İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Parked com - Yeni parking Sistemi

Sanitarium

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Airborne' Alıntı:
banlanirsa banlasin.
Her sistemi burada aciklayacagim bundan sonra. Kaybedecegi olanlar düsünsün :)
Sonucta 30-40 kisi banlanacak diye diger bu sistemden haberi olmayan binlerce kisiyi bilgilendirmemek olmaz.
Ohh ne iyi valla. Sen bu parkingten para alacaksin diye baskasi ögrenmesin. Bu bencillik degil de ne?
Diger arkadaslara soruyorum,
burada bunu ögrenmeseydiniz nolacakti? Herkes bunun kaymagini yedikten sonra sizlere böyle böyle bir sistem var diyeceklerdi. O zamanda is isten gecmis olacakti, cünkü sistem türk ip lerini banlamis olacakti.
Hic olmazsa simdi daha cok kisi 2-3 ayliginada olsa faydalanacak.
Ayrica yazindan ötürü sana dnturkey -rep verdim.
Söyle bir bakin. Genelde +rep i olanlarin cogu tesekkür ettiler ve -rep i olanlar mirin kirin ediyorlar.
Sanirim rep in degeri yavas yavas anlasiliyor.

Burda gördüğüm kadarıyla bencil olan tek kişi sensin. Sen olayı herkes hile yapıyormuş gibi yorumluyosun. Hile yapmadan kullanan adamın günahı ne, o neden ban yesin? Senin gibi kolay yoldan para kazanmak peşinde olan düşüncesiz insanlar yüzünden burasıda banlar 1-2 aya kadar.

A

Airborne

Misafir
Sanitarium' Alıntı:
Burda gördüğüm kadarıyla bencil olan tek kişi sensin. Sen olayı herkes hile yapıyormuş gibi yorumluyosun. Hile yapmadan kullanan adamın günahı ne, o neden ban yesin? Senin gibi kolay yoldan para kazanmak peşinde olan düşüncesiz insanlar yüzünden burasıda banlar 1-2 aya kadar.
Bu yaziyi bana mi yazdin?
banlar diyen kisi dnturkey

M

maxxlist

Misafir
paylaşım için öncelikle tşkler...

ben üye oldum domain ekledim.. sadece DNS ayarlarını değiştirmem yeterli mi? yoksa başka bişeyler daha yapam mı gerekiyor?

A

Airborne

Misafir
maxxlist' Alıntı:
paylaşım için öncelikle tşkler...

ben üye oldum domain ekledim.. sadece DNS ayarlarını değiştirmem yeterli mi? yoksa başka bişeyler daha yapam mı gerekiyor?
dns ayarlarini degistirmen yeterli
yada url yi yönlendirmelisin.

pembekedi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
sayın arkadaşlar bu sponsorda popup kullanmak yasak bu kuralı ihlal etmeyelim sponsoru uzun vadeli kullanalım.

Thank you for using the parked.com Trouble Ticket System. The following
response is from a qualified parked.com customer support team member:

Date: 05/25/06 09:52am
You may not use popup windows to generate traffic.

gifted

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Paylasimin icin sagol bakalim bu ne kadar süre Türkleri barındıracak...Türkler olarak adımız çıktı 70 inmez 69 :)Bu arada direk bankaya ödeme yapıyor mu?Yoksa sadece paypal mı?

A

Airborne

Misafir
KraListe' Alıntı:
Paylasimin icin sagol bakalim bu ne kadar süre Türkleri barındıracak...Türkler olarak adımız çıktı 70 inmez 69 Bu arada direk bankaya ödeme yapıyor mu?Yoksa sadece paypal mı?
2500$ yaparsan bankaya yolluyor :)

culpable

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
KraListe' Alıntı:
Türkler olarak adımız çıktı 70 inmez 69 :)?
Yanlis dusunuyorsunuz yada yorumluyorsunuz
bende turkum ben neden mail almiyorum ??
ben neden banlanmiyorum parking sitelerinden ??(Trafikler hep dalgali bugun 300 kisi giriyor ertesi gun 2000 kisi girenlerin tiklama orani dersen %50 nin uzerinde tamamen anormal )
neden sponsorlar beni banlamiyor (en basiti adengage beni banlasin diye 60 sefer kendi reklamima arda arda tikladim genede banlanmadim ustune odemeyi de yaptilar 250sefer ayni ip uzeriden sitedeki reklamlara tikladim Sirf banlanmak icin gene banlanmadi gene odemeyi yapti)
bir cogumuz reklam veriyoruz yabaci sitelerimiz icin ornek adwords kullanirken ulke secenekleri var kac kisi Turkiyeyi de dahil ediyor reklamlarin gosterilmesine (yabanci siteleri olanlari icin )??
turklere karsi alinmis bir tavir yok sadece turk trafigini istemiyorlar buna en kolay cozum olarakda Turk trafik yollayan kisileri bir sebep bahane bularak banliyor Yada banlamaya calisiyorlar Bunu Turk site sahipleri dislaniyor yada kotu gozler bakiliyor diye yansitmak yerine Adamlar turk trafigi istemiyor diye yansitmak daha dogru

