İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Parked com - Yeni parking Sistemi

pembekedi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
en güzeli mail atıp sormak slim boy. insan bazen yasak değildir bu heralde diye bişey yapıyo kendi fikrince ama sonra yasakmış meğer dediğinde geç olabiliyo :) bi mail gönder en iyisi braya da yazarsın herkesin işine de yarar.

OnurSQL

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
SLiM_BoY' Alıntı:
Toplist'lerden gelen hitleri kabul ediyorlar mı yani ? (Ona göre sitemi toplistlerden çıkaracam da :),Sedo kullanıyorum)
sedo sadece arama motoru trafiği kabul ediyor.

C

chish

Misafir
asıl merak ettiğim konuya cewap yazmamışsınız 1500 hite gerçekten bu rakamları kazanabilirmiyim + link vermek serbest demişsin sanırım domain adını link olarak vermek serbest yoksa diğer sitemden her kelimeye link veririm haksızmıyım. merak ettiğim bir konu daha var bu google botların geldiğini nasıl anlarız yani periyodik geliyorsa benim sitede o günlerde sitemi açık tutmayı düşünüyorum istatistikler için webservis.gen.tr, iyinet.com, extremetracking.com kullanıyorum

SLiM_BoY

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
pembekedi' Alıntı:
en güzeli mail atıp sormak slim boy. insan bazen yasak değildir bu heralde diye bişey yapıyo kendi fikrince ama sonra yasakmış meğer dediğinde geç olabiliyo :) bi mail gönder en iyisi braya da yazarsın herkesin işine de yarar.

Mail attım, bakalım ne diyecekler :)

SLiM_BoY

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Parked'a kayıt oldum, domaini ekledim..NS'ler yönlendi.Fakat Parked'ın anasayfasında (Daily Summary) bölümünde, "No results returned" yazıyor..Burada domainin gözükmesi mi gerekiyor acaba ?

E

eyciey

Misafir
SLiM_BoY' Alıntı:
Parked'a kayıt oldum, domaini ekledim..NS'ler yönlendi.Fakat Parked'ın anasayfasında (Daily Summary) bölümünde, "No results returned" yazıyor..Burada domainin gözükmesi mi gerekiyor acaba ?

İlk yenileme olunca kaç gösterim kaç tıklama olduğu yazacaktır.

C

chish

Misafir
chish' Alıntı:
asıl merak ettiğim konuya cewap yazmamışsınız 1500 hite gerçekten bu rakamları kazanabilirmiyim + link vermek serbest demişsin sanırım domain adını link olarak vermek serbest yoksa diğer sitemden her kelimeye link veririm haksızmıyım. merak ettiğim bir konu daha var bu google botların geldiğini nasıl anlarız yani periyodik geliyorsa benim sitede o günlerde sitemi açık tutmayı düşünüyorum istatistikler için webservis.gen.tr, iyinet.com, extremetracking.com kullanıyorum

buna cewap vericek kimse yokmu

SLiM_BoY

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Parked gösterim / click oranına göre mi ücretlendirme yapıyor..? Yoksa çıkan reklamlara göre mi ?
Yani "x" reklamı çıksa, 10 gösterim ve 1 tık olsa..Ve yine "x" reklamı çıksa, 1000 gösterim ve 1 tık olsa..Aynı parayı mı kazanıyoruz ?

Gugıl amca gibi, gösterim ve click arasında bir bağlantı var mı ?

akon

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
çıkan sponsorlara göre ücret verdiği kesin en azından benim hesapta öyle özellikle denedim 0 bi domainde ayrı ayrı kişilere ayrı sponsorlara tıklattım dağlar kadar fark vardı ücretlerde

SLiM_BoY

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
SLiM_BoY' Alıntı:
Toplist'lerden gelen hitleri kabul ediyorlar mı yani ? (Ona göre sitemi toplistlerden çıkaracam da :),Sedo kullanıyorum)

Bu konuyla ilgili e-mail göndermiştim..Gelen cevap :

We do not accept this type of traffic. We only accept natural
traffic.

Bu tür trafikleri kabul etmiyoruz. Sadece doğal trafiği kabul ediyoruz..

Gugıl amcadan başkasını istemiyorlar :p

SLiM_BoY

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Parked'da yazıyor, ayın 1-15'i arası kazanılanlar 22'sinde ödenecek...
Bugün park etmeye başlasam, 22'sinde ödeme alabilir miyim acaba ?

Gamend

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
SLiM_BoY' Alıntı:
Parked'da yazıyor, ayın 1-15'i arası kazanılanlar 22'sinde ödenecek...
Bugün park etmeye başlasam, 22'sinde ödeme alabilir miyim acaba ?

Ayın 15'inde ödeme kesimi yapılıyor, bugün ayın 14'ü , bir günde kazanabilirsen 22'sinde alırsın :p

leet

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
sormak istediğim birşey var, ben bu sisteme bugün katıLdım ve domainimin dns ayarLarını vs. yaptım. şu anda rekLamlar çıkıyor siteye girdiğimde ve site parked durumda. parked.com hesabımdan da defauLt portfoLioya sitemi ekLedim fakat sürekLi no resuLts returned yazıyor. ve domainim gözükmüyor. bu normaL midir ?

SLiM_BoY

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
leet' Alıntı:
sormak istediğim birşey var, ben bu sisteme bugün katıLdım ve domainimin dns ayarLarını vs. yaptım. şu anda rekLamlar çıkıyor siteye girdiğimde ve site parked durumda. parked.com hesabımdan da defauLt portfoLioya sitemi ekLedim fakat sürekLi no resuLts returned yazıyor. ve domainim gözükmüyor. bu normaL midir ?

Bir süre sonra gözükecektir..Gugıl amca gibi kazançları daha sonra gösteriyor.Fakat Gugıl amca kadar yavaş değil :)

leet

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
SLiM_BoY' Alıntı:
Bir süre sonra gözükecektir..Gugıl amca gibi kazançları daha sonra gösteriyor.Fakat Gugıl amca kadar yavaş değil :)

öyLedir umarım, çünkü ben domaini de göremiyorum yani sadece no resuLts returned yazıyor :) inş. bu arada tıkLananlar sonradan giriyordur hesaba :)

SLiM_BoY

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
leet' Alıntı:
öyLedir umarım, çünkü ben domaini de göremiyorum yani sadece no resuLts returned yazıyor :) inş. bu arada tıkLananlar sonradan giriyordur hesaba :)

Evet, ilk eklediğin zaman domain gözükmüyor.Tık ya da ziyaretçi geldiği zaman, Parked panelini güncellediğinde gözükecektir : )

leet

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
SLiM_BoY' Alıntı:
Evet, ilk eklediğin zaman domain gözükmüyor.Tık ya da ziyaretçi geldiği zaman, Parked panelini güncellediğinde gözükecektir : )

ok saoL biLgilendirdiğin için.

Gamend

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Arkadaşlar, bugün ödeme kesimi var ama yarın saat 10.00'da mı kesilecek ödeme ? Birde revenue history kısmında bir yazı mı gelmesi gerek, herkese geldi de banamı gelmedi yoksa :p

cengizzz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Airborne' Alıntı:
Selam,
yeni bir parking programi. Landing sayfalarini editleyebiliyorsunuz. Asagidaki adresten üye olursaniz birazcik olsun banada faydaniz dokunmus olur ;)

www.parked.com

Bol Kazanclar
Airborne kardeş Referral dan ne kadar kazandığını çok merak ettim :)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5