İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Paidverts Detaylı Video Sizler İçin Hazırladım.

gaddars

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
10. seviye yani günlük gelen reklam toplamı kaç dolar eder sence ? 45 $ ?

sertug84

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
10. seviye yani günlük gelen reklam toplamı kaç dolar eder sence ? 45 $ ?

son 1 ayda çıkan reklamları hesapladım. mini upgrade + normal günlük kazançlarla bapıda sabit tutarak kar 400-450 dolar arası oluyor. ref kazancı dahil değil buna. tabi bu para toplam gelen değil. giden baplar yerine reklam alındığında kalan kar. yani günlük ortalama 15 dolar civarında kar oluyor. aylık 1000 tl kazanç maaş gibi geliyo temiz :)

hadebehade12

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ben bu siteyi yeni öğrendim suan 7100 bap var. Ayda bi dışarda yemek parası çıkar diye düşünüyordum ama sizin yazdıklarını görünce şaşırdım 400 dolar kadar demişsiniz aylık maaş gibi bir şey bu. Siz başlarken yatırım yaptınızmı ne kadar sürede bu hale geldiniz?

gaddars

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
kardeşim ben 100 dolar adadım istesem ayda 100 dolar kazanırım sabit hiç beklemesem ilk ay malite ondan sonra da gerisi gelir ama ben 2 ay civarında siteye yatırım yapıcam yani aldığım dolarlarla reklam verip bap puanımı yükseltiyorum. ondan sonra sertug arkadaşımız gibi 3 milyon bap puanına sabitleyip geri kalan paraları paypala aktarıcam o da takriben 400-450 dolar yapıyormuş kesintileri paypalın dönüştürmesi dahil net banka kartına 900 TL ye yakın para aktarırsın :)

sertug84

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
aynen gaddars arkadaşımız gerekli bilgiyi vermiş. bahsettiğimiz paralar paidverts için küçük paralar hatta. günde 1000 dolar kazanan var. bakın haftada yada ayda demiyorum günde diyorum :)

Bu arada refimden üye olan arkadaşlara teknik destekte sağlıyorum. lütfen üye olan arkadaşlar refimden üye olursa sevinirim.

KANASCI

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bazı reklamların üstünde geri dönüşüm işareti var ne anlama geliyor birde çok sıfırlı reklamların bize bir katkısı olur mu

gaddars

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
vaktiniz varsa hepsine tklayın arkadaşlar hiç zararı olmaz geri dönüşümü felanda boşverin.0.0005 lik reklam 1 bapınızı düşürür siz tıklayın aza kanaat getirmeyen çoğu bulamaz ;)

--IYINET ; Flood Engellendi -->-> Yeni yazilan mesaj 22:03 -->-> Daha önceki mesaj 21:37 --

üstad kuzenle konuştumda dikkat etmemiştim mini upgrade yapacaksak hesaplarsak bize haftada 9 $ getirisi olsun ki 6 doları sitenin 3 dolar kar getirsin o da 3 dolarda oraya gidip sıfırlayalım her haftada 9 dolar civarı getiri yapıyor az baktımda yani aslında biraz da şans işi :)

sertug84

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
vaktiniz varsa hepsine tklayın arkadaşlar hiç zararı olmaz geri dönüşümü felanda boşverin.0.0005 lik reklam 1 bapınızı düşürür siz tıklayın aza kanaat getirmeyen çoğu bulamaz ;)

--IYINET ; Flood Engellendi -->-> Yeni yazilan mesaj 22:03 -->-> Daha önceki mesaj 21:37 --

üstad kuzenle konuştumda dikkat etmemiştim mini upgrade yapacaksak hesaplarsak bize haftada 9 $ getirisi olsun ki 6 doları sitenin 3 dolar kar getirsin o da 3 dolarda oraya gidip sıfırlayalım her haftada 9 dolar civarı getiri yapıyor az baktımda yani aslında biraz da şans işi :)

miniden zarar etmedim hiç. 10 dolar aşağısına kolay kolay inmez zaten.

gaddars

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
10 dolara filtre alınca süresiz değil mi o aylık felan değil ? bi de You require 200,000+ BAP to set the ad filter over $0.10 yazıyor ben 0.1 üstü alacağım alırsam 200 bin bap ta var zaten ama anlamadığım 200 bin bap kesmiyor demi kullanan var mı hiç ya da boşuna mı aslında profesyonelce olur.

affet11

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bende epey para yatırdım bu siteye henüz para çekimi yapmadım.bugün tekrar bitcoinle reklam aldım 25 dolar yatırdım cryptopay.me hesabımdan.halen reklam ve bap puanım eklenmedi.neden eklenmediğini bilmiyorum.halen pending görünüyor.bugün büyük reklamda vermedi bana

sertug84

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
10 dolara filtre alınca süresiz değil mi o aylık felan değil ? bi de You require 200,000+ BAP to set the ad filter over $0.10 yazıyor ben 0.1 üstü alacağım alırsam 200 bin bap ta var zaten ama anlamadığım 200 bin bap kesmiyor demi kullanan var mı hiç ya da boşuna mı aslında profesyonelce olur.

evet süresiz. ama değiştirmek isterseniz yine 10 dolar ödemek zorunda olursunuz. 200000 bap kesmiyor tabiki. sadece bir limit en az o kadar bapınız olması gerekli diyor bu seviyede bir filtre kullanabilmek için. kullanan arkadaşlarım var. bir sıkıntısı yok.

