İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Parked com - Yeni parking Sistemi

M

maxxlist

Misafir
bende az biraz ödeme almışım...
bu sponsoru paylaşan airborne a sonsuz tşkler +REP Allah Razı Olsun...

A

Airborne

Misafir
cok yakin bir zamana kadar türk kliklerini saymayacak sanirim.
Ve banlanmalar artti

pembekedi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
bu sponsorla çalışırken lütfen popup popunder yapmayın iframe kullanmayın sitelerdeki linkleri zorla tıklatacak yollar kullanmayın kendinizi düşünmüyosanız ülkenizi düşünün başka şeye gelince kabarmayı biliyosunuz rica ediyoruz ya.

A

Airborne

Misafir
pembekedi' Alıntı:
bu sponsorla çalışırken lütfen popup popunder yapmayın iframe kullanmayın sitelerdeki linkleri zorla tıklatacak yollar kullanmayın kendinizi düşünmüyosanız ülkenizi düşünün başka şeye gelince kabarmayı biliyosunuz rica ediyoruz ya.
Söz konusu olan sirf Popup degil. Adwords gibi refferer siz suni hitler bile artmis.Admin in kendi aciklamasi var. Cin Hindistan ve Türk linkleri özellikle inceleniyor. Cok yakinda türk kliklerinden bir tane bile sayilmayacakmis. Bilginize. Türk hitleri icin uzatmalar oynaniyor

Majestic

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Technically Yahoo pays us for all valid traffic, but if you have traffic from India, Turkey or China, I wouldn't recommend sending it now. They are really watching it.

Geçmiş olsun arklar..

A

Airborne

Misafir
eTre' Alıntı:
bu olay kesin mi ödeme yapmıycaklarsa cekelim domainlerimizi
Kesin diye birsey yok. Büyük ihtimal diyorum. Cünkü yahoo türk iplerini kabul etmiyecek. Nedenide milletin popup ile deli gibi yüklenmesi.

A

Airborne

Misafir
Kerasus' Alıntı:
ödeme yapmayacak gibi, Türk hiti Overture un işine yaramaz zaten :(
Dedigim gibi banada ödeme yapmayacak gibi geliyor. Suan icin kabul etmis gibi gözüküyor. Ama ödeme zamani gelince kabul edilmeyenler ödenmeyecekmis.
Bu demek oluyorki, türk hitleride kabul görmedigine göre yahoo overture onlari ödemeyecek ve dolayisiyla parked ta üyelerine ödemiyecek

A

Airborne

Misafir
ruen' Alıntı:
bu durumda en büyük sedo mu :)
forever :) sedo ödemesinde simdiye kadar hic sorun yasamadim.
Benden demesi . Ödeme beklemeyin. Belkide öder belli olmaz. Fakat ödeme yapmayacagini ima ediyor.
Her ne kadar hesabinizda para birikiyor gibi görünsede türk hitleri sayilmayacak.

A

Airborne

Misafir
OnurSqL' Alıntı:
Goldkey bana 0.02 den yukarı vermiyor. Parked giderse yandık :)
Gidecegi belli zaten. Ama ne kadar zamanda gidecek o önemli :)
1 Ay zor dayandi. Eee o kadar türk yüklendi tabi. Olacak okadar.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5