İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Paypal'de gelen ödemeler kabul edilemiyor.

Immunity

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhaba arkadaşlar,

Business PayPal accountu kullanıyoruz. Ne yolladığım kişiler parayı alabiliyor ne de ben herhangi bir ödeme alabiliyorum.

Eskiden işlem sırasında "banka hesabı ekleme sadece parayı kabul et" dediğimde parayı alabiliyordum ancak şimdi sistemde kredi kartım kayıtlı olmasına rağmen illa Amerikan Bankaları'ndan birisinde hesap istiyor.

Bunun nasıl çözerim bir bilgisi olan var mı? Belki de bugünkü paypalın site üzerindeki çalışmasından sonra sadece Amerika'ya kullanım serbest bırakıldı bilemiyorum. Acil bilgi verilirse çok memnun olurum.

İyi günler.

Not : Accountum Premium idi Business yaptım yine yarar sağlamadı.

winsock

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Aynı sorunu bende yasadim . sanırım Türkiye icin paypal macerasida sona geldi

CyberTurk

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
Bende de aynı problem var, siteyi yenilemişler umarım kasıtlı olmayan bir hatadır...

T3chn0

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
Allah Kahretsin şimdi ödeme alırken bende de böyle bir hata çıktı

The safety and security of your bank account information is protected by PayPal. We protect against unauthorized withdrawals from your bank account to your PayPal account. Plus, we will notify you by email whenever you deposit or withdraw funds from this bank account using PayPal.

The safety and security of your bank account information is protected by PayPal. We protect against unauthorized withdrawals from your bank account to your PayPal account. Plus, we will notify you by email whenever you deposit or withdraw funds from this bank account using PayPal.

Cagatay

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
sonuç nedir arkadaşlar? hiç paypal kullanmadım ama yeni bir paypal hesabı açtım birkaç ödeme oraya gelecek. ne yapmalıyız? durum nedir?

CyberTurk

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
https://www.paypal.com/cgi-bin/webs...b97d3a3c439adc3a1c4c367b71d526eace5790223a0b5

Policy okumaya çalıştım ama değişen birşey yok gibi

Send: Send funds without sharing your financial information.
Receive: Receive funds quickly from anyone with an email address in the 190 countries and regions that accept PayPal.
Withdraw: Withdraw funds from your PayPal account:
To your US bank account.

Make and receive payments in the currency you select. PayPal supports 16 currencies.

Cyberay

0
Yasakli Uye
İyinet Üyesi
Reaction score
0
dp den bir kaç arkdaşla konuştum yabancılarda sorun yok sorun türlere has.

banka hesaplarını gözden geçiriyor olabilirler. Bir an bende panik oldum ama mantıklı düşünmek lazım

DEKAN

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ark.a deneme amaçlı para yolladım şöyle mail geldi ..

Your payment for $0.01 USD to [email protected] has been initiated. This payment will be completed once the recipient has accepted the payment.

ve arkadaşa ulaştı para fakat alamıyor..

ploop

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ben de denedim baska bir hesaptan 1$ istedim hesabıma ama kabul edemiyorum, Amerika'da banka hesabı eklememi istiyor. bu ay paypale ödeme gelirse yedik ayvayı :D

T3chn0

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
ben de denedim baska bir hesaptan 1$ istedim hesabıma ama kabul edemiyorum, Amerika'da banka hesabı eklememi istiyor. bu ay paypale ödeme gelirse yedik ayvayı :D

acil çaresini bulmam lazım ploop sen paypal'da deneyimlisin nasıl çözecez bu sorunu.

ploop

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
acil çaresini bulmam lazım ploop sen paypal'da deneyimlisin nasıl çözecez bu sorunu.
deneyimle alakası yok, Paypal'ı da bıktırdık sanırım en sonunda :D iletisim formundan sordum bakalım bu 1$'ı nasıl kabul edeceğim diye, ne cevap verecekler :D

blink

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
benim de hesabıma(personal) girdiğim de kredi kartımın yeni son kullanma tarihini girmemi istedi, girdim ve onayladım.bu sorunla alakasızdır ama gerçekten de tarih bitmişti.. daha sonra para gönderip almayı denemedim..

ploop

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
hesabına para alamayanlar personal mi? benim hesabım personal su anda ve ödeme alamıyorum :D

demirhan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ben bugün 4-5 ödeme aldım hiçbir sorun yaşamadım arkadaşlar
personel acc.

bugün paypal bakımdaydı ondan olabilir belki

GNeRaL

0
İyinet Üyesi
Reaction score
16
siz benim hesabıma para yollayın, deneyelim sorunun genel olup olmadığını :p

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5