İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Parked com - Yeni parking Sistemi

A

Airborne

Misafir
OnurSqL' Alıntı:
hile yapmadan olmaz zaten :D ama full popup açmadım
Hile yapmadan olur. Donny Popup yasak diye bas bas bagiriyordu. Popup acanlarda Türkler. Öyle olunca adamlar Türklere ödeme yapmiyor.

OnurSQL

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
şimdi hem suçlu hem güçlü diyeceksiniz ama popup'da değil benimkisi iframe :)

A

Airborne

Misafir
OnurSqL' Alıntı:
şimdi hem suçlu hem güçlü diyeceksiniz ama popup'da değil benimkisi iframe :)
Ooooo sen kendin kasinmissin :) Aslinda zamanim olsa bu parking hakkinda detayli bir yazi yazacagim. Nasil olur filan. Cogumuz kisa zamanda parayi toplamak istiyor. Öyle olunca hemen sut. Heryerde türk ve Cin trafiginden bahsediliyor. Bunun nedeni sahte traffic ten ötürü.

M

maxxlist

Misafir
ya şimdi bu banladı TR ipleri bize alternatif yok mu? bunun gibi güsel... öselden de yardım edebilirsiniz...

A

Airborne

Misafir
maxxlist' Alıntı:
ya şimdi bu banladı TR ipleri bize alternatif yok mu? bunun gibi güsel... öselden de yardım edebilirsiniz...
Yahoo tr iplerine ödemiyecekmis. Cok fazla hileden ötürü Cin Tr Ve Hindistan ülkelerinin hitlerinin bir kismi sayilmayacak. Ayrica türk hiti olanlar özellikle inceleniyor. Hilelerden ötürü. Atilmalar artti. Bu haftada artar cünkü hesaplar inceleniyor.

kenan56

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Ben panele girdiğimde şu yazıyor

Your Account Manager
Jim Macallum
[email protected]
Contact Your Account

Benim bilgileri jim mi kontrol ediyor :D

Ayrıca Benim kazanç bi acayip :D mesela dün Toplam sayfa gösterimi 370 tıklama 30 kazanç ayıptır sölemesi $18.05

favorites

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
ilk haftalarda 20-30 dolar kazanç vardı günlük. aynı hit aynı click : dün 1.9 dolar:) çok düştü

kenan56

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
payment setting pay out bölümünde :D geçen ödeme tek gözüküyor bu ayın ödemsi hala gözükmüyor :D sizde gözüküyormu yoksa ?

A

Airborne

Misafir
kenan56' Alıntı:
Ben panele girdiğimde şu yazıyor

Your Account Manager
Jim Macallum
[email protected]
Contact Your Account

Benim bilgileri jim mi kontrol ediyor :D

Ayrıca Benim kazanç bi acayip :D mesela dün Toplam sayfa gösterimi 370 tıklama 30 kazanç ayıptır sölemesi $18.05
Bu tiklamayla sanada yol gözükür.

E

eTre

Misafir
aramızdaki gözü doymayıp her yerden biz türkleri attırıp paramızı alamamamızı sağlayan iframe ve pop-up açan arkadaşlara çok teşşekkürler rahatlık içinde yiyin alabildiğiniz parayı cok büyük halt başardınız...

A

Airborne

Misafir
eTre' Alıntı:
aramızdaki gözü doymayıp her yerden biz türkleri attırıp paramızı alamamamızı sağlayan iframe ve pop-up açan arkadaşlara çok teşşekkürler rahatlık içinde yiyin alabildiğiniz parayı cok büyük halt başardınız...
Adamlar basindan beri söyledi parked ta popup ve iframe harici link vermek serbest diye. Sonrada türklerin adi kötüye cikiyor. Her yerde türklerden bahsediyorlar. Türk iplerin fiyatlarinida düsürecek eger öderse.

E

eTre

Misafir
kafası basmıyo bazılarının yahu text link ver işte istediğin kadar ne halta acıyorsun o kadar yasak denildiği halde

kenan56

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bana neden yol gözüksünki ben ne pop up neden iframe açtım link bile vermedim sadece deneme amaçlı boş boş durun ve çokta az hiti olan 3-5 sitemi park ettim yazdığım gibi günde 300-400 gösterim oluyor :D diğer arkadaşlar günde 10 bin gösterim yapıyor sence 300-400 hit hile olabilrmi?

A

Airborne

Misafir
kenan56' Alıntı:
bana neden yol gözüksünki ben ne pop up neden iframe açtım link bile vermedim sadece deneme amaçlı boş boş durun ve çokta az hiti olan 3-5 sitemi park ettim yazdığım gibi günde 300-400 gösterim oluyor :D diğer günde 10 bin gösterim yapıyor sence 300-400 hit hile olabilrmi?
Eger hitlerin türk hiti ise adam gicik kapacaktir ve Click Rate yüksek oldugu icin huylanabilir

soundofvtec

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ya atcaksa ödedikten sora atsın bari :)
geçen sefer burda bunu yaşayanlar olmuştu
ben şu ödeme günü atanlara kıl oluyorum
kardeşim atcaksan sedo gibi at
direk şutla :)

A

Airborne

Misafir
Benim ödemeler kabul gördü . Darisi sizin basiniza. Simdi ödeme almaya geldi sira. Türk hitlerine halen ödeme yapiyor. Bilginize.

akon

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
benimkilerde onay görmüş arkadaşlar bu durumda ödeyeceklermi demek oluyor evet türk tıklarına hala veriyor benimkilerin hepsi tr tıklamalarıydı

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5