İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Parked com - Yeni parking Sistemi

E

eTre

Misafir
heyoo dedim size o kadar bunlar ödüycek siz dediniz su içelim filan bekleyin dedik o kadar :p herkese hayırlı olsun

akon

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bana ödenmedi hayırlısı ödeme alan arkadaşlara hayırlı olsun en yüksek kim aldı acaba

akon

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bence bekleyin mail yazmayın ödeyecekelrdir bi sırası falan vardır

SonSahne

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
hiç mi, international Wire ile ödeme alan yok. yardım istedim ama 1 kişi bile cevap veremedi. bu kısmı dolduramadığım için tax formuda doldurmamak zorunda kalıyorum. Bir Kişi Yardım etsin lütfen.. Bu Arada Hayırlı Olsun Güle güle harcayın..

A

Airborne

Misafir
akon' Alıntı:
bence bekleyin mail yazmayın ödeyecekelrdir bi sırası falan vardır
Sirasi falan yok. Tüm ödemeler yapildi. Eger ödemeler kabul edilipte ödenmediyse tax formundan kaynaklaniyordur. Balance bak. Eger orada para gözüküyorsa sorun degil.

T

TrueReAL

Misafir
tax forumu doldurdum
xxx4ar.jpg

Böyle görünüyor. Ödenenlerde nasıl görünüyor?

A

Airborne

Misafir
TrueReAL' Alıntı:
tax forumu doldurdum
xxx4ar.jpg

Böyle görünüyor. Ödenenlerde nasıl görünüyor?
Hile yapmadiysan bir sonraki ödemede parani alirsin. Büyük ihtimalle hesaplarini inceliyorlardir. Yoksa hersey normal gözüküyor, cünkü balance ta

T

TrueReAL

Misafir
Ben en iyisi adamlara sorayım ingilizce iyi degil biri bir şey yazabilirmi? Ben gönderirim!

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5