşlara bir umut olur inşallah...

osahin

0
İyinet Üyesi
Reaction score
34
Pagerank teknolojisinden google giderek kurtulmaya çalışıyor farklı birşeyler üretme kaygısında gibi geliyor bana çokta önemli bir konuda değil açıkcası pagerank... Bir sürü sitem var 0 pr ile istediğim yerlere geldiğim...

varyemez

0
İyinet Üyesi
Reaction score
4
Geçenlerde bende yaptığım hesaplamalar sonucunda ayın 25 ile 27 si arasında olacağını açıklamıştım. Yaptığım hesaplama googleın iki güncelleme arasındaki en uzun zaman dilimi göz önüne alınarak yapıldı. Daha da sarkacağını sanmıyorum..

AksamGunesi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
kaynak olarak girdigim sitelerin cogu aklımda degil googleden anahtar kelimeler yazarak arama yaptım ve en somut yer urs sitelerindeydi...
25-28 arasında olacak gibi geliyor bana

herkes icin hayırlısı olur inşallah

selim61

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
11
Merhaba Arkadaslar

en son martın 5 inde başlayıp 9 unda biten pagerank güncellemesi yine 7 agustosta başlayıp 9 agustosta bitti diye biliniyor. Fakat arkadaslar 6-9 agustos arasında güncellemeler olmadı!!!!

Bir rus Webmaster forums sitelerinde okudugum makalelere göre 6-9 arasında güncellemelerin yapılmadı sadece Google nin üst düzeyde bir önlem amaclı kontrol yaptıgını ve sitelerde fake ve spam olan sitelerin pr lerini 0 a düşürdü ve bazılarını sandboxa almış bulunmaktadır...

Bilindigi Gibi Sandboxta Google taviz vermemektedir..

Rus Forum sitelerine göre gercek pagerank güncellemesini google 25 agustostan itibaren güncellemeye başlayacaktır...

Pagerankı düşen arkadaşlara bir umut olur inşallah...
ne işin var rus sitelerinde bana sorsan söylerdim sana bunları

zbahadir

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bende domain'in biri pr4 iken şimdi 0 görünüyor
Belki bir kaç hafta kapalı olduğundandır ama pr'lerin güncellendiği kesin. Ya da yeni güncellenmeye başlamıştır.

Edit : Şimdi hepsi "0" görünüyor. :)
Şimdi başlamış güncelleme galiba.

utkuts

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Şuana kadar hiç yükselme görmedim. Hep prler düştü. Bu güncellememi evet güncelleme. Ama artan prler olacaktır inş.

Dijitalpointe 24 ağustosta başlayacak diyordu bi ara ama nekadar doğru bilemem. Daha doğrusu hiç kimse bilemez.

Dostsever

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Güncelleme bitmedi ama,olan backlinkslere oldu.Anlamsız sıfırlandı vede öylece kaldı.

MadLuck

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ben daha böyle bi güncelleme görmedim saçmaladı google iyice. 1 sitem güncellendi birinin fake değeri gerçek oldu diğerlerinde değşime yok bekliyoz bakalım.

CMYLMZ

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bende henüz bir güncelleme göremedim birden fazla DC yi kontrol ettim ama henüz sonuc dönen yok herşey eskisi gibi devam ediyor :)

muratozcirpici

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Pagerank teknolojisinden google giderek kurtulmaya çalışıyor farklı birşeyler üretme kaygısında gibi geliyor bana çokta önemli bir konuda değil açıkcası pagerank... Bir sürü sitem var 0 pr ile istediğim yerlere geldiğim...

pagerank senin için önemli olmaya bilir fakat dünya da sadece bu iş için milyon dolarlar dönüyor. bunun için platformlar oluşturuluyor. on binlerce hatta yüzbinlerce kişi bunu takip ediyor, bunlara göre hareket ediyor. bu yüzden olaya kişisel olarak bakmaktansa genel bir çerçevede bakmakta yarar var.

Cagatay

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bana göre eylülün ilk haftası sonuclanır :p müneccim felan degilim, tutarsa attıgım arkamdan "benim gelecegime bir bak" , "sitem banlanacakmı abi gelecekte" gibi sorular sormayın lütfen.
attım sadece herkes gibi :D

Senol

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
1
ya ne guncellenecekse guncellensinde bitsin şu işkenci iyice suyu cıktı

Rapmaster

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bence doğru tespit.Çünkü aşırı link değişimi yaptığım bir sitem pr0 gözüküyor birkaç dc de .Ama şu güncellemelerıde yapsın artık ya

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5