İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Parked com - Yeni parking Sistemi

Merlin

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Ben bugüne kadar banlanmadım XXXXX e yakın rakamlar aldım. Hitim tamamen yabancı ve avrupadan kayıt oldum. Sanırım Türkleri gözüne kestirdi donny. Sorunsuz bir şekilde alıyorum.

O

omerinfocus

Misafir
Neyse yabanci sitelerimizden hit cagiralim bakalim.Turk hit i sefmiyormus sanirim parked :)

sozt

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Sanırım Türkleri gözüne kestirdi donny.

Bunu sordum Donny'e. Cevabı aynen yapıştırıyorum:

Donny hates anybody who cheats us or the advertisers. Otherwise I have no problem with anybody. We terminate people from the US, China, Turkey, Canada, England, and Romania. We don't care where you are from as long as you don't committ fraud. If you do we will terminate.

Donny

ploop

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
e tamam Türk'lere genel bir takıntısı yok zaten, hile yaptıktan sonra US reklamcısını da atarım demiş. bundan daha doğal bir şey yok ki zaten..

sozt

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Evet ben de Türk'lere genel bir takıntısı olmadığını söylemek istemiştim.

Gamend

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
sozt' Alıntı:
Bunu sordum Donny'e. Cevabı aynen yapıştırıyorum:

Donny hates anybody who cheats us or the advertisers. Otherwise I have no problem with anybody. We terminate people from the US, China, Turkey, Canada, England, and Romania. We don't care where you are from as long as you don't committ fraud. If you do we will terminate.

Donny

Kısaca;

Hile yapma canımı ye.

Donny

leet

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
php sistem tabanLı bi' hata aLıyorum sitemde :S benden mi kaynakLanıyor acaba ? hiç eLLeşmedim de ama..

Warning: mysql_num_rows(): supplied argument is not a valid MySQL result resource in /www/htdocs/click.php on line 262

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /www/htdocs/click.php:262) in /www/htdocs/click.php on line 96

Sport

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
sanırım bugün bir sorun var. öğlen oldu hala bugün ün rakkamları gözükmedi panelde. en son düne ait tarih var.

leet

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
aynen bende de.. cLick oLmuyor, şu yukarda verdiğim php hatasını veriyor sürekLi..

Zagor

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Domain Rating: sensitive

Appearance kısmında aşağıda ki mesaj var...

İngilizce:
Our feed providers have determined xxxx.com may be related to a sensitive or controversial subject.

Sorry, we cannot monetize xxxx.com. Please set the Alternate Traffic Destination below so we can redirect its traffic for you.

If you feel xxxx.com has been inappropriately marked, please contact your Account Manager.
-------------------------------
Türkçe:
reklam - giris providerlarimiz xxxx.com'un hassas veya cekismeli bir konuyla alakali olabilecegini saptadilar

uzgunuz xxxx.com'a para cikaramayiz/para veremeyiz, lutfen alternate traffic destination ayarlayin bu trafigi size yonlendirelim

xxxx.com'un yanlis bir sekilde isaretlendigini/belirlendigini dusunuyorsunaniz acount manager ile temasa gecin

Account manager'a ticket ile sordum fakat tecrübeli arkadaşlarında fikrini almak isterim. Birşeyi yanlış mı yapıyorum (NS gibi) yoksa bu durumun izahati ne olabilir sizce?

sozt

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
yahoo kabul etmiyormuş. Benim de içinde hek kelimesi geçen bir domainimi kabul etmemişti. Sormuştum ve yahoo'nun kabul etmediğini söylemişlerdi.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5