İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Parked com - Yeni parking Sistemi

favorites

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
bu her sponsorda böyle aslında:)
domainspa ilk 2 ay 1000-1200 dolar veriyordu
sonra 500 oldu..sonra 250 ye düştü..ve sonra Türkiyeyi servislerinden çıkardı
haklılar bence. işine yaramayan ürüne neden yatırım yapsınlarki

A

Airborne

Misafir
Bende hic bir degisiklik yok. Ayni veriyor. Ama zaten yüksek veriyordu. Overture dur demistir

akon

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ödemelere nezaman başlayacak yeni aya geçtik

bu arada ben imza düzenleyememmi forumda kendime :(

A

Airborne

Misafir
favorites' Alıntı:
7 sine kadar ödeme yapılacağını belirttiler
Sanmiyorum. Hep öyle diyorlar gecikiyorlar. Gerci gecikince 5% de gecikme parasi veriyor. Harbi ilginc site yaa

0z4n

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
puahahah adamların efendisiyiz gibi takılıyolar..

kusura bakma geciktim al 5% haracım içinde :)

akon

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
inşallah banlamazlar ama hilede yapmıyorum gerçi tıklamaların hepsi googleden gelmiyor ne olacak bilmiyorum

neden ben imza kullanamıyorum?

A

Airborne

Misafir
akon' Alıntı:
inşallah banlamazlar ama hilede yapmıyorum gerçi tıklamaların hepsi googleden gelmiyor ne olacak bilmiyorum

neden ben imza kullanamıyorum?
Google dan gelmiyorsa nasil hile olmuyor anlamis degilim.
Eger Directory filan diyorsa bunlari bilmem ama Sedo öyle seyleri hile olarak sayiyor

akon

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ya hile değil derken tanıdıklar falan tıklıyor o şekilde ama hep farklı ip ler arkadaşlar tabi googleden çok az geliyor

A

Airborne

Misafir
akon' Alıntı:
ya hile değil derken tanıdıklar falan tıklıyor o şekilde ama hep farklı ip ler tabi googleden çok az geliyor
Tanidik dedigin kac kisi. 100 den fazla kisiye typein olarak her gün zor tiklatirsin. Eger sadece devamli o kisiler tiklarsa hile sayabilir. Sistem daha yeni oldugu icin basta birsey demiyebilir ama sonra bence hile sayacaktir

akon

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
anladım çok haklısın ama domainler yeni sayılır googleden hit gelmesi çok zor bi tavsiyen varmı :(

A

Airborne

Misafir
akon' Alıntı:
anladım çok haklısın ama domainler yeni sayılır googleden hit gelmesi çok zor bi tavsiyen varmı
En güzeli 1 aylik bir web sayfasi yapip hit kazandirmak. Msn indexlesin yeter ;)
Ayrica rep icin tesekkürler

akon

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ok sanırım banlanacağım zaten ozaman dediğin yolu yapacağım bu arada bi siteyi joomla kurdum ona hit kazandırayım :)

rica ederim

SonSahne

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
herşey iyi güzelde ödemeyi nasıl almamızı tavsiye edersiniz peki eğer alabilirsek. 4 adet seçenek var. hngisini yapmalı en güvenlisi? teşekkürler.

E

eyciey

Misafir
SonSahne' Alıntı:
herşey iyi güzelde ödemeyi nasıl almamızı tavsiye edersiniz peki eğer alabilirsek. 4 adet seçenek var. hngisini yapmalı en güvenlisi? teşekkürler.

Paypal bence en garantilisi.

SonSahne

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
benim kredi kartım yok bu yüzden verified edemiyorum. Buda demek oluyorki paypal'a para gönderseler bile bunu komisyon alarak kimse bozamaz sanırım değilmi? Mesela Çek Alternatifi Ne kadar güvenli bu konuda bilgisi olan arkadaş yokmu acaba. bunlarıda öğrenelim arada :)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5