D

dnturkey

Misafir
Airborne' Alıntı:
Bu yaziyi bana mi yazdin?
banlar diyen kisi dnturkey

evet sana yazmış. hala anlamamazlıktan geliyorsun.

ve bu arkadaşın bana verdiği - rep deki commentine bakın
"banlanirsa banlansin bununla yasamiyorum"

bencil olan kim şimdi siz düşünün ...

akon

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ya bende 3-4 günde 25 dolar oluş nasıl oluyor bu iş anlamadım toplam altı üstü 41 tıklama bence ödemez bunlar ya ayda biton para yapar hemde hiç hiti miti olmayan sitelerim

A

Airborne

Misafir
akon' Alıntı:
ya bende 3-4 günde 25 dolar oluş nasıl oluyor bu iş anlamadım toplam altı üstü 41 tıklama bence ödemez bunlar ya ayda biton para yapar hemde hiç hiti miti olmayan sitelerim
Ödeme alan cok kisi var. Hemde dün aldi millet
Sistem gecikmeli yolladigi icin 5% de fazladan yolladi :)
Ciddi olmasa 5% i yollamazdi.

akon

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
hadi ya çok iyi ben nezaman ödeme alırım peki :) bide orada tax form gibi bişi var onu doldurmalımıyız ?

A

Airborne

Misafir
akon' Alıntı:
hadi ya çok iyi ben nezaman ödeme alırım peki :) bide orada tax form gibi bişi var onu doldurmalımıyız ?
Onu doldurman lazim. Ama genelde amerikada yasayanlar icin o aslinda

E

eTre

Misafir
airbone özel mesaj kutun dolmuş bana özelden msn adresini gönderirsen bi kaç soru sormak istiyorum sana msnden parked.com hakkında ilk yayınladıgın günden bu yaa refererinim zaten

A

Airborne

Misafir
eTre' Alıntı:
airbone özel mesaj kutun dolmuş bana özelden msn adresini gönderirsen bi kaç soru sormak istiyorum sana msnden parked.com hakkında ilk yayınladıgın günden bu yaa refererinim zaten
Msn adresim profilimde var zaten. :)
Oradan beni ekliyebilirsin

pembekedi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
domain ekledikten sonra solda yukarda bi kutu çıkıyo oraya sitenin konusu neyse onu yaz ondan sonra uygun kategorideki keyleri sıralar ve theme yapar

gifted

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
culpable' Alıntı:
Yanlis dusunuyorsunuz yada yorumluyorsunuz
bende turkum ben neden mail almiyorum ??
ben neden banlanmiyorum parking sitelerinden ??(Trafikler hep dalgali bugun 300 kisi giriyor ertesi gun 2000 kisi girenlerin tiklama orani dersen %50 nin uzerinde tamamen anormal )
neden sponsorlar beni banlamiyor (en basiti adengage beni banlasin diye 60 sefer kendi reklamima arda arda tikladim genede banlanmadim ustune odemeyi de yaptilar 250sefer ayni ip uzeriden sitedeki reklamlara tikladim Sirf banlanmak icin gene banlanmadi gene odemeyi yapti)
bir cogumuz reklam veriyoruz yabaci sitelerimiz icin ornek adwords kullanirken ulke secenekleri var kac kisi Turkiyeyi de dahil ediyor reklamlarin gosterilmesine (yabanci siteleri olanlari icin )??
turklere karsi alinmis bir tavir yok sadece turk trafigini istemiyorlar buna en kolay cozum olarakda Turk trafik yollayan kisileri bir sebep bahane bularak banliyor Yada banlamaya calisiyorlar Bunu Turk site sahipleri dislaniyor yada kotu gozler bakiliyor diye yansitmak yerine Adamlar turk trafigi istemiyor diye yansitmak daha dogru

Tamam iyi güzel yazmışsın aslında tamamiyle aynı şeylerden bahsediyoruz.Ama şunu yazmışsın işte onlar Türk hitlerine karşı antisempatisi var yani sponsorlar Türk hiti istemiyor yani dolaylı olsada yine Türklere karşı bir hakaret var.Ama dediğim gibi hemen hemen aynı şeylerden bahsediyoruz.

A

Airborne

Misafir
hepimizde ayni dili konusuyoruz :)
reklam verenler bakacaklarki türk ipleri sadece gelip gidiyorlar yani pek icraat yok. O zaman sponsor firmaya baski yapacaklar. Öyle oluncada sponsor firma türk clicklerini saymamaya baslayacak

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5