İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Pars Kontör Satış'ta Rakipsiz Fiyatlar!!!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Forza FB

0
İyinet Üyesi
Reaction score
16
bencede eğer böyle bi durum var ise , üyeliği sınırsız banlanmalıdır.

sitede dolandırıcılar cirit atmamalı.

CaLViN

0
İyinet Üyesi
Reaction score
63
Enisi kimse banlayamaz.
O dolandırıcılığın,üçkağıtçılığın zirvesinde çok kral bir adam.

CaLViN

0
İyinet Üyesi
Reaction score
63
Bence enisin banı açılmalı.Ben mesajlarını çok seviyorum.

Loi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
44
Enis kardeşim,
Pars kontör firması varmı, varsa sana mı ait, sana aitse ispat edermisin
Yoksa neden varmış gibi yazdın?
Varsa ve sahibi sen değilsen bu firma ile bir ilişkinde yoksa neden böyle bir konu açma gereği duydun?

Bu sorulara cevap alabilirsek sanırım banlayan arkadaşımızda aydınlanmış olur ve böylece ban konusunuda çözebilir.

Loi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
44
İşte bizide meraklandıran bu, zaten pars köntör adı altında resmi/gayrı resmi hizmet verdiğini iddia eden birileri var. Senin hizmetin resmi midir?

sinnerxx

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Hocam şunu belirtmek isterim ki, kontör piyasasında ben kontör satıyorum ama 1.000 TL altında ödeme almıyorum gibi bir söylemle çıkan kimse yoktur.

Bir site gösterebilir misiniz. Hayır gösteremiyorsunuz. Zaten göstermiş olsanız Pars - Sars gibi daldan dala konmaz, benim sitem işte budur derdiniz.

Belki kimse dolandırılmamıştır olabilir. Ama başkalarının isimleri üzerinden satış yapmaya çalışmak, yeterince güvenli biri olduğunuzu ispat etmeden 1.000 TL altı ödeme almıyorum diyerek, Turkcell, Avea, Vodafone tarafından ilk çıkışta bile verilmeyen rakamlardan kontör satıyorum demek bence yeterince açıktır.

Sunmuş olduğunuz fiyatlar biraz mantıklı olsa gam yemeyeceğim. Ama Vodafone ana merkezden alt firması olarak çalışan 4 firmaya bile bu rakamdan kontör çıkılmazken sizin alt bayilere bu şekilde kontör satacağım demeniz bence mantıksızlığın önde gideni. Bu durumda çıkıp ben dolandırıcı değilim deseniz de sanırım kimseyi inandıramazsınız.

GNeRaL

0
İyinet Üyesi
Reaction score
16
Zaten kişinin yazdığı mesaj içeriğine bakarak bunun "geyik" amaçlı olduğu her halukarda anlaşılır.

İşin garip tarafı, mesajın bu denli yazılmasında dahi ciddi bir dolandırıcılık konusu aranması..

Ayrıca, ahde vefa... Bu ban kriterinde, kişinin kendisinin belirttiği gibi "foruma yıllarca hizmet etmesi" gözardı edilmemeliydi.

Loi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
44
Zaten kişinin yazdığı mesaj içeriğine bakarak bunun "geyik" amaçlı olduğu her halukarda anlaşılır.

İşin garip tarafı, mesajın bu denli yazılmasında dahi ciddi bir dolandırıcılık konusu aranması..

Ayrıca, ahde vefa... Bu ban kriterinde, kişinin kendisinin belirttiği gibi "foruma yıllarca hizmet etmesi" gözardı edilmemeliydi.

İşin enteresan tarafıda bu zaten, konu ne kadar geyik gibi gözüksede ciddiye alınabilecek kadar dikkatli yazılıyor ve ciddiye alandaların çıktığınıda görüyorsunuz.

osahin

0
İyinet Üyesi
Reaction score
34
Ne bekliyordunuz? Söylediğimi daha açık bir şekilde nasıl yazabilirim? Biz insanların dolandırılırız korkusu ile gezdiği bir forum içerisinde olmak istemiyoruz, böyle bir ortamdan kurtulma derdindeyiz.
Eskiden moderatörde olabilirsiniz site sahibide, ben iyinet üzerinde sadece bir kere dolandırıldım, oda moderatördü.
Sizin dolandırıcılık konusundaki geçmişinizi bilmiyorum ama araştırdığımda ciddi anlamda dolandırıldığını ifade eden kullanıcıların olduğunu gördüm, kimiside sizin şaka yaptığınızı ifade ediyordu. Zaten amacım dolandırıcı olduğunu yada olmadığını ispat etmek değil ilk mesajımda da ifade ettiğim gibi iyinetteki güvensizlik ortamının kaldırılması için bir gayrettir.
Eğer gerçekten bahsettiğiniz gibi faydalı bir kişiyseniz, ki bu üyeliğinizde bile "dolandırdım" "ufak tefek şeylerdi" tarzında söylemleriniz bulunuyor bunlarıda görmezden gelerek sizden ricam forumda güvensizlik ortamını oluşturacak durumlardan lütfen kaçının, hatta insanlara mümkünse faydalı olacak şeyler yapın.

Düzeltme: Özür dilerim 1 kere değil 2 kere dolandırıldım.

sepulchral

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
osahin rumuzlu yönetici arkadaşımızın yorumlarını ve analizlerini dikkate almanızı öneriyorum. Konuyu kilitliyorum. Uzamasının anlamı yok.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5