--IYINET ; Flood Engellendi -->-> Yeni yazilan mesaj 18:14 -->-> Daha önceki mesaj 18:13 --

bende epey para yatırdım bu siteye henüz para çekimi yapmadım.bugün tekrar bitcoinle reklam aldım 25 dolar yatırdım cryptopay.me hesabımdan.halen reklam ve bap puanım eklenmedi.neden eklenmediğini bilmiyorum.halen pending görünüyor.bugün büyük reklamda vermedi bana

bitcoin yatırımları biraz zaman alabiliyor. cumartesi günleri büyük reklam verilmiyor ayrıca.

gaddars

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bende dikkatimi çekti bilet atıcaktım bugün c.tesi büyük reklam gelmedi neden diye :D

affet11

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ben ticket attım 25 dolarımla alakalı 1 günü geçti yanıt yok.forumda ödemelerdede sıkıntının mevut olduğu yazıyor.ben 100 dolar kadar yatırdım.ama siteye güvenim yok.sertuğ84 arkadaş sen 1 dolarmı çektin sadece büyük paralar kazanılıyor yazmışsın.sen çekmedinmi büyük miktar.

sertug84

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ben ticket attım 25 dolarımla alakalı 1 günü geçti yanıt yok.forumda ödemelerdede sıkıntının mevut olduğu yazıyor.ben 100 dolar kadar yatırdım.ama siteye güvenim yok.sertuğ84 arkadaş sen 1 dolarmı çektin sadece büyük paralar kazanılıyor yazmışsın.sen çekmedinmi büyük miktar.

yok yaw sürekli para çekiliyor. sadece bitcoin egopay falan biraz sorunlu. paypalda ödemeler 24 saat içinde yatıyo ortalama. ben deneme amaçlı çektim bide kanıt olsun diye çektim ama yakın arkadaşlarım var para çeken isterseniz onların ödemelerini paylaşabilirim burda.

--IYINET ; Flood Engellendi -->-> Yeni yazilan mesaj 01:20 -->-> Daha önceki mesaj 00:52 --

Bu arada konunun başına güncel bi ödeme kanıtı ekledim arkadaşlar bakabilirsiniz.

gaddars

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ya büyük reklamlarda sıkıntı mı oldu saati var mı bunlar bugün gelmedi mesela ? micro lara tıklamadım ben onlara tıkladıktan sonra mı çıkıyor gerçi sanmam ama.Cumartesi gelmiyr dedin daha pazar gelmedi.Beklemedeyiz :))

KANASCI

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
evet güzel bir soru :) bap puanınız hangi seviyedeyse o seviyenin kazancını alırsınız. sizden 1 milyon fazla baplı kişi sizinle aynı seviyedeyse kazancıda aynı olur :)

dediğinz gibi ben 3 milyon bapında sabitliycem.

evet süresiz. ama değiştirmek isterseniz yine 10 dolar ödemek zorunda olursunuz. 200000 bap kesmiyor tabiki. sadece bir limit en az o kadar bapınız olması gerekli diyor bu seviyede bir filtre kullanabilmek için. kullanan arkadaşlarım var. bir sıkıntısı yok.

--IYINET ; Flood Engellendi -->-> Yeni yazilan mesaj 18:14 -->-> Daha önceki mesaj 18:13 --

bitcoin yatırımları biraz zaman alabiliyor. cumartesi günleri büyük reklam verilmiyor ayrıca.

Gelen reklamlara tıkladığımızda bap puanlarımızdan gidiyor kazanç+bap puan dengesini nasıl kurmalıyız yani belli bir seviyeye gelince çok kazanmaya başlayacağız çok kazanç çok bap kaybı demek ve kazandığımız paranın belli bir kısmını bap almakla kullanacagız bu oranı nasıl ayarlamalıyız

gaddars

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
kardeş 1 e 1.55 kazandırıyor bi nevi sistem vergi felan kesiyor sen ona 1.5 de yani 15 dolarlık reklam gelirse 10 dolarını reklama yatıracaksın bapın sabit kalacak 5 dolar karın olacak kısa bir özetle :)

KANASCI

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
kazandığımızı yatırıyoruz 1$dene amaçlı paypal attım bazı sîtelergibi scan olmaz umarım emeklerimiz boşa gitmez inş

sertug84

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ya büyük reklamlarda sıkıntı mı oldu saati var mı bunlar bugün gelmedi mesela ? micro lara tıklamadım ben onlara tıkladıktan sonra mı çıkıyor gerçi sanmam ama.Cumartesi gelmiyr dedin daha pazar gelmedi.Beklemedeyiz :))

normalde pazar günleride geliyordu ama admin yurtdışında olduğu için yetirşememiş. Bugün telafi edecekmiş dünkü reklamlarıda.

KANASCI

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
sertug84 kardeş max kaç doları paypal a aktarmaya izin veriyor site

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5