İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

paypall para ödemesi yapıyom bi kaç soru takıldı aklıma rica etsem yanıtlarmısınız

free

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
arkaadaşlar paypalla para aktarımı yapıcam fakat kayıt olurken şurasını merak ediyorum forumdada okudum şu kısmına açıklık getirebilirmisiniz

Bu ekranda isim adres bilgilerini doldurup tercihen bedava olmayan e-posta adresimizi ve Paypal için belirlediğimiz şifreyi yazıyoruz. Daha sonra şifre kaybı gibi durumlarda gerekli olan iki gizli soruyu seçip cevaplarını yazıyoruz. Hesabımızın Premium olup olmamasını istemediğimize karar vereceğimiz soruya Yes ve No olarak cevap veriyoruz. Eğer bu seçime Yes cevabı verirseniz para yollamak halen bedavayken para alma durumunda belirli oranlarda kesinti yapılacağını söylememiz gerekiyor. Bunlarla ilgili detaylı bilgileri Lea More bağlantısına tıklayarak öğrenebilirsiniz.

burda YES ve NO seceneğinde premiumdan bahsediyo zaten ben en baş sayfada personel olarak seçmiştim ikinci sayfada ki bu soruya
yes dediğim taktirde para kesintisinden bahsetmişler.?
YES LE İLGİLİ 2 SORUM VAR
YES SECERSEM EĞER BEN ÖDEME YAPICAM Bİ PAYPAL HESABINA O ÖDEMEYİ YAPARKEN ÜCRETMİ KESİLİYOR ?
ve
YES seçersem benim paypal hesabıma başka paypaldan para gönderilirse ücretmi kesiliyor?

NO olarak seçersem ne oluyor? para gönderme ve para almada herhangi bir kesinti olmuyormu ?

bonus kartım var kredi kartı bu olurmu ?

bide kredi kartı eklemek için ilk önce premium olup parayı yatırdıktan sonra personelemi geçmek lazım ?

personeldeyken kredi kartıyla para gönderebiliyozmu ?

masques

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
İlk göze çarpanları cevaplayım ;

1 : personeldeyken kredi kartıyla para gönderebiliyozmu ? : Evet

2 : bide kredi kartı eklemek için ilk önce premium olup parayı yatırdıktan sonra personelemi geçmek lazım ? : Personelde olur

3 : bonus kartım var kredi kartı bu olurmu ? : Bonus olup olmadığını bilmiyorum ben işbank kullanıyordum ama onuda sonradan kabul etmemeye başladı başka deneyen arkadaşlar cevap verecektir sanırım ama işbank olmuyor artık ona eminim.

4 : Eğer hesabını premium yaparsan para gönderirken kesilmez ama para alırken aldığın paraya göre %4 falan kesiyor bazen

free

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
benim yapacağım işlem şu

3 kişi ortaklaşa bişey alıyoruz . para benim paypalda toplanıcak .

para kesintisi olmadan kredi kartından gönderim ve iki paypal kullanıcıı arasında para transferi için en ideal personel seçeneği sanırım

bide kayıt olurken ikinci sayfadaki seçenekteki yes no da noyu seçmem gerekicek ozaman??

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5