İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Parked com - Yeni parking Sistemi

SLiM_BoY

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Jul 01, 2006 - Jul 15, 2006
Payment, Sent to accounting to be paid via PayPal

Teşekkürler Parked :)

Gamend

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
İyi günler Murat, şu anda Parked'da büyük bir yoğunluk yaşanmakta, insanlar büyük bir heyecan içinde olayların gelişmesini bekliyor. Beni soracak olursan sevgili Murat, aşağıya bakabilirsin;

Jul 01, 2006 - Jul 15, 2006
Domain Income - $------
Referral Income - $------
Payment, Sent to accounting to be paid via PayPal

Ben Gamend, Kanal Z haber - Ankara.
Söz tekrar ana stüdyomuzda ve Murat beyde.

leet

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
uLe biz daha topLam 2 günde 5,60 yaptık :D bi' yerimiz düşcek durun 6 hane faLan..

Gamend

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
---- koyarken amacım kaç haneli olduğunu göstermek değildi :)

6 haneli değil, bunu bilin yeterli :p

akon

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
arkadaşlar farkındamısınız bilmem ama parked da artık değişiyor 5 domainiminde kelimelerini değiştirmiş domain de geçmiyor diye ve artık domainle alakasız kelime girmemede izin vermiyor en azından bende durum böyle

leet

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
benim de gün sonuna kadar meseLa 1.97 doLar gösteriyor sonra bişiLer oLuyor cLickler vs. siLiniyor ve 1.17 doLara düşüyor. sebebi nedir acaba ?

akon

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
geçersiz tıklamaları vb temizliyor tahminimce hepimizde aynı durum var

esq

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Kusura bakmayın konuyu bölüyorum bir sorum olacak.Parkedde daha önce banlanmış bir hesapta kullanılan paypal account email adresini gene parkedde bir başka hesapta kullanabiliyormuyuz?

Borte45

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
esq' Alıntı:
Kusura bakmayın konuyu bölüyorum bir sorum olacak.Parkedde daha önce banlanmış bir hesapta kullanılan paypal account email adresini gene parkedde bir başka hesapta kullanabiliyormuyuz?
Kullanabilirsin,fakat Parked yöneticilerinin bakış açısı önemli. Seni hatırlayıp bu hileci bunu banlayalım da diyebilir,buna gerekte duymayabilirler.

Tavsiyem Paypal Overwiev'de ''Add Mail'' bölümünden başka bir mail ekleyip onu vermen.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5