İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Para İadeli İddaa İle Kazanç Sistemi

Elcid

0
Yasakli Uye
Reaction score
0
Merhabalar arkadaşlar.Uzun zamandır, legalpara ile haşır neşirim.Gerek yabancı kaynaklarla, gerek yerli kaynaklarla olsun bu işin içerisindeyim.Söz deyimi, çok kazandım çok ta kazandırdım.Bu sistemi sadece legalpara oynayanlar değil, başlama yolunda adım atmak isteyenler de değerlendirebilir.

iletişim: [email protected] (lütfen konumu okumadan eklemeyiniz bütün bilgileri aşağıda yazdım)

Konu günceldir, sistem devam etmektedir.Sisteme dahil olan bazı kişiler mesaj atıyor konuya, çıkarcı kişiler bu kişilerden ücretsiz faydalanıyor.Konuyu kilitlememin sebebi budur.

Kuponları her gün sms ile 11.00 ila 14.30 arası göndermekteyim.Kuponlarım banko kuponlardır oranları 5 ila 15 arasında değişir genelde. tutma ihtimalleri ortalama olarak %80dir.Haftalık 5, aylık 20 kuponun tutmasını öngörüyorum.Paket sonunda memnun kalmazsanız şayet, haftalık paket için 25, aylık paket için 50tl para iadesi alabilirsiniz.

Kuponlar telefon numaranıza otomatik gelmektedir, kupon oranları 4,5 ila 10 arası değişiyor ortalama olarak.

Paket fiyatları şu şekildedir;

1 haftalık üyelik 20tl - Her gün 1 adet banko kupon (1 haftanın sonunda memnun kalmazsanız 25tl iade ediyorum)

1 aylık üyelik 40tl - Her gün 1 adet banko kupon (1 ayın sonunda memnun kalmazsanız 55 tl iade ediyorum)

SIKÇA SORULAN SORULAR;

S-Parayı nasıl yatırabilirim?
C-İnternet bankacılığınızdan, hsbc-garanti-denizbank veya iş bank bankamatiğinden
----------
S-Kuponları nasıl alacağım?
C-Kuponları sms olarak cep telefonunuza göndermekteyim
----------
S-Günde kaç kupon oluyor?
C-Paket süresince her gün 1 adet kupon göndermekteyim.Bazen istisna olarak 2 kupon yapıyorum
Ancak şunu unutmayın, uzun yıllardır bu iş ile haşır neşir olsamda, herhangi bir ters sonuca karşı beni aşağılamayacak veya kalbimi kırmayacak insanlar benimle çalışırsa memnun olurum.18 yaşından küçükler kesinlikle ve kesinlikle hiçbir teklifle müraacat etmesinler.Sistem 18 yaşından büyükler için geçerlidir

Kazanç sistemine katılmak isteyenler için;

Email adresim: [email protected]

Msn adresim: [email protected]

Ödemelerinizi

Paypal,
İş bankası ve
Şans oyunları
Alertpay
Neteller
Ukash
Moneybookers aracılığıyla gerçekleştirebilirsiniz.

Konu Günceldir Sistem Devam Etmektedir

bzcpg.jpg

bv2t2.jpg

bv2x7.jpg

bv2xk.jpg

bv2xb.jpg

bv2wz.jpg

bg7mx.jpg

bfvyk.jpg

bcmk4.jpg

bcmk6.jpg

b8npr.jpg

b48zb.jpg

9ymms.jpg

b01mc.jpg

9sqw6.png

9sqz1.jpg

9rbyd.jpg

9rbyf.jpg

9rbyp.jpg

9rc22.jpg

8prlh.jpg

8prx9.jpg

8m0t2.jpg

8prfv.jpg

80jyy.jpg

80k0g.jpg

7t2kb.jpg

7mtsj.jpg

Alıntı:
xpro1265:
valla sevinçten ne dicemi bilemiyorum.anca girebildim nete o kadar sıkışıktım ki bu aralar kira borcum vardı evden atılma riskim şu bu lan dedim batmışım zaten batacağım kadar elimde kalan son paramı attım Allah razı olsun kardeş senden ne diyeyim.

