İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

paypal bozdurdum, herif paranın üstüne yattı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

fatihfx

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
islemnet, turkislem adlarıyla msn de.

Adı Ahmet Mendeş, islemnet.com turkislem.net falan diye hosting sitesi var.

ilk paramı bozmuştu. ikincisinide bozdu. düşük meblağardı. üçüncüsünde 60$ gibi bir miktarın bir kısmını yolladı fakat çok geç bir zamanda. kalan kısmınıda alamadım kaldı öyle. sitelerinden msn de defalarca mail attım, cevap alamadım.

adam öldü falansa helal olsun. yok yaşıyoda paraya yattıysa zehir zıkkım olsun.

ne diyimki başka.

ploop

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
tanınmadık adamlarla neden iş yapıyorsunki? referxchange, darxis dururken onlara ne gerek var.

fatihfx

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bunuda biri refer etti bize. adam ilk para için önce para falan göndermişti güvendik.

referxchange aynı şeyi yapmadı. üstelik komisyonu çok yüksek.

Senol

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
1
ploop doğru soylüyo en doğru yol senin bildiğin yol ...

mkiran

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ben bu adamı tanıyom malatyalı olması lazım bi kez domain almak için para yolladım açmışlardı arkadaşlarınıda tanıyorum yani bi arkadaşı var özelden mail adresini vereyim işini görürse

ReferXchange

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
fatihfx' Alıntı:
bunuda biri refer etti bize. adam ilk para için önce para falan göndermişti güvendik.

referxchange aynı şeyi yapmadı. üstelik komisyonu çok yüksek.

ayıp oluyo:
öncelikle şunu diyim önce para gönderebilmem için param olması lazım. inan nakit hazır bir param yok.
( samimi arkadaşlarım maddi sıkıntılarımı bilirler.)

ayrıca komisyon oranı yüksek değil.
nitekim siz de bu komisyon oranından bozdurmak istemişsiniz.:

fatihfx' Alıntı:
%10 la paypal bozacak olan varsa bana mail atsın. f a t i h d @ g m ai l . c o m

http://forum.iyinet.com/showthread.php?p=122413

ortalama %10 ile bozuyorum ne olmasını bekiliyorsunuz bilmiyorum ama mesela %6 ya da 7 diyelim .
o zaman da işte bu tür insanlarla muhattap oluyorsunuz.
ben msn deki bir kişi değilim işin güzelliği bu. paranızı en fazla biraz geç veririm (bir kaç arkadaşa oldu nakit sıkışıklığı yüzünden biraz gecikti)
ama o kadar , ödememezlik yapmam.

güvenen onlarca arkadaşa teşekür ederim..

saygılar.

excoder

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
referxchange'e 2-3 kez bozdurma işlemi yaptırdım. hiçbirinde sorun çıkmadı. sağolsun söylediği tarihte yatırdı parayı. hepsi de ona parayı yollamamdan 3-4 gün sonra oldu. yani sonuna kadar güvenebilirsiniz.

darxis de sağlamdır. ona da güvenin : )

ploop

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
fatihfx, hayatın sihirli formülü şudur;
risk arttıkça gelirin artar (bununla beraber sonuçlarına katlanırsın), risk azaldıkça gelirin azalır.
2 kuruş fazla olsun paramı referxchange bozsun, acaba gönderecek mi diye de düşünmeyeyim.

winsock

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhabalar

Oncelikle bir olaydan bahsetmek istiyorum. Hakkimda bu forumda uc kisi
dolandiricidir seklinde ithamlarda bulundu ( Hepside hakli olarak yazdi )

Pco : Kendisi ile sunucu ticaretimiz olmustu kendisine 40 YTL borcum kaldi.
Fatihfx : Paypal bozdum kendisine 30 YTL borcum var.
Canparlak : Kendisine 40 YTL borcum var.
Hepsinden Allah razi olsun uzun sure beni bekledikten sonra yazdilar ve sonuna kadar haklilar.
daha oncesinde yaptigimiz islere bakarak toplamda 110 YTL icin kendini dillere düsürecek biri olmadigimi goreceksiniz. Inanin
ben dusurmedim dillere sartlardan dolayi boyle oldu.

