İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Pagerank Güncellemesi Yapıldı..Hayırlı Olsun..

AkrepList

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
son güncelleme 1-3 haftalık sitelerim bile güncelledi google bu sefer epey hızlı verdi page rankleri

jackal

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
fake pr ye sahıp 5 gorunun sitem pr4 oldu ne ılgınç :)

Cky

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
oysaki gelecek pageranklarda sitelerimi 5 görürken 4 ten 3 e indi bazilari ise 4 ten 1 e :p

hakimi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Sitelerim en son güncellendi sanırım. bende ümidi kesmiştim bize vurmadı diye ama vurmuş yeni kurduğum bir site hariç hepsi PR3 oldu biride 4 lendi :)

intibah

eksiksiz.com
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
4
haydaa bu ne yav benim 7 sitemin tamamında bir değişiklik yok ne iştir

Metin77

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
pr5 olan bir sitem pr2 oldu. Bu ne istir anlamadim. Bir iki ay icerisinde bu kadar dusecek ne olabilirki?

Zanza

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
bu guncelleme kac ayda bır oluyordu acep?

smpx

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Yaklaşık 3 ayda 1 sefer ama google bu yine ne yapacağı belli olmaz yaklaşık 1,5 - 2 var daha güncellemeye diye biliyorum.

phpkurdu.com

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
benimde 0 ama dclerin yarısında 4 gösteriyor tüm dcler güncellenmemiş sanırım düzelir inş.

D

d-l-n

Misafir
Böyle güncel ve gerçek bilgileri bulabildiginiz forumda hala pr güncellemesi hakkında garip sorular soruyorsunuz arkadaşlar.Biraz arama bölümünü kullanın araştırın ya. PR güncellenmesi sürekli yapılmaktadır.Ama toolbar ve Page Rank Search servislerine (google dc iplerine) 3 ay vb. yakın zamanlarda görünmektedir.Güncellemenin google toolbar ve PR hizmeti veren sitelere yansımasıda bir kaç günü bulur.Unutmayınki google ın birden fazla ip si (server) var.Bu önümüzdeki hafta içerisinde Toolbar daki PR degeri tam olarak dogru gösterime girecektir.Turk webmasterlarının sitelerinin hak ettikleri PR değerini alması dileğiyle..

forumcuali

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
2 adet p:5 p:4 oldu..p:4 lerden p:5 olanlar var...diğerleri de genelde yükselmiş.hayırlısı.Hep yükselecek değilya...

aoguney

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Benim bütün sitelerim aynı ama nbatr.com pr 5den 4e düştü heralde. Site 7 gündür kapalıydı. Düşecek gibi de değildi, gpr ler 6 bile gösteriyordu. Kesinti dışında olumsuz birşey de olmadı ama düştü işte her neyse sağlık olsun..

Sizce kesintiden midir??

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5