İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Pagerank Güncellemesi Hakkında!!

AksamGunesi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
arkadaslar dediklerim dogru galiba önce güvenlik amaclı tedbiler aldı gugıl amca daha sonra da yavaştan başlattı güncellemeleri caktırmadan :)

ben 10 larca 0 olan site biliyorum bunların tek sebebi de yapmıs oldugu link degişimleri + sitesinde aşırı hit+ indexlemeler tarafından artış oldugu icin 0 landı . Ama gugıl amca bunları tek tek düzeltecek....

adamın işi bu :) ah bi de benim siteyi sandboxtan kaldırsa :(

orcunyucel

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
gercekten bitsin artik da yeni yarattigim link sayfalarinin pr degerini bi gorsem.

MYTHEBEST

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
arkadaşlar pagernak fazla abartılıyor, tüm umutlar ona bağlanmış durumda, özellikle yeni başlayan arkadaşlar bunu çok fazla önemsiyorlar. Sitenizin hitini artırmak için pagerank ten çok daha önemli konular var.

Developer

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
arkadaşlar pagernak fazla abartılıyor, tüm umutlar ona bağlanmış durumda, özellikle yeni başlayan arkadaşlar bunu çok fazla önemsiyorlar. Sitenizin hitini artırmak için pagerank ten çok daha önemli konular var.

Burada PR güncellemesi bekleyen büyük çoğunluğun eminim ki sabırsızlığını sadece hite bağlayamayız.

- Link satışı yapabilmek
- Link alımı yapabilmek
- PR güncellenmesi ile Google Dance'nin bitmesi ve hitlerin normale dönmesi
- PR güncellenmesinin bitmesi ile arama sonuçlarının oturması ve düzelmesi
- Güncellemede yüksek PR'ye sahip olarak sitesini daha hızlı indexletmek
- Çabuk indexlenen sitede de artan indexli sayfa sayısı eşittir tabiki Google kaynaklı doğal hitin artışı
Sadece kaba taslak baktığımızda bile 6 sebep görüldü.

Hiçbir sonuç, tek bir sebepden doğmamıştır.

Ece

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Konuyu açan bencede dogru söylüyor...
Neden derseniz
Benim bir sitem sandbox da ve bu gecen gunlerde pr gücellenmesi başlandı denildi fakat kimsede oynama olmadı, benim siteyi sandbox a düşüren google pr mide düşürmüştü, Gecen gün pr mi yükseltmiş... Demek oluyorki ilk spam, sandbox siteler için bir önlem alındı asıl güncel dediginiz tarihde oluşabilir.

MYTHEBEST

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Burada PR güncellemesi bekleyen büyük çoğunluğun eminim ki sabırsızlığını sadece hite bağlayamayız.

- Link satışı yapabilmek
- Link alımı yapabilmek
- PR güncellenmesi ile Google Dance'nin bitmesi ve hitlerin normale dönmesi
- PR güncellenmesinin bitmesi ile arama sonuçlarının oturması ve düzelmesi
- Güncellemede yüksek PR'ye sahip olarak sitesini daha hızlı indexletmek
- Çabuk indexlenen sitede de artan indexli sayfa sayısı eşittir tabiki Google kaynaklı doğal hitin artışı
Sadece kaba taslak baktığımızda bile 6 sebep görüldü.

Hiçbir sonuç, tek bir sebepden doğmamıştır.

Her sonuc tek bir sebepten doğmuştur, istersen üzerine biraz kafa yoralım, insan ölmek için doğar, yaşamak sadece teferruattır. Buradaki hit meselesi de aynen böyledir, siteyi ziyaretçi çekmek için oluşturursun, reklam, link satışı vs. de teferruattır.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5