İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Parked com - Yeni parking Sistemi

akon

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
hayırlısı ya inşallah hepimiz sorunsuz alırız ödemeleri incelemeye alındıgını nasıl anladın ? acemiyimde :)

A

Airborne

Misafir
akon' Alıntı:
hayırlısı ya inşallah hepimiz sorunsuz alırız ödemeleri incelemeye alındıgını nasıl anladın ? acemiyimde :)
16 dan 22 sine kadar hitler incelenir. Ondan sonra ödeme yapilir. ;)

ConAir

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
valla ben hic bir sorun yaşamadim 6. odemem gayet iyi karşılıklı sevgi ve saygi etrafinda işimizi yapiyoruz :D

pembekedi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
revenuede de kazançlar kısmında da para gözükmediğinde onaylanmak için işlemde mi demek oluyo yani?

H

hknylmz

Misafir
hadiya tüh şansa bak neyseyi yedek hesaplarda var ama asıl para burdaydı

troy

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Sorum:
Dear Sir/Madam
I just parked my domain ****.net few days ago. Are there any country restrictions for clicks/payments thanks.
greetings from Turkey

cevap:
Yes and no. We don't restrict by country but our provider sometimes doesn't pay for some traffic from turkey. You will notice it on the next day when some clicks disappear.

OnurSQL

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
günlük 5 dolar kazanıyordum. Kazancımı en alt düzeye indirgemeye çalıştım. Maalesef hesabım bugün durduruldu :)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5