İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Parked com - Yeni parking Sistemi

kenan56

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Jun 01, 2006 - Jun 15, 2006 Domain Income $xxx $xxx fln yazıyor şimdi incelendiğinimi söylüyorsun :D bendede kabul görmüş demekki eğer dediğin gibi oraya yansıyorsa kazanç onaylanmışmı yani? eyi eyi :D

akon

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ya geçen ayda bende öyle demişti ama sanırım tax forum yüzünden alamamıştım bugünde onayladı ben abartmadım hiç bi zaman eminim bazı baya bi kazanmıştır benim ancak 1xx dolar :)

akon

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
inşallah alırsın ödemeyi dualarım hepimize tabi hile yapıp abartanlar hariç :)

soundofvtec

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ya benim merak ettiğim olay şu
geçen sefer atılmalar olduğunda bu aşamadan sora mıydı önce miydi
bazılar ödeme aldıktan sora atılmıştı diye hatırlıyorum
ama bu onay aldıktan sora "sending to paypal" diyene kadar atılanlar olmuş muydu

akon

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ben ödeme aldıktan sonra atıldılar diye hatırlıyorum. bu saatten sora dua edip beklemekten başka çaremiz yo karkadaşlar millet xxxx lerden bahsediyor bense 1xx den :)

A

Airborne

Misafir
Ödeme alamadan atilanlar var. Hatta ödeme yapilacak deyipte ödeme alamayan cok kisi oldu.

culpable

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Airborne' Alıntı:
senun su forumdaki mesajlarini gordukce
Hic hile yapmayan bir insan olarak Hile yapma istegi geliyor ve yapiyorum :)
Ama banlanmiyorum Yakalabiliyorsa helal olsun :}

A

Airborne

Misafir
culpable' Alıntı:
senun su forumdaki mesajlarini gordukce
Hic hile yapmayan bir insan olarak Hile yapma istegi geliyor ve yapiyorum :)
Ama banlanmiyorum Yakalabiliyorsa helal olsun :}
Hahaaa adwords ne zamandan beri hile degil. Sizin gibiler yüzünden zaten millet banlaniyor. Adwords u aciyorsun google dan hit geliyor. Ref i belli olmuyor.

Donny senin gibiler icin ne demis bak

This is an example of fraud, that I just shut down 30 seconds ago. Person A signs up 2 weeks ago. No domains ever added. Today they add 1 domain, the domain clicks a click within 5 minutes of being added. Then everytime afterwards it gets at least a click a minute, random ip addresses and no referrers. It's almost perfect if you wanted to cheat, except they forgot to change the user agent. Come on guys, if you are going to cheat don't be a bunch of idiots and make it easy!

Bu adwords kullananlar icin bir örnek. Bana Adwords hile degil diye "geyik" yapma.

culpable

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Airborne' Alıntı:
Hahaaa adwords ne zamandan beri hile degil. Sizin gibiler yüzünden zaten millet banlaniyor. Adwords u aciyorsun google dan hit geliyor. Ref i belli olmuyor.

Donny senin gibiler icin ne demis bak

Bu adwords kullananlar icin bir örnek. Bana Adwords hile degil diye "geyik" yapma.
Cahil adama ne anlatsan Bostur :)
ilk basta ref ne demek onu sor ogren istersen

sana ben adwords hile degilmi diyorum ?? hile yapmiyorum mu diyorum hayir
Yakalayabiliyorsa helal olsun olsun
MSn den soylediklerini unutmamissindir herlade Adwords kuponu arayip Parkinglerde nasil kullanilacagini sordugunu :}
BUrayi iyi oku
Kullandigin adword den parkinglere giden hitlerin refinde
Normal googleda o kelime aratilipda cikan sonuca tiklanmis gibi gozukur
ref siz hit diye bir sey olmaz :}
defalarca yazdim sen armut gibi kalkip adwordsu acarsan hit yollarsan elbette bir sekilde acik verir (kullanmasini bilirsin kimse yakalayamaz adwords kullandigini)
benim saplantimda yok hile yaptim odermi odemezmi diye oderse amenna odemez se cani sagolsun :}

A

Airborne

Misafir
culpable' Alıntı:

MSn den soylediklerini unutmamissindir herlade Adwords kuponu arayip Parkinglerde nasil kullanilacagini sordugunu :}
BUrayi iyi oku
defalarca yazdim sen armut gibi kalkip adwordsu acarsan hit yollarsan elbette bir sekilde acik verir (kullanmasini bilirsin kimse yakalayamaz adwords kullandigini)
benim saplantimda yok hile yaptim odermi odemezmi diye oderse amenna odemez se cani sagolsun :}
Hadi yaaa,

Type In ne demek biliyor musun? Typo ne demek biliyor musun?

Sonra referrer siz nasil hit oluyormus ben sana ögreteyim. :)

Referrersiz hitler Type In gibi gözüküyor. Binlerce Type In olmasi icin domainin de harbi domain olmasi lazim.

kenan56

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Arkadaşlar galiba parking bize çözüm buldu :D

You have reached your clickout limit already for today. You are only allowed to click on one sponsored link per day.

Evet deneme amaçlı yeni park etttiğim bi domaini test ederken kaşılaştım :D
birinci tıklamada sayıyor ikinci tıklamada limit den falan bahsediyor zannedersem turk iplerine sınırlama geldi yani aynı ipten birden fazla tıklanmıyor

ConAir

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
culpable' Alıntı:

BUrayi iyi oku

BOŞ ADAM BOŞTUR :D +rep cok güldüm allah'ta seni güldürsün

A

Airborne

Misafir
ConAir' Alıntı:
BOŞ ADAM BOŞTUR :D +rep cok güldüm allah'ta seni güldürsün
Senin gibi lüzumsuz kisiler dimi muhahahahaa
// Konu Disi //
Ögrenim seviyen ne? Okuman yazman olduguna göre en azindan ilkokul mezunusun. Hic yoktan iyidir
Bana avatarini söyle sana kim oldugunu söyleyeyim Seni cok iyi anlatiyor. Yakismis :D

//

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5