Uc ay oncesinde akcigerden yasadigim bir sorun sonucunda yattigim arastirma hastanesinde
Akciger kanseri oldugumu soylediler ( Sukur sonradan yapilan tahlilerde hastaligimin kanser degilde Verem
oldugu belli oldu ) 25 Yasinda bir insana kanser teshisi koyulmasi ile yasanabilecek en buyuk psikolojik cokuntuyu yasadim
Iki aydir psikolojik tedavi goruyorum . 2 aydir is yerime gitmiyorum ve yasaktan dolayi cep telefonlarim kapali .
Yaklasik bir haftadir kendime geldigimi hissederek internete girmeye basladim fakat
hesaplarimin hicbirinde bu ucretleri odeyecek kadar param yoktu. Bir haftadir calisiyorum ve bu borclarimi odedikten ve
dekontlarini iyinet araciligiyla tum arkadaslarimiza gosterdikten sonra bir sure daha tedavim icin Ankaraya gidecegim.

Burdan istediginiz anlami cikarabilirsiniz. Ister bir yalanci isterseniz baska bir sifta yakistirin acikcasi su durumda
kaldirabilecegim seyler degil .

Burdan hepinizin huzurunda biraz hastaliktan birazda psiklojik durumumdan dolayi üzdügüm insanlardan hepinizin huzurunda özür
diliyorum ve havaleleri yaptiktan sonra ( bir hafta icinde ) sizlere dekontlarini gosterecegimi ve adi gecen arkadaslarin kendilerinin
odemeyi teyit edeceginin garantisini veriyorum .

Hepinizden ve Ozellikle Fatihfx , Pco ve Canparlak nickli arkadaslarimdan Özür diliyorum. Lutfen Biraz Anlayis.

Ahmet MENDEŞ
Merak edenler icin
ev adresim : Çöşnük Mahallesi . 1.cadde 9. Sokak No : 5 Malatya
Cep Telefonu : 0 532 387 01 84
: 0 505 770 44 40
İş yeri : 0 422 323 00 37 ( Ekim 1 den sonra tekrardan bu Telefonla Ulasabilirsiniz. )

canparlak

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bi kere ben çok güvendim o kadar paranın muhabbetini de yapmayacaktım ama bi kaç kişiye de olunca yapmak zorunda kaldım winsock kendini bizim yerimize koyarsa anlar zaten.. yani benim anlamadığım tek şeyde şu 2 hafta süresince hergün iyinet forumlarına giriyordun görüyorum ve benden belki 3 4 kere hesap numarası istedin yollayacağım yarın dedin yok gelen giden belki birşey olmuştur tamam ona da birşey demiyorum ama bu kadar internete giren bi insanın birine rica edip bu paraları banka hesabıma yatır demesi bu kadar zor olamaz yani bu kadar internete giren bi insan bunu yapabilir.neyse ben bi kaç konu açtım ondan sonra bıraktım ama gerçekten dediğin gibiyse dediğim gibi hergün nete girebilen bi insan arkadaşına söyleyip banka hesabına para yatırabilir neyse işallah iyileşirsin ..

winsock

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
adminlerde veya moderatorlerden ricam eger gorebiliyorlarsa son 1 ay icerisinde kac defa forumlara girdigimi gostermeleri . baskasina havale yaptirmam konusunda haklisin . sizin yerinizde olup dusunuyorum emin olun ama dusenin dostu bugune kadar olmadiki bugun olsun .

canparlak

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ya şuan şu msg ı bile bu saatte yazabilen bi insan bütün borçlarını ödeyebilir gibi geliyor bana rica etmene gerek yok ki herhangi birinin profilinde en son ne zaman girdiği gösteriliyor yani ben her sana baktığımda dün diyordu yani hergün bu forumlara girdiğin anlamına gelir neyse ya birşey demiyorum eyw.

