İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Parked com - Yeni parking Sistemi

pembekedi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
ben mail attım ve birinci şahıstan bilmek için başka bi siteden park edilmiş olan domainimize link verebilir miyiz? popup açabilir miyiz? diye sordum. cevabı bekliyorum gelince yazıcam ona göre takılalım bu sponsora arkadaşlar rica ediyorum.

refim olan arkadaş olursa memnun olurum http://www.parked.com/tour/?promo=BBE7FE4923

hazır iyi de kazandırıyo atılmayalım burdan türkiye olarak kurallarına uyalım.

G

gibigibiyim

Misafir
Airborne senin ref inden üye oluyorum birazdan hayirli olsun herkeze,ancak; Reklam veren siteler %90 i ingilizce,müsteri olarak bir süre sonra Türk ip lerinin bir ise yaramadigini anladiklari zaman parked a baski yapip Türk ip lerini domainspa daki gibi banlatacagina %100 gözüyle bakiyorum.Yani su bir kac ay ki dayanirsa ne kazandik kazandik onsan sonra yabanci hiti olan kazanmaya devam edecektir.

pembekedi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
e herkes yazsın herkesin birbirine katkısı olsun? sen ben paylaşmak istiyorum artık yeter tutmayın beni diye yazmadın mı bu topiği? yoksa şunu tanıtıyım da ref alıyım diye mi yazdın? ne zararı var insanların reflerini yazmasının sana?

G

gibigibiyim

Misafir
Tamam canim ref icin tartismaniza gerek yok ,pembekedi bir arkadasima da senin ref i önerdim :) Kusura bakmayin arabulucu gibi oldum.Bu arada bende bir Alman domain parking sitesi buldum sitelerinde yazmiyor hangi ülkelerin ip lerinin kabul edilip edilmedigi,bir mail attim eger olumlu yanit alirsam buradan herkeze bildiricem.Paylasim ruhum geri geldi galiba

pembekedi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
yok yazdığı mesaj topicin ilk mesajıyla çakıştı onun altını çizmek açısından şeyettim tartışmayı sevmem.

evet böyle deneyip ödeme aldığmız yerleri paylaşaım ama şundan yanayım kurallarını da iyice öğrenip ekleyelim. çünkü kötü niyetle bile olmasa bazen insan dahice bi fikir bulduğu hissine kapılıp uyguluyo meğer o kurallara aykırıymış sonradan anlıyo kendiyle birlikte pek çok insanı da yakıyo ona engel olmak için öyle daha iyi olabilir.

bu arada teknik destekleri biraz yavaş galiba mail atmıştım akşam hala cevap gelmedi.

hiphop

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
pembekedi
yaptıgın ayıp konuyu acan o refinide yazması normal sen bul 1 sponsor ac konuyu o zaman armut piş azıma düs

A

Airborne

Misafir
Evet paylasmak icin verdim. Vermiskende niye ref i yazmayayim. Bu sistemi kullanipta bunu paylasmayanlar vardi.
Ben Parking sistemleri buldukca yinede paylasacagim.

keyfinebak.com

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Airborne refin oldum saol paylaşım için...

Ama bir sorun var sedoya parkettiğim aynı domain key filan girmedim, tıklamaya 0,20 € verirken aynı domain parked'te 0,03$ veriyor :( ben tekrar sedoya geçtim başka domainleri değerlendiririm burda.

A

Airborne

Misafir
keyfinebak.com' Alıntı:
Airborne refin oldum saol paylaşım için...

Ama bir sorun var sedoya parkettiğim aynı domain key filan girmedim, tıklamaya 0,20 € verirken aynı domain parked'te 0,03$ veriyor :( ben tekrar sedoya geçtim başka domainleri değerlendiririm burda.
Bazi keyler de burada sedo dan fazla. Degisiyor genelde. Sedo Google ile calisiyor bunlar yahoo overture ile sanirim

keyfinebak.com

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
gerçi ben hepsini test ve öğrenme aşamasındayım, güzel domainler var yönlendirmeye bile çekiniyorum kaparlarsa yazık olur :d neyse zamanla örenicez bakalım hepsini.

E

eTre

Misafir
ödeme alan var demişsin kim almış birde ödeme zamanları ne zaman biliyor musun?

A

Airborne

Misafir
Ayda iki defa ödeme yapiliyor 24 ve 10 u gibi.
Ödeme alanlar burada aciklarsa iyi olur. Cünkü gercekten ödeme alan Türkler var. Ama nedense aciklamiyorlar. Zaten bu siteyi sizlerle paylastigim icin epy bir tepki aldim ;)

E

eTre

Misafir
herkes sedo gibi b.ku cıkmasından korkuyo napsınlar bi yerde haklı millet aslında neyse ayın 10 unu bekliycez gibi sanırım :)

D

dnturkey

Misafir
Airborne' Alıntı:
Ayda iki defa ödeme yapiliyor 24 ve 10 u gibi.
Ödeme alanlar burada aciklarsa iyi olur. Cünkü gercekten ödeme alan Türkler var. Ama nedense aciklamiyorlar. Zaten bu siteyi sizlerle paylastigim icin epy bir tepki aldim ;)

banlanınca niye paylaşılmadığını anlarsın herhalde.

bkz. sedo , goldkey , namedrive.

A

Airborne

Misafir
banlanirsa banlasin.
Her sistemi burada aciklayacagim bundan sonra. Kaybedecegi olanlar düsünsün :)
Sonucta 30-40 kisi banlanacak diye diger bu sistemden haberi olmayan binlerce kisiyi bilgilendirmemek olmaz.
Ohh ne iyi valla. Sen bu parkingten para alacaksin diye baskasi ögrenmesin. Bu bencillik degil de ne?
Diger arkadaslara soruyorum,
burada bunu ögrenmeseydiniz nolacakti? Herkes bunun kaymagini yedikten sonra sizlere böyle böyle bir sistem var diyeceklerdi. O zamanda is isten gecmis olacakti, cünkü sistem türk ip lerini banlamis olacakti.
Hic olmazsa simdi daha cok kisi 2-3 ayliginada olsa faydalanacak.
Ayrica yazindan ötürü sana dnturkey -rep verdim.
Söyle bir bakin. Genelde +rep i olanlarin cogu tesekkür ettiler ve -rep i olanlar mirin kirin ediyorlar.
Sanirim rep in degeri yavas yavas anlasiliyor.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5