İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

paypal verified

blade78

0
Yasakli Uye
Reaction score
7
arkadaşlar ben paypal'a garanti bonus kontür kartını tanıttım kabul etmedi sizce neden?
capture1nf6.jpg

CyberTurk

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
Kartında limit var mı ya da internetten harcamaya kapalı olabilir mi? Garanti internet şubesinden kontrol eder misin?

blade78

0
Yasakli Uye
Reaction score
7
nasıl yani bu zaten visa electron amblemi var acaba bankamı tümüne kapattı.ben transfere açık diye kartı istetmiştim..

CyberTurk

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
bana gelen kartı default kapalı yollamışlardı bir hafta uğraştım olmayınca müşteri hizmetlerinden öğrenmiştim. Şimdi kullancağım zaman internet şubesinden açıyorum.

blade78

0
Yasakli Uye
Reaction score
7
internet bankaçılığından nasıl açtırıyoruz mesala ben garanti bankasından aldım bu kartı hangi menü'den buraya ulaşıyoruz..??

emresa

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
İnt. Şubesinden >Kartlarım Uygun katagoriyi seç, Ordan Kart bilgileri/Görüntüle-Değişiklik yazıyor ona tıkla ordan internetden alışverişi açık konumuna getir.

paypala tanıtırkende içinde 5 ytl olmasına dikkat et.

Senol

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
1
internet suben yoksa git subene kartımın internette alışverişe acık olmasını istiyorum de acarlar...

blade78

0
Yasakli Uye
Reaction score
7
İnt. Şubesinden >Kartlarım Uygun katagoriyi seç, Ordan Kart bilgileri/Görüntüle-Değişiklik yazıyor ona tıkla ordan internetden alışverişi açık konumuna getir.

paypala tanıtırkende içinde 5 ytl olmasına dikkat et.

yaw malesef bonus kontur kartın böyle bir menüsü yok.
maalsef gene telefon açacağız mecbur.

CyberTurk

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
hocam kontör kartlar default açık geliyor diye biliyorum içinde para var mı şu anda? denildiği gibi 5 YTL olması lazım minimum

blade78

0
Yasakli Uye
Reaction score
7
evet hocam 5,00 BONUS diyor ama o olur mu para yerine geçermi?
birde bu parayı kartla birlikte bonus olarak veriyorlar ama paypal kartı tanımıyor.acaba bu kartı paypalda kullanan varmı varsa açtırmam gerekiyor zaten ama açıkta gözüküyor işin ilginci..

CyberTurk

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
Arkadaşım kullanıyor ondan sormuştum zaten açtırmana gerek yokmuş açık geliyormuş . Yüklü bonus sadece Garanti Bankası Bonus ortaklarında bonus kullancağım dediğin zaman geçiyormuş. Yani içine para eklemen gerekiyormuş.

Varista

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
İnternet şuben açıksa sanal kart oluşturup öyle yapabilirsin.
Bonus kontoru kabul etmiyor.Bende de var kabul etmedi sanal kartla hallettim :)

blade78

0
Yasakli Uye
Reaction score
7
önceden buraya alışveriş için garantinin hangi kartı kullanıyor demiştim bonus kontur sanal kart yerine geçiyor demişlerdi.zaten bu sanal karta normal kredi kartı hesabını kullanıyor.ben kendim şahsen istemiyorum ben bankamatikten parayı yükleyip öyle internetten alışveriş yapmayı istiyorum.türkiyede her bankanın kartı problemli yaw.dön başa tekrar.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5