İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Parked com - Yeni parking Sistemi

A

Airborne

Misafir
SonSahne' Alıntı:
benim kredi kartım yok bu yüzden verified edemiyorum. Buda demek oluyorki paypal'a para gönderseler bile bunu komisyon alarak kimse bozamaz sanırım değilmi? Mesela Çek Alternatifi Ne kadar güvenli bu konuda bilgisi olan yokmu acaba. bunlarıda öğrenelim arada :)
En garantilisi PayPal. Sonra Bank Wire. Cek konusu biraz problem. Ne kadar komisyon kesilecegini bilemezsin. Bankaya komisyon verecegine arkadaslara komisyon ver onlar faydalansin

cınaroğlu

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Biri bana yardım edermi bu siteye domain park etmesi konusunda:)park işinden anlamam ilkkez kullaancamda

SonSahne

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Ben paypal komisyonunu arkadaşlara vermeye razıyım ama kredi kartım olmadığı için paypal hesabımı verified edemiyorum. buda parayı çekemeyeceğim anlamına geliyor sanırım değilmi? o zaman tek çare 2500$ ın tamamlanmasını beklemek. zor iş valla, tamamlanana kadar banlamasalar bari türkiyeyi :)

A

Airborne

Misafir
cınaroğlu' Alıntı:
Biri bana yardım edermi bu siteye domain park etmesi konusunda park işinden anlamam ilkkez kullaancamda
Portfolios a giriyorsun. Orada Add Domains i göreceksin. Domainlerini ekle.
Sonrada ns leri
ns1.parked.com
ns2.parked.com
olarak yapBu kadar basit ;)

pembekedi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
bu sponsorda popup açmak yasak ilgili kelimeyle link vermek serbest

bu sponsoru kullananlar bunu göz ardı etmesin. sadece kendinizi değil yaşadığınız ülkeyi de rezil etmiş olmayın.

akon

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
nereden anladınız ya kabul ettiklerini bende bişi yok hiç nereye baktınız ?

akon

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Payout History
Pay Period Status Total
May 16, 2006 - May 31, 2006 No Payment Activity

böyle diyo

akon

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Minimum Payout:* 20 yazmışım onu 20.00 $ falan yapmam gerekirmi üsttek iseçenektede zaten Paypal ( minimum payout: $20.00 ) yazıyor

S

SatlikDomain

Misafir
bende yeni üye oldum, http://www.nazik.net ile başvurdum.

Hiç birşey çıkmıyor :S ?

Kategori ayarları filan nerden yapılıyır ? Tax From'un hepsini doldurmamız gereklimi ? nerelerini doldurmamız gerekiyor.

akon

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
tax forumuda doldurdum hala ödeme yok :'( niye böyle ya zaten sponsorlardan hep şanssızım

cınaroğlu

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
airborne bi msneye eklesende yardım etsen sana zahmet pm attım cvp vermedın valla yaptık olmadı:(

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5