İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Parked com - Yeni parking Sistemi

kenan56

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ya tıkla alakası yokkmuş bunda demekki sedo minimum türkiye trafiğine 0,02 yabancı trafiğe daha iyi veriyor demekki parked bundan farklı ülkeye göre değil reklam verenin verdiği miktara göre veriyor oysa sedoda reklam veren şirket 1 $ versin sana yine 0,02 öder :)

Merlin

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
sanirim kelimelerin cok önemi var. Bende ploop senin tam tersi oldu. Türk hitlerine para vermiyordu dogru dürüst. Yabanci sitelerime yönlendirdim. O zaman artis oldu.

H

hknylmz

Misafir
iş keywordde bitiyo türk+yabancı karışık hitte. ortamala click 0.85$

Merlin

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
hknylmz' Alıntı:
iş keywordde bitiyo türk+yabancı karışık hitte. ortamala click 0.85$
Aslinda parked.com da az veriyor. Baska kullandigim bir parking programinda tik basina en az 0,40$ aliyorum. Ortalama 0,70$ filan. Ayni parking programinda baska bir domainime 0,20$ veriyor ortalama. Keywordler ve hitin kalitesi cok etkili.

SLiM_BoY

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
culpable' Alıntı:
mesajinda yazmis zaten domainde trade kelimesi gectigini
vegas kelimeside bazen guzel veriyor 1$ ustu

Program içerikli bir siteye alakasız keyword yazarsak; vegas ya da trade gibi mesela..Atılma ihtimali nedir ?

Edit : Ziyaretçilerim Google'dan geliyor.Daha fazla kazanç için Sedo mu kullanayım, Parked mı ? (Türk ziyaretçi)

Merlin

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
SLiM_BoY' Alıntı:
Program içerikli bir siteye alakasız keyword yazarsak; vegas ya da trade gibi mesela..Atılma ihtimali nedir ?

Edit : Ziyaretçilerim Google'dan geliyor.Daha fazla kazanç için Sedo mu kullanayım, Parked mı ? (Türk ziyaretçi)
Sen trade yapsan bile domainin trade ile alakali olmadigi icin fazla bir fayda saglamaz.
Benim A domainim var ve icerik olarak aa keywordu. Tiklama basina ortlama 0,50$. Ben bu aa keywordunu B domaininde kullandigim zaman ortalama 0,15$ tiklama aliyorum.
Yani domainde cok önemli. Garanti para istiyorsan sedo dan alacaksin

Gamend

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
O değilde, konuyu açan arkadaş ref'den iyi para yapmıştır :p

hala üye olmayan varsa, benim ref'den üye olabilir :p

REF

troy

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
o açmasayıd bazılarımızın haberi bile yoktu sağolsun, ben unuttum ama kimden üye olduğumu.

Gamend

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
SargeT' Alıntı:
5 dakika arayla kaybettin gammend :p

ref e iyi veriyormu bari : )))

O kişinin ref'inden üye olan adamın, kazandığı paranın %10'u kadar :p

Mesela adam $500 aldıysa, $50 geliyor.

akon

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ref e pek vermiyor sanırım 11 üye refim var ama üyelerden aldıgım para 7 dolar civarı hala üye olmayan varsa imzamdan üye olabilir arkadaşlar :)

Gamend

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
akon' Alıntı:
ref e pek vermiyor sanırım 11 üye refim var ama üyelerden aldıgım para 7 dolar civarı hala üye olmayan varsa imzamdan üye olabilir arkadaşlar :)

As a Parked account holder you are paid a commission of 10% of what each of your referred accounts earns during their first 12 months with us. There is no limit to the number of people that you can refer to us.

akon

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
türkçe anlamı ? 12 ay boyunca her ay yüzde 10 mu veriyor ?

Gamend

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
akon' Alıntı:
türkçe anlamı ? 12 ay boyunca her ay yüzde 10 mu veriyor ?

İlk 12 ayda %10 komisyon veriyor, 2. yıl vermiyor sanırım. Referans olacağın kişi sayısında bir limit yokmuş.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5