6nz4v.jpg

Alıntı:
playmert:
Varan 1-
20980407.png

Varan 2-
12351429.png

Şans hepinizin yanında olsun
smile.gif

Alıntı:
maliyassi:
60jyy.jpg

712nz.jpg

5uk40.jpg

5uk2y.jpg

Alıntı:
yün_444:

Teşekkür ederim
smile.gif
Kazanmaya devam.

Alıntı:
alka:
dün yaptığı kupon tuttu. hesabımda ki son 3 TL ile oynadım
smile.gif

Alıntı:
onur36:
kupon tuttu arkadaşlar tebrikler aykut

Ekledi: 586 üst
578 est
591 ç 1-0
573 üst

6j508.jpg

Alıntı:
ceykan42550:
helal bee attııııııı 591 berabereeee

Alıntı:
biloaga16:
Arkadaşlar benim kupon geldi 549 alt, 548 karşılıklı var, 552 02çifte şans,542 üst.

toplam 7 ganyandı.sisteme tereddütüm olduğu için 3 yatırdım 21 tl tuttu.valla çok teşekkürler arkadaş güvenilir.yarınada bi kupon alabilirim

Alıntı:
faty52:
Aldığım maçlar bunlardı 7 küsür ganyan tuttu arkadaşlar

554:2
555:üst
551:üst
556:üst

BOL KAZANÇLAR HERKESE...

Alıntı:
ykdeniz:
bana verilen kupon tuttu... teşekkür ederim
smile.gif

-------------------------

Yeni kupon alan arkadaşlar;

Alıntı:
marcareklam:

Bugün Aykut dan aldığım kuponuma güvenip 100 misli yaptım ve sonuç
smile.gif

Kazancımın % 10 u kendisine helali hoş olucak .

Alıntı:
Yeqi:
Arkadaslar Benim Yerime Aykut (ElCid) Oynadı
smile.gif

Allah Razı Olsun Onun Sayesinde Kazandım Ve Banka Hesabıma parayı Gecirdi
smile.gif

Bu kadar Hızlı Beklemiyodum
biggrin.gif

Resim :

5ybwpv.jpg

Yarın Gene Oynucam
biggrin.gif

Alıntı:
HappyCoder:
arkadaş işinde en iyisidir.
smile.gif
bana gol aralığıyla 2. yarı kaç gol olcağına kadar söyledi hepsi tuttu
smile.gif

Ekledi:

Alıntı:
col06:
234- üst tuttu
189 - üst tuttu
153 - ms 1 tuttu
242 - üst tuttu
245- ms 1 tuttu

maksimum tahmını kazanc 20tl

Ayrıca kendime 2 kupon yapmıştım bu maçlardan verdiğim arkadaşlar oldu

5d90t.jpg

------------------
Geçen gün kupon alan bir arkadaşa mail ile yollamıştım bunlar tuttu

58c4t.jpg

Ayrıca bu arkadaşımıza vermiştim.20 mislilik oynadı kendisi

58cbb.jpg

Bir arkadaşımıza verdiğim maçlar da tuttu kendisi resmini çekip koyacak müsayit olduğunda
edit: koydu

Alıntı:
darkpower25:
0QjKh.jpg

bu işi biliyosun
biggrin.gif

---------------
Kendime ait bazı kuponlar

57n9s.jpg

57nb6.jpg

57nbl.jpg

Devamı Oku: Para İadeli İddaa İle Kazanç Sistemi

frtn

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Haftada 7 kupon göndersen diyelim k, hepsi yatsa ve biz 5 er tl atmış olsak 7 kupondan 35 TL zarar + 20 tL sana ödüyoruz o zarar. 55 TL zarara giriyorum geri dönüşü 25 TL oluyor sence mantıklı mı ?

Troypc

0
İyinet Üyesi
Reaction score
7
Haftada 7 kupon göndersen diyelim k, hepsi yatsa ve biz 5 er tl atmış olsak 7 kupondan 35 TL zarar + 20 tL sana ödüyoruz o zarar. 55 TL zarara giriyorum geri dönüşü 25 TL oluyor sence mantıklı mı ?

Sizce hepsinin birden yatması mantıklı mı :) Bu üzerinde konuşulabilecek mükemmel bir felsefi konu.

(sokrates mantığı )
Önerme 1: Kişi kendisi 7 kupon oynadı, hepsini kaybetti, 35 tl zarar'a girdi.
Önerme 2: Sistem ile 7 kupon oynadı, hepsini kayvetti, 35 + 20 kaybetti 25 tl aldı 30 TL zarar'a girdi.

Sistem Kullanılmalı!

Önerme 1: Kişi kendisi 7 kupon oynadı 3'ünü kazandı, 35 tl kuponlar için verdi, 3x30 tl kazandı 90 - 35, 55 tl kar'a geçti
Önerme 2: Kişi sistem ile 7 kupon oynadı 3 ünü kazandı, 35 tl kuponlara, 20 lira arkadaşa verdi, 3x30 lira kazandı. 90 - 55, 35 TL kar'a geçti.

Sistem Kullanılmamalı!

Sokrates iki türlü sonuça ulaşılabilen önermelerin belirsiz olduğunu belirtmiş. Bunun nedeninin de şans olduğunu söylemiş. (Sokratesin savunması - Platon.)

Felsefe severmisiniz bilmem:)

Filmyuvası

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bu tür konular kandırmaca açılmış konulardır. Bence güvenmediğiniz insanlarla alışveriş yapmayınız. Felsefe konusu : Madde 1 Alıntıdır

IsHiL

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
arkadaş başka bir forumda gerçekten bu konuda çok iyi işler başarmıştır... Kandırma falan yoktur...

Bahsi geçen arkadaş, hiç bir şekilde iade yapmadığı gibi ulaşabileceğinizin tüm yolları da kapatıyor.

Günlük yolladığı kuponlardan 24 günde 1 kere tutturmuşluğu mevcut.

Kendinizin oynayın :)

Kandırılacak insan sayısı fazla olunca Elcid diye geçen Aykut Aydın adlı arkadaş da böyle bir yol bulmuş.

ukashbest

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ukashbest ukash kartlarını uygun fiyata satıyoruz. ilginiz için teşekürler.

fatosokuroglu

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
INTERNETTEN PARA KAZANMA KITABI UCRETSIZ INDIRIN

MERHABA ARKADAŞLAR BU GÜNE KADAR İNTERNETTEN PARA KAZANMAK ADINA AÇILAN TÜM SİTELERİN KAPANDIGINA TANIK OLDUK. NASIL PARA KAZANILDIGINI ÖĞRETECEK TÜM KİTAPLAR BELİRLİ BİR MİKTAR KARŞILIGINDA SATILDI GENELİ SAHTEKARLIK BOYUTUNDA OLAN BU KİTAPLARDAN ZİYADE SİZE GERÇEK ANLAMDA NASIL PARA KAZANABİLECEGİNİZİ MANTIKLI ŞEKİLDE ADIM ADIM GÖSTEREN BU KİTABI ÜCRETSİZ OLARAK YAYINLIYORUM SADECE İNDİRMENİZ YETERLİ
UNUTMAYIN İNTERNETTİN SİZDEN PARA İSTEMESİ SAÇMA ÇÜNKÜ SİZİN ONDAN KAZANMANIZ GEREKİYOR.SİZDEN PARA VERİP KARŞILIĞINDA ÇOK KAZANACAĞINIZI SÖYLEYEN KİŞİLERE İNANMAYIN DOLANDIRILIYORSUNUZDUR.
UNUTMAYIN HERKEZ İNTERNETTEN PARA KAZANBİLİR
İYİ KAZANÇLAR
KİTABI ÜCRETSİZ İNDİRMEK İÇİN TIKLAYIN

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5