İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Parked com - Yeni parking Sistemi

akon

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ya bu müjde için lütfen biraz rep verin arkadaşlar forumda kimseye zararım yok ama - rep e düşmüşüm :)

cengizzz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
benim hala ödeme yapılmamış tax formuda doldurdum nedendir acaba...

Merlin

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
cengizzz' Alıntı:
benim hala ödeme yapılmamış tax formuda doldurdum nedendir acaba...
O zaman kabul edilmedi. Cünkü tüm ödemeler yapildi. Ödeme alamayanlar ya tax formunu doldurmayanlar yada ödemesi kabul olmayanlar

radres

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Birkaç ay önce öylesine bir domainimi park etmiştim tamamen unutmuştum bugün paypal hesabıma 35$ yatmış inanamadım :) Ama işin kötü tarafı kullanıcı adı şifremi unuttum ve park ettiğim alan adı da başka bir yere transfer edilmiş. Sallama ama var olan bir mail adresine kaydetmiştim böyle birşeyden domainimi kaptıracağımı hiç tahmin etmezdim.

cengizzz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ödeme neden kabul olmayacak ki sebep nedir? :) ayın 26 haziranda uye oldum.
pay period olarak "Jun 16, 2006 - Jun 30, 2006" bu tarih gozukuyor ...

Ramses

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
evet 20 ama sen payout seçeneğine bak panelinde belki sen minimum göndermeyi yüksek tutmuşsundur. Eğer sorun bu da değilse parked'a mail at.

cengizzz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
yokhocam . 20 usd. fakat ben taxt formu ayın 4 ünde doldurdugum için ödeme alamadım sanırım. neyse ilgin için teşekkürler hemşehrim :)

Gamend

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
cengizzz' Alıntı:
yokhocam . 20 usd. fakat ben taxt formu ayın 24 ünde doldurdugum için ödeme alamadım sanırım. neyse ilgin için teşekkürler hemşehrim :)

31'inde kesiliyor, 24'ünde doldurmuşsan alman gerekirdi.

akon

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
millet zevkine - rep veriyor arkadaşlar böyle bi durumda ne yapmak lazım sebep falan belirtmeden - rep veren arkadaşlar var hemde hiç alakasız durumlarda? bu başlıkta - rep verdikleri için buraya yazdım - rep veren Troy nickli eleman nedeninmi açıklarsa sevinirim

C

chish

Misafir
parked kullanmalımıyım?

ploop' Alıntı:
elimde tam senin soruna göre bir istatistik var:
ziyaretçi: 2,012
tıklama: 589
tıklama oranı: 29.27%
kazanç: $56.20

ortalama 1500 tekil hitlik (%80 google) sitem var ve adsense kullanıyorum ortalama 0,5 dolar :D kazanıyorum gün boyu 20 tıklama oluyor sizin burda bahsettiğiniz rakamlar çok korkunç rakamlar yani benim 2 aylık kazancım 1 günde çıkıyor parked.com u kullanmalımıyım çünkü forumda çok çelişkili ifadeler okudum güvenemiyorum sitemi boşa öldürmek istemiyorum topu topu 2 tane sitem var toplistlerden gelen linkler ban sebebi olabilirmi + ingilizce bilmiyorum yardımcı olursanız sevinirim teşekkürler

pembekedi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
kullanabilirsin linkler sorun olmaz. popup iframe gibi dahice fikirleri uygulamak yasak onun dışında link verilebiliyo zaten park halindeki sitelere.

SLiM_BoY

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
pembekedi' Alıntı:
kullanabilirsin linkler sorun olmaz. popup iframe gibi dahice fikirleri uygulamak yasak onun dışında link verilebiliyo zaten park halindeki sitelere.

Toplist'lerden gelen hitleri kabul ediyorlar mı yani ? (Ona göre sitemi toplistlerden çıkaracam da :),Sedo kullanıyorum)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5