İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Parked com - Yeni parking Sistemi

Gamend

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Arkadaşlar bende dashboard açılıyor ama report vs. açılmıyor, sizdede aynımı ?

Gamend

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
"Hata oluştu, lütfen daha sonra tekrar deneyin" yazdı. (Turkcell'deki bayanı anımsattı :p)

assyv0.jpg

Arkadaşlar, bu bir ban belirtisi midir ?

Çünkü, kaç gündür üyeyim, ilk defa böyle birşey karşıma geldi.

Gamend

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
ploop' Alıntı:
yok banlanınca yazan yazı farklı oluyor bildiğim kadarıyla.

Tamamda, kaç gündür üyeyim, hiç aksaklık olmazdı, hem tıklamalar durmuş, hemde site park sayfası açılmıyor, panelde bazı kısımlar açılmıyor.

Delirmezsem iyidir :p

Gamend

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Arkadaşlar, daha önce banlanan kişilerde de oldumu acaba bu tür olay?

Yani önce, hata verdi, kaç saattir tıklamalarda güncelleme olmadı, domain edit kısmına tıkladığımızda açılmıyor. Bu tür olaylar banlamadan önce son ısınma turları mı ? Banlanan arkadaşlar bilgilendirirse sevinirim :rolleyes:

Primary Term'de kelime değişikliği yapmıştım, sorun ondan sonra oldu, acaba sebebi bumu.

Borte45

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Gamend merak etme hesap kapatıldığında ''account has been suspented'' yazıyor. Banlanmadın,için rahat olsun :)

Gamend

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Borte45' Alıntı:
Gamend merak etme hesap kapatıldığında ''account has been suspented'' yazıyor. Banlanmadın,için rahat olsun :)

Hayır, onu biliyorum ama kapatılmadan önce askıya mı almışlar hesabımı diyorum, kaç saattir park ettiğim site açılmıyor, e site açılmayınca tıklamalarda artmıyor, aynı kalıyor. NS'lere baktım aynı, parked panelinde dashboard, raporlar vs. açılıyor ama domain edit kısmına tıkladığımızda "hata oluştu, lütfen daha sonra tekrar deneyiniz" yazıyor. Bu sorunla daha önce karşılaşan varmı merak ediyorum doğrusu.

Acayip bir stres yarattı üzerimde bu konu, sigara üstüne sigara, su üstüne su :)

troy

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
yaw ne kötü durum, umarım sorun yoktur, benimkinde sorun yok site açılıyor, tıklarda normal gözüküyor. Stresinde haklısın günde en az 20 kez bakıyorum :??! istersen siteyi pm le bakalım belki telekom kaynaklı giremiyorsundur bazen oluyor.

Gamend

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
troy' Alıntı:
yaw ne kötü durum, umarım sorun yoktur, benimkinde sorun yok site açılıyor, tıklarda normal gözüküyor. Stresinde haklısın günde en az 20 kez bakıyorum :??!

Aynen, günde kaç kez baktığımı hatırlamıyorum bile, akşama kadar ben ne kadar süre internetteysem o sayfa açık kalıyor, o kadar üzerine düştüğüm başka bir sponsor olmamıştır sanırım, otomatik olarak stres yaratıyor sorun olduğunda :(

Gamend

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Domain 2 gün sonra düzelmiş, morallendirdi bizi parked :p

Şimdi ayın 21'ini beklemeye kaldı iş :)

ZIPPKIN

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
parked.com a bi tane flight domaini yönlendirdim ama las vegas hotel leri ile ilgil reklamlar çıkıyor, yonetim paneline baktım ama müdahale edecek bir yer bulamadım. nasıl değiştirebileceğim konusunda bilgisi olan varmı?

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5