İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Parked com - Yeni parking Sistemi

Merlin

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
lovemove' Alıntı:
al işte hesaba giremiyoruz subsensed.. :( parked da hayal oldu.
Link filan vermismiydin?
Text reklamida yasaklayacakmis. Suana kadar Allah a sükür sorunsuz ödeme almaya devam ediyorum. Miktar yüksek olunca banlaniyor diye bir durum yok.

troy

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
benim tr den gelen dünkü hitleri sıfırlamışlar. hesap yöneticisi demişti dün. trden hitlerle ilgili sorunumuz var. saymayabiliriz diye.

ploop

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
troy' Alıntı:
benim tr den gelen dünkü hitleri sıfırlamışlar. hesap yöneticisi demişti dün. trden hitlerle ilgili sorunumuz var. saymayabiliriz diye.
aynı durum bende de var. hesabı kapatmasın da sıfırlasın razıyım yine, içeridekini alabilelim en azından..

Merlin

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Parked da cok az bir türk hiti kullaniyorum. Hitlerimin 98% yabanci. Böyle olunca sanirim simdiye kadar bir sorun yasamadim. Yinede bilinmez tabi

ploop

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
o zaman yaşamazsın sanırım merlin, adamların tek derdi türk hiti (ki bunda da haklılar). ben de artık yabancı site yapmaya başlayacağım zaten, orada para var :rolleyes:

ploop

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merlin' Alıntı:
15 günde XXXX i rahat alirsin. Hemde hic ugrasmadan.
evet farkındayım da tembel bir insanım, bir de zoruma gidiyor açıkçası yabancı dilde site yapmak. yani insan bildiği şehirde bara diskoya daha rahat gider ya onun gibi bir şey sanırım :p

M

maxxlist

Misafir
hile yapmadığı halde hesabı kapatılan ve bunun sonucunda mail veya başka bir yolla irtibata geçip; hesabını geri açtırabilen veya parasını alabilen var mı?

Merlin

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
maxxlist' Alıntı:
hile yapmadığı halde hesabı kapatılan ve bunun sonucunda mail veya başka bir yolla irtibata geçip; hesabını geri açtırabilen veya parasını alabilen var mı?
Bildigim kadariyla atildiktan sonra ödeme icin PayPal a gönderilmis olsa bile ödemiyorlar. Arkadaslarin basina geldi. Hesabi acilan henüz yok

troy

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bu yabancı sponsorlar böyle çok paranın üstüne yatıyorlar, adamın parası kalıyor içeride 3-5 yada 50-100 neyse, ne güzel adam kazandırsın sende at cebe paraları.

Merlin

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
troy' Alıntı:
bu yabancı sponsorlar böyle çok paranın üstüne yatıyorlar, adamın parası kalıyor içeride 3-5 yada 50-100 neyse, ne güzel adam kazandırsın sende at cebe paraları.
Niye paranin üzerine yatsinki? 15 günde XXXX kazandim. Ve hic bir sorun yapmadan ödedi. Oyunu kuralina göre oynarsan oyun devam eder. Faul yaparsan atilirsin. Su siralar maclar varya ona benzettim :)

M

magic2melody

Misafir
arkadaşlar yaklaşık 2000 tekil hitli bir siteyi (ziyaretçilerin %60 web sitelerinden geri kalanı googledan geliyor)... aylık ne kadar kazanabilirim sizce tahmini olan varmı... yönlendirmey edeğer mi ?

ploop

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
elimde tam senin soruna göre bir istatistik var:
ziyaretçi: 2,012
tıklama: 589
tıklama oranı: 29.27%
kazanç: $56.20

Merlin

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Benim yabanci bir sitem var. 3000 civari tekil. Ama 99,9% avrupa ve amerika
XXXX den asagi inmiyor. Ama dedigim gibi sitem yabanci.

ploop

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merlin' Alıntı:
Benim yabanci bir sitem var. 3000 civari tekil. Ama 99,9% avrupa ve amerika
XXXX den asagi inmiyor. Ama dedigim gibi sitem yabanci.
günlük mü xxxx? benim verdiğim tek günlük istatistik. tık başı ne kadar alıyorsun?

sverdlow

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
şu parking olayını ben niye beceremiyorum. Bekle bekle bi türlü indexlemiyor sayfayı. ne yapmak lazım? bütün sayfalara backlink mi almak lazım?

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5