G

guajira

Misafir
Paypal kunusunda elmasgunes'i tek geçiyorum. Hiçbir işlemde paramın hesabıma geçmesi yarım saat'i bulmadı. Kendisi paypal konusundaki en güvenilir insan. Diğer kişilerle iş yapmadım. 1'i hariç gerisine de güvenmiyorum zaten.

"""Paypal muhabbetine başladıktan sonra gerekli bilgileri yollarken paarayı yollarken geçen yarım saatlik süre her zaman paramın hesabıma ulaşmasıyla son buluyor."""

G

Gencadam

Misafir
Referxchange'e sonuna kadar güveniyorum, hatta ona kefil bile olurum. Söyledikleri de gerçek (maddi durumdan dolayı, istediğiniz an gönderemeyebilir) 1-2 günlük gecikme olabilir. Ama bunu çok mahçup olarak belirtiyor ki helalı hoş olsun. Bana hiç dediği zamanı geçirmeden yatırdı ve %10 gibi düşük bir komisyon alıyor. Diğer arkadaşları denemediğim için birşey diyemeyeceğim.

ReferXchange

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Gencadam' Alıntı:
Referxchange'e sonuna kadar güveniyorum, hatta ona kefil bile olurum. Söyledikleri de gerçek (maddi durumdan dolayı, istediğiniz an gönderemeyebilir) 1-2 günlük gecikme olabilir. Ama bunu çok mahçup olarak belirtiyor ki helalı hoş olsun. Bana hiç dediği zamanı geçirmeden yatırdı ve %10 gibi düşük bir komisyon alıyor. Diğer arkadaşları denemediğim için birşey diyemeyeceğim.

saolasın kardeşim,
inşallah nakit durumlarım biraz düzelsin. komisyona da gönderme zamanına da bir şeyler yapacağım.
planım gelecek ay 15 den sonra online eş zamanlı göndermek ve 250$ üstüne %8 almak .

saygılar..

hotweb

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Paypal a bir eposta gonder. Eger paypa seni hakli bulursa, ki bu yuksek bir ihtimal, Paypal parani onun hesabindan senin hesabina geri alir.

fatihfx' Alıntı:
islemnet, turkislem adlarıyla msn de.

Adı Ahmet Mendeş, islemnet.com turkislem.net falan diye hosting sitesi var.

ilk paramı bozmuştu. ikincisinide bozdu. düşük meblağardı. üçüncüsünde 60$ gibi bir miktarın bir kısmını yolladı fakat çok geç bir zamanda. kalan kısmınıda alamadım kaldı öyle. sitelerinden msn de defalarca mail attım, cevap alamadım.

adam öldü falansa helal olsun. yok yaşıyoda paraya yattıysa zehir zıkkım olsun.

ne diyimki başka.

canparlak

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
yok ahmet bey yapacak işallah ödemeleri hala bekliyoruz bakalım daha ne kadar bekleyeceğiz

hitix

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
arkadaşlar adamın durumuna anlayış biraz eğer yatırmazsa 1 hafta içinde o zaman konuşuruz gerekenleri. öncelikle geçmiş olsun yaşadıklarını tahmin edebiliyorum umarım biran önce sağılığına kavuşursun.

canparlak

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
2 ay oldu hitix bende ilk başta tamam çok geçmiş olsun dedim ama 1 kere buraya yazmıştı böyle böyle oldu diye sonra 1 ay sonra yani şimdi tekrar yazıyor yani bi yere kadar..

fatihfx

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
valla ben durumundan sebep böyle yazdım zaten. dedim vefat ettiyse helal olsun yoksa zehir olsun diye.

ama en azından sürekli cevap verse anlarım. hastaydım giremedim diyorsun ahmet... fakat ben seni msn de görüyordum, yada offline iken bakıyodum msn deki yazın değişmiş, yani girip çıkmışsın bişeyler yapmışsın, 5-6 mail attım bir cevap verebilirdin. 30-40 milyon sorun değil, ne 30-40 lar gitti, ama bu insanların hakları seni hastalıktan beter eder.

umarım en kısa zamanda durumu düzeltirsin.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi