İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Parked com - Yeni parking Sistemi

E

eTre

Misafir
şimdi bu tax formu doldurmak zorundamıyız ödeme almak için yoksa sadece USA için mi form ?

A

Airborne

Misafir
eTre' Alıntı:
şimdi bu tax formu doldurmak zorundamıyız ödeme almak için yoksa sadece USA için mi form ?
yinede doldurmak zorundasin ama detayli degil. USA dan olmadigin icin tabi

E

eTre

Misafir
seni msn de dek getirebilsem sorcam nerelere ne yazcağımıda dek gelmedin bir türlü buradan yazabilirmisin örnek doldurulmuş bir tax form

A

Airborne

Misafir
1-2-4 numarali kisimlari doldur en alttaki yerede ismini ve tarihini yaz yeterli ;)

E

eTre

Misafir
tamamdır oldu saolasın şimdi oturup ödemeyi bekliycez sanırım önümüzdeki ilk ödeme ne zaman bilgisi olan ayın 30 unda mı yoksa 10'unda mı

voodoo

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Valla bilgi paylaştık çoğalır , sponsor paylaştıkca azalır!

D

dnturkey

Misafir
Airborne' Alıntı:
Subdomainleri kabul etmiyor.
Only TLD ; )

gen.tr web.tr co.uk gibi third level domainleri kabul ediyor. sitenin ilk açıldığı günlerde böyle bir soru yöneltmiştik o zamanlar kabul etmiyordu. ama isteğimiz üzerine sistemlerinde yaptıkları değişikliklerden sonra artık third levelleri kabul ediyorlar :)

A

Airborne

Misafir
dnturkey' Alıntı:
gen.tr web.tr co.uk gibi third level domainleri kabul ediyor. sitenin ilk açıldığı günlerde böyle bir soru yöneltmiştik o zamanlar kabul etmiyordu. ama isteğimiz üzerine sistemlerinde yaptıkları değişikliklerden sonra artık third levelleri kabul ediyorlar :)
Son durumu bilmiyordum. Ilk zamanlarda kabul edilmedigini biliyordum bende

war

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Domain ekledim 2 gün oldu ama panelde halen domain yok gösteriyor? Fakat domain adını girince site park durumunda ve reklamlar cıkıyor. Domain ne zaman panelimde gözükecek.

war

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
www.domain.com seklinde ekledigim icin sanirim domain gözükmüyordu simdi domain.com seklinde ekledim düzeldi ama istatistikler ( reports ) kismi halen bos gözüküyor. Acaba 2 gün bosami gitti domaini o sekil ekledim diye :(

SoS

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
banka ödemesi yapiyormu bu parking

bide ben üye olamadim
Number of Domains you own: Buraya ne yazacaz

birde Please complete the form: bu yazıyor heryer dolu

favorites

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
SoS' Alıntı:
banka ödemesi yapiyormu bu parking

bide ben üye olamadim
Number of Domains you own: Buraya ne yazacaz

birde Please complete the form: bu yazıyor heryer dolu

sahip olduğunuz domain sayısı : ( Bu alana yazınız..örnek : 21 )

M

maxxlist

Misafir
sizde de tık başına verdiği para düştümü? bende direk yarı yarıya düştü... :(

Z

Zion

Misafir
maxxlist' Alıntı:
sizde de tık başına verdiği para düştümü? bende direk yarı yarıya düştü... :(
Düştü, ve giderek de düşecek.
Sanırım overture kulağını çekmiş biraz. Bu saatten sonra kullanmanın pek mantıklı olduğunu düşünmüyorum. Yakında atılmalar başlayacaktır.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5